College of Saint Elizabeth

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж Святої Єлизавети є спільнотою навчання в католицькій традиції ліберального мистецтва для студентів різного віку, передусім і культур.

Заснована в 1899 році сестрами благодійної організації Сент-Елізабет , коледж має сильну традицію турботи про бідних, за розвиток лідерства в дусі сервісу та соціальної відповідальності та прихильність до заохочення жінок як повноправних партнерів у суспільстві.

Завдяки баченню Сент-Елізабет Енн Сетон, Сент-Вінсент-де-Пол, Сент-Луїза де Маріллак та Мати Мері Ксавьє Мегеган, КПС продовжує підтримувати студентів, коли вони шукають інтелектуального та особистісного зростання в турботливому і сприятливому середовищі католицького коледжу лібералів.

Коледж пишається тим, що пропонує велику різноманітність програм для вирішення завдань 21 століття. Учні мають наступні варіанти вибору програми навчання, яка найкраще відповідає їх потребам:

  • Бакалавриат - програма бакалаврів дає студентам можливість отримати свої знання та досвід, необхідні для досягнення повного свого потенціалу академічно, особисто, духовно та професійно.
  • Продовження навчання - гнучкий вечірній, вихідний та онлайн-програми, що ведуть до ступеня бакалавра, відповідають потребам дорослих учнів, які прагнуть просунути свою кар'єру.
  • Випускні програми - вечірні, вихідні та онлайн-програми для магістрів і повністю підписана докторська програма призначені для того, щоб допомогти студентам розвиватися у галузях та професіях з високим попитом. Ці програми готують наших студентів виділятися як етичні, освічені лідери, які діють в дусі сервісу та активної взаємодії, відрізняються своєю професією, громадою та повсякденним життям.
  • Професійні сертифікаційні програми - CSE пропонує вечірні, вихідні та онлайн програми, що ведуть до сертифікації в галузі консультування, освіти, охорони здоров'я, управління, міністерства, харчування та інших областях.

Коледж Сент-Елізабет не здійснює дискримінації за ознакою статі, раси, віросповідання, кольору шкіри, релігії, інвалідності, віку, сімейного стану, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності або вираження поглядів чи національного походження, при адмініструванні його прийомів, освітній політиці , програми стипендії та кредитування або інші програми коледжу, включаючи роботу.

Коледж Сент-Елізабет подав відповідність Департаменту охорони здоров'я, освіти та благополуччя відповідно до розділу VI - Закон про громадянські права 1964 року, розділ IX, зміна освіти в 1972 році та розділ 504 Закону про реабілітацію 1973 року з поправками.

Місія

Місія Колегії Св. Єлизавети, яка фінансується Сестрами Благодійної Св. Єлизавети, повинна бути спільнотою навчання в католицькій традиції ліберального мистецтва для студентів різного віку, передусім і культур.

Завдяки баченню та цінностям Елізабет Енн Сетон, Вінсент де Паул і Луїза де Маріллак, коріння в євангельських цінностях та католицьке соціальне вчення, Коледж Сент-Елізабет підтверджує свою солідарність з бідними та свою відданість служінню громаді.

Бачення

Коледж Сент-Елізабет буде визнаний на національному рівні для навчання людей, які шукають освіту, орієнтовану на зацікавлене навчання для лідерства у служінні іншим.

Основні цінності

Коледж Сент-Елізабет як зацікавлений вищий навчальний заклад, керований місією та поінформований нашими католиками та сестрами благодійних традицій, прагне жити наступними основними цінностями для досягнення своєї місії, бачення та стратегічних цілей:

Чесність

Будучи громадою, ми покликані об'єднатись у чесність, довіру та взаємну повагу, бути прозорими за нашим вибором.

Соціальна відповідальність

Як громада, ми повинні підтримувати справедливе та етичне благополуччя окремих людей та громад для сприяння справедливості, різноманітності та стабільності.

керівництво

В якості спільноти ми надихаємось і маємо право виходити за рамки власних кордонів, щоб вони були відповідальними, інноваційними та трансформованими для загального блага.

Досконалість у викладанні і навчанні

Як громада ми прагнемо створити стимулююче навчальне середовище, яке сприятиме критичному дослідженню та цілісному розвитку особистості.

Розташування

Моррістаун

Address
College of Saint Elizabeth
2 Convent Road

07960-6989 Моррістаун, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія