College of Charleston

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про коледж

Вищий державний університет, який не потребує особистості.

Розташований у самому центрі історичного Чарлстона, штат Південна Кароліна, College of Charleston - національно визнаний громадський ліберальний університет мистецтв та наук. Заснований у 1770 році, Коледж є одним із найкращих університетів країни за якісною освітою, студентським життям та доступною ціною. Його прекрасний та історичний кампус у поєднанні із сучасними засобами, передовими програмами та доступним викладачем приваблює студентів з усього світу та всього світу.

Понад 10 000 магістрантів та приблизно 1000 аспірантів коледжу насолоджуються почуттям малого коледжу, що поєднується з перевагами та різноманітністю середнього міського університету. Вони тісно співпрацюють з відданим викладачем, що складається з понад 500 видатних вчених-викладачів. А місто Чарлстон - всесвітньо відоме своєю історією, архітектурою, культурою та прибережним середовищем - служить живою і навчальною лабораторією для досвіду бізнесу, науки, техніки, викладання, гуманітарних наук, мов та мистецтв.

Місія, бачення та цінності

Вшанування позачасових принципів вільних мистецтв та наук.

College of Charleston - це державна всеосяжна установа, яка забезпечує високоякісну освіту в галузі мистецтв і наук, освіти та бізнесу. Факультет є важливим джерелом знань та досвіду для громади, держави та нації.

Відповідно до своєї спадщини з моменту заснування в 1770 році, Коледж зберігає сильну навчальну програму студентської програми з питань вільного мистецтва. Розташована в самому центрі історичного Чарлстона, вона прагне задовольнити зростаючі освітні потреби насамперед Низької країни та держави та, по-друге, Південного Сходу. Вища ступінь програми є основним завданням College of Charleston . Як важливий компонент державної системи вищої освіти, Коледж заохочує та підтримує дослідження.

Окрім пропонування широкого спектру програм бакалаврських ступенів, коледж включає Університет Чарлстона, Південна Кароліна (UCSC), створений державним статутом у 1992 році, який служить науково-дослідною установою, де працюють випускники та наукові програми, пов'язані з Коледжем. розміщені. UCSC надає магістерські програми та передбачає, що пропонується обмежена кількість докторських ступенів у разі розташування та необхідності дозволу. Коледж також пропонує широку програму безперервної освіти з питань кредитування та некредитування та культурну діяльність для жителів Низької країни Південної Кароліни.

College of Charleston шукає абітурієнтів, здатних успішно виконати вимоги до ступеня, і приділяє особливу увагу виявленню та прийому студентів, які здобули успіх в академічному плані. College of Charleston обслуговує різноманітний студентський корпус зі своєї географічної області, а також приваблює студентів національних та міжнародних спільнот. Коледж надає студентам спільноти, в якій слід залучатись до оригінального дослідження та творчого самовираження в атмосфері інтелектуальної свободи. Ця громада, заснована на принципах традицій ліберальних мистецтв, дає студентам можливість усвідомити свій інтелектуальний та особистий потенціал та стати відповідальними, продуктивними членами суспільства.

Заява про місію (її також називають Постановою Цілей) була затверджена або переглянута Опікунською радою Державного коледжу або Комітетом опікунів College of Charleston колегії 16 січня 1974 року; 12 березня 1986 р .; 16 січня 1991 р .; 15 лютого 1994 р .; 13 липня 2006 р .; 23 липня 2014 р .; та 25 серпня 2014 року.

Розташування

Чарлстон

Address
66 George Street
29424 Чарлстон, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія