Clemson University College of Engineering, Computing and Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

Наша місія в коледжі інженерії, обчислювальної техніки та прикладних наук - створити майбутніх випускників, які можуть бути продуктивними у світовій економіці. Оскільки сучасний громадянин світу, як очікується, матиме досвід, який перевищує його основну дисципліну, наша академічна структура заохочує міждисциплінарну співпрацю. Інженерія, обчислювальна техніка та прикладні науки представляють незалежні навчальні програми, які об'єднані та сприяють загальному успіху коледжу. Крім того, ми пропонуємо ряд можливостей для експериментального навчання, які вимагають від студентів перенесення академічних знань та досвіду з класу в реальне робоче середовище.

Наше бачення

Наше бачення - створити інженерів та науковців, які є критичними мислителями-підприємцями та новаторами, які розуміють соціальні та ділові наслідки їхньої роботи. Залучаючи нових та зберігаючи існуючі таланти, нам слід шукати людей, здатних послідовно передавати свої ідеї та ефективно працювати в командах. Перш за все, коледж забезпечує керівництво, яке працює над вирішенням великих проблем суспільства

Подорож на все життя

Клемсонський університет знає, що підготовка студентів до кар'єри у 21 столітті означає надання набагато більше, ніж спеціалізованих технічних знань. Інженери та вчені також повинні розуміти соціальні та ділові наслідки їх роботи, і вони повинні вміти доносити свої ідеї до широкого кола людей, ефективно працювати в командах і, перш за все, бути готовими та здатними забезпечити лідерство у вирішенні суспільних проблем. проблеми.

У коледжі інженерних, обчислювальних та прикладних наук (CECAS) розвиток комунікативних навичок є значною частиною всіх класів, і наш акцент на колективній роботі та співпраці починається з першого курсу.

Натхненна мрією Томаса Гріна Клемсона створити «вищу семінарію навчання на користь сільськогосподарського та механічного мистецтва», техніка та науки стали невід’ємною частиною розвитку університету. З часу присвоєння перших ступенів у 1896 році інженери та вчені Клемсона зробили значний внесок у Південну Кароліну, країну та світ.

Розташування

Клемсон

Address
Sikes Hall,105
29634 Клемсон, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія