Graduate School of Management at Clark University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа менеджменту (GSOM) в Університеті Кларка є академічно суворою бізнес-школою, яка пропонує особисте, спільне та сприятливе навчальне середовище. Всі класи проводяться викладачами-практиками, які захоплюються наставництвом, ділиться своїм професійним та академічним досвідом та допомагають вам у своїх професійних цілях. Студенти пишаються тим, що вони є частиною університету наслідків - де студенти переслідують свої пристрасті, знаючи, що вони можуть змінити ситуацію у світі.

GSOM відрізняє себе:

Акредитація AACSB. Акредитація AACSB є відмітною характеристикою передового досвіду в галузі бізнес-освіти, яку заробляє менш ніж 5 відсотків світових бізнес-шкіл. Як невелика, академічно сувора бізнес-школа, GSOM пропонує індивідуальний досвід спільного навчання.

Престижний Бакалаврський Дослідницький Університет. Університет Кларка є науково-дослідним університетом на базі ліберального мистецтва, що має видатну наукову та дослідницьку родовід. Кларк щороку класифікував у численних категоріях щороку, а також Клаус два рази посідає 20 місце серед найбільших підприємницьких шкіл у Форбса.

Помітне визнання. Вища школа менеджменту Кларка регулярно відрізняється "Принстонським оглядом" як "Кращою бізнес-школою", а також інформацією про американські новини та світовий звіт у 2015 році за програмою МВА за сумісництвом. У минулому рейтингу також було включено NetImpact "50 провідних шкіл екологічної стійкості", що ставить його серед кращих ділових шкіл світу для вивчення та дослідження стійкості та пов'язаних з нею питань.

Статус підписання PRME. GSOM є гордим підписанням принципів Організації Об'єднаних Націй з питань відповідального менеджменту освіти (PRME), що зміцнює нашу прихильність до освіти, досліджень та співпраці, що сприяє стійким соціальним, економічним та екологічним змінам.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в області бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Worcester

Навчитися розробляти і аналізувати бухгалтерську інформацію і консультувати керівників вищої ланки, як вони приймають важливі рішення. Вивчити і оцінити фінансові звіти та 10-K звітів. надання гарантії [+]

Магістр наук в області бухгалтерського обліку

Бухгалтерський облік: мова бізнесу

Навчитися розробляти і аналізувати бухгалтерську інформацію і консультувати керівників вищої ланки, як вони приймають важливі рішення. Вивчити і оцінити фінансові звіти та 10-K звітів. Забезпечення гарантій фінансової точності і контролю. Розробка інвестиційних і податкових стратегій.

... [-]

Магістр наук в області фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США Worcester

Отримати глибокі та широкі фінансові та кількісні навички для вирішення фінансових проблем. [+]

Магістр наук у галузі фінансів

Інвестиції в ваш успіх

Заробляючи ступінь магістра наук в області фінансів (MSF) ступінь від Кларка готує вас до негайного успіху в будь-якої інвестиційної компанії, банку, або позиції корпоративних фінансів на будь-якому континенті.

Як студенти MSF в нашій AACSB-акредитованій вищої школи управління, ви будете інтегрувати розуміння складності управління з сильним фінансів та кількісних навичок. Ступінь вигоди вам незалежно від того, де ви знаходитесь у вашій кар'єрі, і готує вас до посад в банківській справі, управління інвестиціями, торгівлі, страхування та корпоративних фінансів.... [-]


Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Clark University
950 Main Street

Worcester, Массачусетс, MA, 01610 US