Claremont Lincoln University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Клермонт

Right Time-правильний підхід

Як і ви, Клермонт Лінкольн працює, щоб змінити світ, і наші інноваційні наукові пропозиції відображають цю прихильність. З далекоглядними факультету в якості наставників, ви будете виклик брати участь в суворій академічної довідки, де він відповідає практичним потребам світу. Ми вважаємо, що цілі освіти вийти за межі наших власних інтересів. Освіта повинна, врешті-решт, допоможе перетворити світ навколо нас.

Досвід Нове Вивчення

Клермонт Лінкольн знаходиться в авангарді нового підходу до фундаментальну наукову освіту в епоху, що характеризується культурного, релігійного і економічного різноманітності. Ми працюємо з глобальними уявних лідерів і перемикає агентів для розробки програм навчання наших інноваційних магістра в області етичне лідерство, міжрелігійний Дія і соціальні наслідки, Наш викладацький склад і студенти вирізаний з іншої тканини.

Нові перспективи Вихід нових рішень

Ми є некомерційною випускниця школи, заснованої на переконанні, що великі світові філософські, релігійні та етичні традиції глибокі колодязі мудрості для об'єднання людей для вирішення багаторічних соціальних проблем. Наш новий освітній підхід занурює студентів в динамічній навчального співтовариства і заохочує вивчення різних вірувань, цінностей і традицій. Наші власні Клермонт Ядро ® Методологія збагачує досвід навчання з критичних навичок усвідомленості, діалогу, співпраці і зміни, необхідні для здійснення змін назавжди.

Що змінили світ Освіта, доступний і доступним

Наші онлайн моделі навчання є зручним і доступним для студентів по всій території США і за кордоном. Розгалужена, міжнародна когорта збагачує освітній досвід, а також два рази в рік в обличчя сходи пропонують додаткові можливості для подальшої взаємодії та співпраці. Клермонт Лінкольн запрошує керівників і учнів, як і ви, щоб отримати свіжий погляд і розвивати нові навички, необхідні, щоб зробити світ кращим.

заголовок-CLU

Заява інституційної місії

Місія Клермонт Університет Лінкольна повинен бути місцем, де студенти вчаться, як ставитися до інших так, як вони хотіли б лікуватися. Студенти вивчають навички, необхідні для розуміння відмінностей між релігіями, урядами, іншими організаціями та приватними особами; як поважати ці відмінності; і як співпрацювати і взаємодіяти з тими, різних точок зору, щоб вирішити проблеми між ними мирно, без насильства. Наші студенти будуть інтегрувати самопізнання з критичними перспективами і сучасними навичками для створення стійких соціальних змін-хау для реалізації золотого правила. Клермонт Університет Лінкольна вбудовує золоте правило в Клермонт Core®, яка вчить навички уважності, діалогу, співпраці і зміни.

Зір

Бачення Клермонт Університет Лінкольна це світ, який живе по золотому правилу; світ, в якому спори між тими, які мають протилежні погляди звернені мирно, без насильства.

Основні цінності

співчуття - Слідуйте золотому правилу: Поводься з іншими, як ви хотіли б, щоб чинили з вами.

цілісність - Будьте послідовними і прозорі в наших цінностях, діях і результатах.

повага - Цінність і бути уважними поглядів і традицій одного.

працьовитість - Є зобов'язання постійно підвищувати і сили, щоб зробити різницю.

Індивідуальна відповідальність - Тримайте себе відповідальності; виконувати свої обіцянки.

інновації - Прагніть, щоб визначити нові способи, щоб зробити освіту краще.

лояльність - Підтримка і вірність CLU

Соціальне вплив - Робити світ кращим.

сервіс - Забезпечення якості освітнього досвіду для всіх, хто зустрічається з clú.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA - Master » Перегляд MA - OnlineStudies » Перегляд MA - HealthcareStudies »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Master of Arts in Interfaith Action

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 15 - 30 місяця April 2018 США Claremont + 1 більше

[+]

Ці контексти вказують на збільшується присутність релігії на основі конфлікту і напруженості між священним і світським, які формують громадську думку в публічній сфері.

Магістр мистецтв в програмі міжконфесійна дій може допомогти вам розвинути соціальні, релігійні та політичні перспективи, взаємні зобов'язання і навички саморефлексії, потрібно, щоб стати послом міжконфесійний.... [-]


Master of Arts in Social Impact

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 15 - 30 місяця July 2018 США Claremont + 1 більше

Магістр соціальних наслідків вчить вас уявити і вжиття заходів щодо створення, які генерують позитивне і сталий вплив в межах вашої громади і за її межами. [+]

Магістр соціальних наслідків поєднується з місією Клермонт Університету Лінкольна, щоб навчити лідерів, здатних досягти через відмінності, щоб створити більш справедливого і сталого світу. У цій програмі ви дізнаєтеся:

Соціальне вплив грамотності: Узагальнити історія, спадщина, а також контекст соціальних змін та інновацій для застосування в сьогоднішніх світових проблем. Міжособистісна комунікація: розробка та демонстрація міжособистісні і обручальних навички , необхідні для ефективних лідерів в світовому співтоваристві або організації. Моделі ресурсів: розробка стратегій виділення ресурсів на поточних принципів і процедур ринку. Соціальна оцінка: Розробка і використовувати оцінки і підходів до навчання , щоб отримати видимість і адаптувати зусилля для зміни систем і соціальних інновацій. Дія Дослідження: Дослідження, аналіз і визначити відповідні методи і сучасні стратегії розробки і реалізації ініціатив , які генерують позитивний соціальний ефект. ... [-]

Відео

Claremont Lincoln University

Для зв'язку