Charleston Southern University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чарльстон Південний прагне розвивати студентам всебічну освіту гуманітарне заземленою в біблійного світогляду. ХСС пропонує 48 майорів студентів та аспірантів вісім програм. Курси доступні в класі і в Інтернеті. Професійні градусів доступні в Догляд, Освіта, наука, бізнес, технології, музична терапія, кримінального правосуддя, математика, Графічний дизайн і Попередньо-Інжиніринг.

Віра Інтеграція Бачення університету буде християнський університет національно визнаних для інтеграції віру в навчанні, ведучий і обслуговування. Місія Charleston Southern University є сприяння у навчанні в християнському середовищі. Всі викладачі, співробітники та тренери прихильні місії і бачення університету.

Підготовлені Випускники ХСС готує випускників з цілісності, які критично мислячих, умілі та ефективні комунікатори співробітники розташовані виконувати відповідальні ролі в суспільстві. Випускники CSU використовуються у всьому світі в галузі освіти, уряд, корпоративні та некомерційні організації, такі як: Банк Америки, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, ФБР, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments і Wells Fargo.

NCAA Division I Легка атлетика Чарльстон Південний університет є членом-засновником Великого Південної Конференції та спонсорує 16 видах спорту на NCAA Division I рівня. ХСС забезпечує студентів-спортсменів можливість навчанні, спортивних успіхів і духовного зростання.

Місія Сприяння навчанню в християнському середовищі

Зір Щоб бути християнином університет національно визнаних для інтеграції віру в навчанні, ведучий і обслуговування Навчання 2-е Коринтян 10: 5 "Ми знести аргументи і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і ми беремо в полон кожну думку, щоб зробити її слухняною Христос "Ведучий Колосян 3:17" І все, що ви робите, будь словом чи ділом, усе робіть в ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві через нього. "Обслуговування Ефесян 2:10" Бо ми. Боже твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував нам робити ".

Розташування

Чарлстон

Charleston Southern University

Address
Charleston Southern University,
9200 University Boulevard

S.C. 29406 Чарлстон, Південна Кароліна, США
Телефон
+1 843-863-7000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія