Charleston Southern University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чарльстон Південний прагне розвивати студентам всебічну освіту гуманітарне заземленою в біблійного світогляду. ХСС пропонує 48 майорів студентів та аспірантів вісім програм. Курси доступні в класі і в Інтернеті. Професійні градусів доступні в Догляд, Освіта, наука, бізнес, технології, музична терапія, кримінального правосуддя, математика, Графічний дизайн і Попередньо-Інжиніринг.

Віра Інтеграція Бачення університету буде християнський університет національно визнаних для інтеграції віру в навчанні, ведучий і обслуговування. Місія Charleston Southern University є сприяння у навчанні в християнському середовищі. Всі викладачі, співробітники та тренери прихильні місії і бачення університету.

Підготовлені Випускники ХСС готує випускників з цілісності, які критично мислячих, умілі та ефективні комунікатори співробітники розташовані виконувати відповідальні ролі в суспільстві. Випускники CSU використовуються у всьому світі в галузі освіти, уряд, корпоративні та некомерційні організації, такі як: Банк Америки, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, ФБР, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments і Wells Fargo.

NCAA Division I Легка атлетика Чарльстон Південний університет є членом-засновником Великого Південної Конференції та спонсорує 16 видах спорту на NCAA Division I рівня. ХСС забезпечує студентів-спортсменів можливість навчанні, спортивних успіхів і духовного зростання.

Місія Сприяння навчанню в християнському середовищі

Зір Щоб бути християнином університет національно визнаних для інтеграції віру в навчанні, ведучий і обслуговування Навчання 2-е Коринтян 10: 5 "Ми знести аргументи і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і ми беремо в полон кожну думку, щоб зробити її слухняною Христос "Ведучий Колосян 3:17" І все, що ви робите, будь словом чи ділом, усе робіть в ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві через нього. "Обслуговування Ефесян 2:10" Бо ми. Боже твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував нам робити ".

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Charleston + 1 більше

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук призначений для підготовки студентів взяти на себе роль управління в своїй області або підготувати для подальшого вивчення в галузі комп'ютерних наук. Наша програма пропонує добре округлені навчальну програму, даючи студентам міцну основу в широкому діапазоні тим, незалежно від їх уваги ... [+]

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук Магістр наук в галузі комп'ютерних наук призначений для підготовки студентів взяти на себе роль управління в своїй області або підготувати для подальшого вивчення в галузі комп'ютерних наук. Наша програма пропонує добре округлені навчальну програму, даючи студентам міцну основу в широкому діапазоні тим, незалежно від їх спрямованості. Невеликий налаштування класу в ХСС пропонує студентам можливість навчатися і будувати відносини з викладачами та однокурсниками, і курси доступні в онлайн-форматі або гібридної, що не робить його легким для кожного, щоб завершити свою ступінь, незалежно від їх розклад. Кібербезпека Акцент Кібербезпека акцент надає студентам технічні навички та знання, необхідні для успішного захистити організаційні дані, розслідувати порушення даних, і розробити стратегії, щоб захистити дані від злому. Розробка програмного забезпечення Акцент Програмна інженерія акцент готує студентів для розробки програмного забезпечення позицій, які вимагають знання в конкретних областях SoftwareDevelopment життєвого циклу: збір вимог / визначення, програмне забезпечення забезпечення якості та тестування програмного забезпечення та технічного обслуговування. дослідження МС в програмі Computer Science також пропонує студентам магістерської рівні можливість проводити науково-дослідні проекти. Основні курси (18 годин) Розширений комп'ютерних мереж Розподілені системи баз даних Розширений Архітектура комп'ютера Розширений Операційні системи Удосконалені алгоритми Програмне забезпечення для технічних випробувань та технічного обслуговування Nonthesis Oprion (15 годин) Виберіть 5 факультативи Теми Розширений мережевої безпеки Open Source Software Engineering Видобуток даних Мережа Проникаючі, Тестування і етичні Злом Етика, право і політика в кіберпросторі Прикладна криптографія Взаємодія людини і машини Укладачі Дисертація Варіант (15 годин) Виберіть 3 факультативів + 2 дисертацію курси Дослідження я Дослідження II Кібербезпека Акцент... [-]

Відео

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look