Прочитайте офіційний опис

Чарльстон Південний прагне розвивати студентам всебічну освіту гуманітарне заземленою в біблійного світогляду. ХСС пропонує 48 майорів студентів та аспірантів вісім програм. Курси доступні в класі і в Інтернеті. Професійні градусів доступні в Догляд, Освіта, наука, бізнес, технології, музична терапія, кримінального правосуддя, математика, Графічний дизайн і Попередньо-Інжиніринг.

Віра Інтеграція Бачення університету буде християнський університет національно визнаних для інтеграції віру в навчанні, ведучий і обслуговування. Місія Charleston Southern University є сприяння у навчанні в християнському середовищі. Всі викладачі, співробітники та тренери прихильні місії і бачення університету.

Підготовлені Випускники ХСС готує випускників з цілісності, які критично мислячих, умілі та ефективні комунікатори співробітники розташовані виконувати відповідальні ролі в суспільстві. Випускники CSU використовуються у всьому світі в галузі освіти, уряд, корпоративні та некомерційні організації, такі як: Банк Америки, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, ФБР, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments і Wells Fargo.

NCAA Division I Легка атлетика Чарльстон Південний університет є членом-засновником Великого Південної Конференції та спонсорує 16 видах спорту на NCAA Division I рівня. ХСС забезпечує студентів-спортсменів можливість навчанні, спортивних успіхів і духовного зростання.

Місія Сприяння навчанню в християнському середовищі

Зір Щоб бути християнином університет національно визнаних для інтеграції віру в навчанні, ведучий і обслуговування Навчання 2-е Коринтян 10: 5 "Ми знести аргументи і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і ми беремо в полон кожну думку, щоб зробити її слухняною Христос "Ведучий Колосян 3:17" І все, що ви робите, будь словом чи ділом, усе робіть в ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві через нього. "Обслуговування Ефесян 2:10" Бо ми. Боже твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував нам робити ".

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Charleston Southern University

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук призначений для підготовки студентів взяти на себе роль управління в своїй області або підготувати для подальшого вивчення в галуз ... [+]

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук

Магістр наук в галузі комп'ютерних наук призначений для підготовки студентів взяти на себе роль управління в своїй області або підготувати для подальшого вивчення в галузі комп'ютерних наук. Наша програма пропонує добре округлені навчальну програму, даючи студентам міцну основу в широкому діапазоні тим, незалежно від їх спрямованості.

... [-]
США Чарлстон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look