Charles H. Lundquist College of Business, University of Oregon

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

З 1884 р Лундквіст бізнес-коледжу навчив своїм студентам навички критичного вони повинні думати самі за себе, щоб бути лідерами в підприємницьких динамічному світі швидких змін, і, щоб зробити кращі рішення від імені народу і ресурсів, якими вони керують. Сьогодні ми є одним з провідних передових бізнес-шкіл в країні з далекоглядними навчальний план перетвореного для задоволення потреб студентів і бізнесу в сучасному світі. Наша навчальна програма, наші професори, і наше ставлення надати інструменти, необхідні для навчання бізнес сьогодні і завтра. Зір Лундквіст коледж буде всесвітньо відомий за видатні досягнення в галузі бізнес-освіти і досліджень, залучаючи сили з його зв'язків з АТР сусідів і відмінних якостей Орегон культури: інновації, стійкості, активного способу життя, фінансового керівництвом, і повага до індивідуальності і різноманітності в більш глобальному співтовариство. Місія Лундквіст коледж є невід'ємною частиною флагман ААУ університету штату, яке є гуманітарний, громадських, науково-дослідна установа. Місія коледжу полягає в наступному:

Забезпечують видатну вищу освіту, що поєднує в собі міцну основу в гуманітарних науках, передового досвіду в традиційних бізнес-дисциплін і емпіричних можливостей спираючись на сили відмінних якостей Орегона. Підтримка економічного розвитку, пропонуючи магістерські програми, пов'язані з фірмовими центрами, отриманих з відмінних якостей Орегон, а також шляхом надання експертних послуг населенню штату Орегон і за її межами. Сприяння просуванню бізнесу знань за допомогою стипендій та докторських програм відповідно до науково-дослідницькою місією університету.

Стратегія Ми реалізуємо цю місію через дисциплінарної досліджень та освіти в області бухгалтерського обліку, прийняття наук, фінансів, менеджменту, маркетингу і в поєднанні з практичного навчання та міждисциплінарних досліджень в наших фірмових тим підприємництва / інновації, аналізу цінних паперів, спортивного бізнесу та сталого управління ланцюжком поставок. Перехід від дисциплінарної до практичного навчання підтримується керівництвом освіти, орієнтованої на комунікації, спільної роботи, етики та особистого розвитку лідерства. Дисципліни організовані по відділах і регулюється вченої ради. Вірусна теми і керівництво організовані центри і регулюється професійної ради.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

магістерська програма з управління спортивним продуктом

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 місяця September 2018 США Eugene

Ця програма призначена для досвідчених фахівців, які бажають розвивати свою кар'єру, вивчаючи бізнес створення. Як учасник програми UO SPM, ви будете одним з 50 студентів щороку з можливістю навчатися у провідних професіоналів галузі. [+]

СВІТОВИЙ ЛІДЕР В ОСВІТИ І СПОСОБАХ СПОРТУВАННЯ ПРОДУКТІВ СВІТОВА КЛАСОВА ОСВІТА ВИРОБЛЯЄТЬСЯ в теорії та досвіді

Станьте лідером у галузі управління спортивним товаром, дізнавшись про те, як це найкраще в галузі глобального концентратора спортивних товарів, Портленд, штат Орегон.

Дізнайтеся про створення спортивного одягу, взуття та обладнання Займатися практичною роботою з міжнародними спортивними компаніями, такими як Adidas, Nike, Columbia Sportswear, Under Armor Отримайте навички високого попиту для прибуткових ролей у галузі спортивного продукту ... [-]

Для зв'язку
Поштова адреса
Charles H. Lundquist College of Business
1208 University of Oregon
Gilbert Hall,

Eugene, OR, 97403-1208 US
Адреса місце знаходження
1208 University of Oregon
Eugene, Орегон, OR, 97403 US
Соціальні медіа