Прочитайте офіційний опис

Як тільки Католицькому університеті в Гаваї, і один з трьох Marianist вищих навчальних закладів в США, ми в Chaminade університету керуються розумінням, що обидва розум і віра є необхідними умовами в пошуках істини. Наше співтовариство є сім'я, де студенти дозрівають в громадян світу, які поважають складність і різноманіття інших, значення громадських робіт, а також прагнути до створення більш справедливого суспільства. Наш факультет підкреслити критичне мислення і творчий вирішення проблем під час наставництво студентів в більш ніж 25 бакалаврату та магістратури в галузі образотворчого мистецтва і гуманітарних наук, наук і математики, поведінкових наук, бізнесу і комунікації, освіти та догляду. Розташований в міжнародному місті Гонолулу на острові Оаху, Chaminade розглядається його дивно різноманітний студентський - студенти приходять з Гаваї, континентальної частини США, тихоокеанський регіон, і за її межами. Розміри груп невеликі, з низьким коефіцієнтом студент-к-факультет. Тут студенти професійно розвиватися через навчальні проекти послуг, науково-дослідних і стажування досвіду і лідерства і співтовариство мережевих можливостей. У Чамінейд, студенти отримують персоналізовані освіту, яке готує їх для мінливою майбутньому.

Наша історія Chaminade університет Гонолулу був заснований в 1955 році під керівництвом п'яти Marianists прагнуть створити католицьку вуз в Hawai`i. Спочатку Chaminade починав як коледж дворічного, Сент-Луїс Junior College, і вітав тридцять юнаків інавгураційній класу. Протягом двох років, школа розширена до чотирьох років, спільного навчання інтуїції і змінила свою назву на Chaminade коледж на честь батька Вільяма Джозефа Чамінейд, засновника Товариства Марії (Marianists). Chaminade розширила свої послуги спільноті в 1967 році зі створення вечірньої сесії служити дорослих з бізнесом, сім'єю, і військових обов'язків, які бажано проводити вищу освіту. У 1977 році університет завершив еволюцію, додавши випускників програм, щоб стати Chaminade університет Гонолулу. В даний час 23 ступеня бакалавра і 7 випускників програми доступні.

Історії нашої Campus Знаменитої Іспанської місії надихнув будівлі Кларенс TC Чінг залі, Eiben залі і Генрі Hall сидів помітно на схилах Kalaepohaku протягом майже століття. Багато особливості нашої прекрасної кампусу, такі як E Комо травня Circle і статуя батька Чамінейд були світильники, так як перші студенти Saint Louis школи прибув в 1928. В істинному дусі нашої місії, кампус був покликаний служити суспільству під час Другої світової війни. Класи були перенесені в довколишні установ і кампус був перетворений в тимчасовий госпіталь, хостинг 147-General Hospital армії протягом п'яти років. Класи поновилися в січні 1946 року і привітав перший клас студентів в 1955 році. За останні десять років, наша кампус зазнала величезну другу трансформацію, розширення потужностей і оновлення нашого технічної інфраструктури, щоб включити Sullivan сімейної бібліотеки, доктор і місіс Лоуренс KW (BoHing Чан) Цзи Центр сестринської освіти, і відремонтовані наукові лабораторії.

Місія

Chaminade університет пропонує своїм студентам освіту в спільної навчальної середовища, яка готує їх до життя, служби та успішної кар'єри. Керуючись своєю католицької, Marianist і гуманітарних наук освітніх традицій, Chaminade стимулює розвиток моральних якостей, особистісних компетенцій, а також зобов'язання по створенню справедливого і мирного суспільства. Університет пропонує як цивільних і церковних громад тихоокеанського регіону свої академічні та інтелектуальні ресурси в досягненні загальних цілей.

Заява Основних зобов'язань

З нашої місії текти наступних основних зобов'язань, які обидві підсилюють і визначають Місію. Ми розуміємо наших основних зобов'язань, направляючи як сервіс, який ми пропонуємо і формування нашого освітнього співтовариства:

Зобов'язання по службі

Щоб запропонувати якісні навчальні програми, як ті, які призводять до ступеня і ті, які зосереджені на продовженні освіти, таким чином, у відповідь на потреби наших студентів і громад; Для аспірантів, які визнані за їх гуманітарних навчальних, підготовку до професійної кар'єри, центр в галузі використання інформаційних та комунікаційних технологій, інтерес до довічного навчання, визнання різноманітності, почуття етичної відповідальності, і прихильність керівництва в служінні позитивний вплив індивідуальних життів і загального блага; Щоб бути спільнота, яке виходить за рамки себе і бере участь в державній службі, що збагачує життя суспільства в цілому; Щоб демонструвати сильну соціальну свідомість, що явно пронизує всі навчальні програми; Щоб брати участь в партнерстві з спільнотою Гаваї, наших сусідів на островах Тихого океану, церкви і тих, з ким ми поділяємо Marianist спонсорство; Щоб дослідити критично перетину віри і культури і, відповідно до нашої ідентичності, займатися нашим студентам в цьому діалозі і брати участь в процесах суспільного навчання і розробки політики та будівництва більш справедливого і мирного суспільства.

Зобов'язання характеру наших освітніх спільноти

Щоб бути єдиного освітнього співтовариства, де члени прихильні нашої спільної місії і їх саморозвитку; Щоб бути викладачі і співробітники з основним упором на навчання студентів і розвиток особистості в цілому; Провести широке уявлення гостинності, а це означає привітність до ідей і талантам інших; слухати з відкритим серцем, який збільшує нашу цілісність і знову стверджує свою людяність; Виховувати культуру, яка шанує і стимулює відкритий запит, відображення критичного діалогу з колегами по і за межами кампуса і поширення нашій науці; Щоб бути наукова громадськість, яка досліджує і закликає зв'язків між дисциплінами і забезпечує різні досліди, необхідні, щоб зробити ці сполуки. Це має на увазі інтенсивний, виділений співпраці з колегами і студентами; Сприяти відмінну мульти-культурного середовища навчання Грунтуючись на нашому унікальному місці тихоокеанських островів; Щоб вести себе з особистої недоторканності, мабуть, найпотужніший інструмент навчання ми володіємо; щоб служити в якості наставників і рольових моделей; спосіб, яким ми взаємодіємо зі студентами дозволяє їм працювати з іншими в подібній манері; Щоб бути громада, яка залишається курс через важкі періоди. Терпіння, самодисципліна і самопожертву є необхідними для побудови сильної спільноти. Ми заглянути всередину себе для вирішення і рішучості працювати через труднощі.

в навчанні

студенти Chaminade вивчати під керівництвом відмінного, що беруть участь факультету. Наші програми ступеня є ретельна підготовка до кар'єри на робочому місці, або для продовження навчання в аспірантурі. Наші програми спрямовані таким чином, що кожен окремий студент може розвиватися в найповнішому наукового потенціалу.

У Чамінейд ми присвячена навчанню студента як цілісної особистості. Наша кампус живий клас для вивчення живе і працює в 21-м столітті. студенти Chaminade отримують через складні дискурсу; вправи в різних методів дізнання; і морального керівництва і духовного розвідки. Участь в мультикультурному суспільстві Chaminade збагачує і поглиблює перспективи людства, і допомагає розвивати навички і розуміння, необхідне лідерів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Chaminade University of Honolulu

Магістр програми навчання призначена для студента, який закінчив зі ступенем бакалавра мистецтв або наук за спеціальністю і шукає ліцензування, щоб навчити. Успішний канд ... [+]

Магістр програми навчання призначена для студента, який закінчив зі ступенем бакалавра мистецтв або наук за спеціальністю і шукає ліцензування, щоб навчити. Успішний кандидат в цьому ліцензування програми повинні бути в змозі спиратися на його або її ступінь бакалавра і життєвого досвіду.

Студенти в Магістр в викладанні програми необхідно вибрати один з наступних схвалених державою програм викладач видачі дозволів:... [-]

США Honolulu
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Chaminade University of Honolulu

Магістра в психології консультування програми (MSCP) призначений для підготовки випускників до роботи в співтоваристві і школах, надання допомоги дітям, молоді та доросли ... [+]

Магістра в психології консультування програми (MSCP) призначений для підготовки випускників до роботи в співтоваристві і школах, надання допомоги дітям, молоді та дорослих в процесі адаптації до різних освітніх, сім'ї, організаційних і соціальних вимог.

Узгодженість навчального плану, навчання, клінічного досвіду і оцінки всієї кандидатської програми встановлюється декількома способами, в тому числі основного використання стандартів NBCC і CACREP. Програма MSCP на Chaminade університету використовує стандарти NBCC і CACREP в якості основи для навчальної досвіду і продемонстрували знання загальних ключових областях, які вимагаються від усіх студентів по кожному з трьох акцентів: Школа консультування, психічне здоров'я консультування, а шлюб та сімейне консультування. Програма MSCP структурована таким чином, що всі студенти мають міцну теоретичну основу і основний розвиток навичок консультування до їх попадання в клінічну частину програми. Клінічна частина програми відбувається протягом останніх трьох з точки зору програми. Таким чином, студенти перейти від курсів загального фонду на основі загальних основних курсів і курсів акцент конкретних.... [-]

США Honolulu
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
30 - 36 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Chaminade University of Honolulu

Вивчення судової медицини в Чамінейд дозволяє нашим студентам можливість стати частиною унікального співтовариства вчених, які мають на меті справедливості. Chaminade про ... [+]

Про судової медицини в Чамінейд

Вивчення судової медицини в Чамінейд дозволяє нашим студентам можливість стати частиною унікального співтовариства вчених, які мають на меті справедливості.

Chaminade пропонує для студентів і випускників градусів. Крім того, Chaminade додаткове навчання через Chaminade літніх інститутів.

Про ступінь програма

Програми Chaminade криміналістиці науки занурити студентів в новітніх технологічних і наукових досягнень в галузі кримінального розслідування. Крім того, наші програми криміналістики ведення навчання в галузі кримінального права і практичний, практичний досвід в цій області.... [-]

США Honolulu
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Think Education. Think Chaminade.

Student Life at Chaminade University

Chaminade University Campus Tour