Carthage College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1847 році, Carthage College - це чотирирічний приватний коледж ліберальних наук і мистецтв у Кеноша, штат Вісконсін. Карфаген поєднує в собі середовище відображення та самопізнання з культурою високих очікувань, щоб наші студенти відкрили та запалили свій справжній потенціал.


Карфагенська місія


Шукаю правду, міцність, натхненну службу разом

Це місія Карфаген. Це не галаслива стара заява, висловлена ​​на банкетах випускників та президентських вечері. Це виклик. Один, який ми виносимо заново кожен день. Нашим учням. Наш факультет і співробітники. Щоб зробити цей світ кращим місцем для всіх нас.


ПОШУКИ ІСТИНА

 • Карфаген - це коледж Євангелічно-лютеранської церкви в Америці, що підтримує і висловлює іудео-християнську традицію.
 • Карфаген шанує Божу любов до всіх людей і святкує багатство розмаїття творіння.
 • Карфаген охоплює стипендію та вчення, засноване на повазі до правди, можливостей та обмежень окремих поглядів та особистої відповідальності.
 • Карфаген визнає, що прагнення до Істини - це шлях на все життя, а знання, досвід та розуміння, отримані через любов до навчання, є найвірнішими керівниками.
 • Карфаген сприяє особистим, професійним та соціальним відносинам, що характеризуються правдою, чесністю та цілістю.


СТРУКТУРА СТРОКИ

 • Карфаген закликає всіх членів громади домагатися досконалості у всіх зусиллях.
 • Карфаген забезпечує ресурси, інструменти та засоби, необхідні для залучення та розвитку корумпованих студентів, викладачів, співробітників та піклувальників.
 • Карфаген прагне до надійності у всьому своєму навчально-виховному досвіді, надаючи студентам можливість зростати у всіх аспектах життя.
 • Карфаген шукає широти та глибину культурного досвіду факультету та студентів, створюючи фундамент для поінформованих, сміливих та ефективних дій у великому світі.
 • Карфаген співпрацює з радниками та партнерами, які допомагають підвищити релевантність, вібрацію та стійкість навчального досвіду.
 • Карфаген є відповідальним стюардом, інвестуючи та зберігаючи ресурси в обслуговуванні поточним і послідовним поколінням учнів.


ВПЕРШЕННЯ СЕРВІСУ

 • Карфаген стверджує, що привілей освіти супроводжується обов'язками соціальної свідомості.
 • Карфаген спонукає студентів стати будівельниками справедливого та милосердного світу, занурюючи їх у навчальний досвід, який пропонує вплив на повну ширину існування на Землі.
 • Карфаген готує студентів до життя служби та просування до лідерства, надаючи можливості самому себе і допомагати іншим - на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
 • Карфаген моделює і сприяє мистецтву управління, що передбачає повагу до життя у всіх його різних формах і культурах.


З усіма

 • Карфаген - це коледж, який охоплює покоління та мости ідеології, підтримуючи життя служби, роботи, вдячності та розуміння.
 • Карфаген стверджує, що Істина, Сила та Служба доброчесно переплітаються протягом усього життя, і закликає членів громади стежити за шляхами, які включають всі три.
 • Карфаген охоплює традиції, які піднімають громаду і підвищують її релевантність і престиж.
 • Карфаген заохочує членів громади вирішувати та підтримувати один одного, приймати відповідальність і вимагати підзвітності та співпрацювати в інтересах студентів.


Про Карфаген

Ідеальне розташування

Кампус Карфаген - 80-акровський дендрарій, розташований на березі озера Мічиган, на півдорозі між Чикаго та Мілуокі. Кампус відкриває захоплюючий вид на озеро Мічиган майже з усіх будівель у кампусі, включаючи численні проживання в залах. Легкий доступ до двох великих столичних областей дає студентам можливості для реального досвіду та мереж.


Зарахування та розмір класу

У Карфагені проживають 2600 штатних студентів та 400 неповних студентів. Наш середній клас - всього 17 студентів. Співвідношення студента до факультету Карфаген складає 12: 1.


Ступені пропоновані

Карфаген нагороджує ступінь бакалавра мистецтв з магістрами в більш ніж 40 тематичних областях, бакалавр наук в галузі медсестер, ступінь магістра освіти та магістр наук в області бізнес-дизайну та інновацій. Карфаген також проводить програму випускників магістра соціальної роботи в Чикаго.


Академіки

Карфаген пропонує спеціальності, неповнолітні та концентрації в більш ніж 50 областях навчання, включаючи біологію, фінанси, міжнародну політичну економію, освіту, театр та неврологію. Ми наголошуємо на міждисциплінарному дослідженні, бакалаврських дослідженнях, практичному навчанні, індивідуальній увазі та активній дискусії та дебатах у класі. Навчальна програма розроблена з метою сприяння критичному мисленню, але змушує студентів ефективно висловлюватися. "Карфаген" старший посідає 11-відсоткове місце у критичному мисленні, вирішенні проблем та письмовому спілкуванні; академічні доходи, показані студентами Карфагена від їх першокурсника до старшого року, перебувають у вершині 17 відсотків на національному рівні.


Акредитація, нагороди та почесні звання

Карфаген був акредитований Вищою навчальною комісією з 1916 року. Карфаген був названий кращим середньозахідним коледжем в Прінстонському огляді (2016), призначеного лише 25 відсотка чотирирічних шкіл.


Виділений факультет

Професори, не навчаючи помічників, навчають всіх класів. Наш престижний факультет складається з більш ніж 150 вчених, 90 відсотків з яких мають докторські або термінові ступені з кращих вищих навчальних закладів світу, включаючи Гарвард, Єль, МІТ, Принстон та Оксфорд.


Vibrant Campus Life

Студентське життя в Карфагені стане монументальною частиною вашого досвіду. 70% студентів живуть на кампусі; студенти зобов'язані жити в університетському містечку до їх старшого року, а житло в кампусі гарантується протягом всіх чотирьох років. Кеноша - яскрава область з художня галерея, музеї, театри, магазини та ресторани; Мілуокі і Чикаго - це швидка поїздка. На кампусі завжди відбувається щось таке: п'єси, лекції, фільми, відвідування виконавців, 5 кілобайт. Tarble Arena організувала сценарій, Фрей та Філіпп Філліпс серед інших. З більш ніж 120 студентськими організаціями існує безліч способів залучення.


Помірковане дослідження в лютеранській традиції

Освіта в коледжі повинна зробити більше, ніж просто отримати роботу. Це повинно допомогти вам визначити, хто ви, що ви були створені, і як ви можете працювати для більшого благо. Карфаген зв'язаний з Євангелічно-лютеранською церквою в Америці, але саме тому, що ми - лютеранство, не означає, що ти повинен бути. Ми поділяємо та вітаємо думки, досвід та історії віри з релігій у всьому світі. Наші лютеранські цінності означають, що ми закликаємо вас задавати важкі питання і прагнути допомогти нашим учням розвинути сильний моральний та інтелектуальний компас.


Найкращі зручності

У Карфагені все виглядає нове, бо вони є. За останні 12 років компанія «Карфаген» інвестувала більше 200 мільйонів доларів на кампус. На початку осені 2015 року відкрився новий науковий центр. Інші нові будівлі включають Студентське об'єднання Campbell, Оселс Віллідж, NE Tarble Athletic та Центр відпочинку, а також Центр світового бізнесу AW Clausen.


NCAA Division III Легка атлетика

Карфагенські поля 24 Команди III дивізіону NCAA, які змагаються на Коледжі-конференції штату Іллінойс та Вісконсін. Близько третини нашого студентського корпусу бере участь у міжгалузевій атлетиці, а третя частина бере участь у багатьох інтрамуральних та клубних видах спорту.


Лідер в навчанні за кордоном

Карфаген займає п'яте місце в країні серед закладів бакалаврату для участі студентів в короткостроковому студенті за кордоном. Багато студентів, які взагалі не навчаються за кордоном під час навчання в коледжі, зможуть провести до місяця в іншій країні під час січня терміну Карфагена, коли факультет проводить навчальні поїздки до таких напрямків, як Німеччина, Швеція, Куба, Китай та Нікарагуа.


Наша багата історія

У Карфагені ми бачили 170 років лідерів, виробників, а ходи-геттери виходять і виходять. Ми змінили своє ім'я - і навіть наше місце розташування - з моменту заснування у 1847 році. Але освіта Карфагена залишається незмінною: наш фонд ліберального мистецтва надає студентам сильний академічний, моральний та інтелектуальний компас, тому вони стати сприйнятливими, винахідливими та обгрунтованими особистостями.
Carthage College був заснований лютеранськими піонерами в освіті і заснований Генеральною Асамблеєю штату Іллінойс 22 січня 1847 року. На той час коледж знаходився в Хіллсборо, штат Іллінойс, і був відомий як Літературно-богословський інститут лютеранської церкви на Далекому Заході. Назва скоро скоротилася до коледжу Хіллсборо.
З двотичним факультетом та 79 учнями Хілсборо пообіцяв, що "курс навчання має бути досконалим та практичним, а також охоплювати всі галузі навчання, які зазвичай проводяться в кращих академіях та коледжах".
Хіллсборо процвітав у перші два роки, завдяки підтримці лютеранських конгрегацій. У 1852 році коледж переїхав до великого міста Спрингфілд, штат Іллінойс, і прийняв нову назву Державного університету штату Іллінойс.
У 1870 р. Коледж знову рухався, цього разу до сільського, західно-центрального міста Карфаген, штат Іллінойс, де коледж придбав своє нинішнє ім'я. До 1916 року коледж отримав акредитацію від Центральної асоціації коледжів та середніх шкіл Північної та отримав найвищий рейтинг асоціації "A" - одного з чотирьох коледжів в Іллінойсі, щоб отримати цю честь. До 1927 року зарахування до коледжу досягло майже 300 студентів.
Велика депресія та Друга світова війна знизили рівень засвоєння 131 студента в 1943 році. Через десять років Рада піклувальників погодилася розглянути можливість переїзду Карфагена ще раз. До 1962 року Карфаген створив свій кампус в озері у Кеноші, штат Візер, і коледж розпочав епоху захоплюючого зростання.
Наступне десятиліття принесли період безперервного розширення. Зарахування збільшилося в 5 разів, благодійний фонд збільшився втричі, а матеріальні активи зросли на 600%. Восени 1995 року Карфаген зарахував 1527 студентів на повний робочий день, встановивши новий рекорд. Денне навчання зараз становить рекордну кількість 2600 студентів. Загальна кількість студентів складає 3000 студентів. Інтенсивні національні пошуки побудували навчально-орієнтований факультет, який проводить кандидатські дисертації з основних аспірантських програм по всій країні. З 1999 року Карфаген вклав більше 250 мільйонів доларів на нове будівництво, капітальні ремонти та технологічне придбання.

Розташування

Кеноша

Address
Alford Park Drive,2001
53140 Кеноша, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія