Campbellsville University

Graduate & Professional Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Основний кампус CAMPBELLSVILLE університету розташований в Heartland регіоні Кентуккі пропонуючи 63 програм навчання на рівні бакалаврату, 17 майстрів градусів, п'ять аспірантів області та вісім попередньо професійні програми. Наш кампус ідеально розташований серед мирного Кентуккі сільській місцевості, ще знаходиться всього в один з половиною годинах їзди від Луїсвіллі і Лексінгтон, і дві з половиною години від Нешвіллі. Гарний зелений річки озера, 10000 акрів рекреаційного державний парк, знаходиться всього в п'яти милях від кампуса.

Місія

Campbellsville університет є всеосяжним, Крістіан установа, яка пропонує програми допрофесійної, студентів та випускників. В університеті присвячений навчанню міцно заснованим на гуманітарних, яка сприяє особистісному зростанню, цілісність і професійну підготовку в сприятливому середовищі. Університет готує студентів як християнських лідерів службовців для довічного навчання, триваючого стипендії, та активну участь у різноманітній, глобального суспільства.

Emerson Silva з Campbellsville університету на Vimeo.

Акредитація

Campbellsville університет акредитований Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів (SACSCOC) присуджувати сертифікатів, асоційованої, бакалаврів і магістрів. Бізнес програми акредитовані Міжнародної Асамблеї тлумачний бізнес-освіти (IACBE).

Фінансова допомога

Більше 90% наших студентів отримують фінансову допомогу у вигляді академічних стипендій, грантів, позик і можливостей працевлаштування для студентів. На додаток до традиційних пропозицій фінансової допомоги, університет пропонує програми допомоги, які пов'язаної з церковною і наділені стипендії. Гранти Продуктивність пристосовані до студентів продовження навчання або участі в художній, драми, журналістики, музики і спорту.

Житло

Третина нашого числа учнів живе в університетському містечку в одному з восьми сучасних гуртожитків для чоловіків або жінок. Усі гуртожитки є пральні; Номери з кондиціонером; прилеглих автостоянок, і телефон, Інтернет та кабельне телебачення доступність в кожному номері. Campbellsville університет прагне забезпечити чисте, безпечне, комфортні умови життя, сприяють навчанню, що стосується

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Відео

On Overview of Campbellsville University