California State University San Bernardino College of Natural Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Співробітники, викладачі та консультанти нашого коледжу природничих наук (ЦНС) працюють практично протягом семестру осені 2020 року, щоб задовольнити потреби студентів, колег та членів спільноти CSUSB. В даний час найкращий спосіб зв’язатися з нами - це електронна пошта. Ви для нас важливі, і ми відповімо на ваші електронні листи якомога швидше. Ви можете переглянути електронні листи викладачів та співробітників у довіднику кампусу CSUSB. Перевірте на домашніх сторінках свого відділу додаткову контактну інформацію або оновлення, що стосуються вашої спеціальності - наприклад, наш відділ біології та відділ хімії та біохімії оновили свої домашні сторінки.

Будь ласка, відстежуйте свою електронну пошту Койот щодня для отримання важливих повідомлень та інформації від адміністраторів ЦНС та КСУСБ, викладачів та персоналу. Крім того, підтримуйте зв’язок зі своїми викладачами через дошку на додаток до електронної пошти.

Будьте в безпеці, будьте здорові та практикуйте соціальну дистанцію. Ми всі в цьому разом - усі ми - і ми робимо всі необхідні кроки для підтримки ваших академічних цілей та прогресу в ці складні часи.

Розташування

Сан-Бернардіно

Address
University Parkway,5500
92407 Сан-Бернардіно, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія