California State University, East Bay

Введення

Прочитайте офіційний опис

Короткий огляд

Протягом більше 60 років Cal State East Bay обслуговує район затоки Сан-Франциско в рамках системи державного університету Каліфорнії, найбільшої системи державної вищої освіти в Сполучених Штатах. CSUEB відомий передовими програмами, експертними інструкціями, невеликими класами та високо персоналізованим навчальним середовищем. Університет розташований в красивому і культурно різноманітному районі затоки Сан-Франциско, де наші студенти отримують користь від професійного розвитку та кар'єрних можливостей у Силіконовій долині та Північній Каліфорнії.

CSUEB є національно визнаним серед найрізноманітніших університетів США, з іноземними студентами з більш ніж 60 країн, які представляють більше 8% від загальної кількості студентів. Школа пропонує ступінь бакалавра в 49 областях і дипломах в 30 областях.

Житло на території кампусу безпечне, зручне і комфортне, в просторих повністю мебльованих апартаментах. Наш кампус, подібний до парку, в Хейвард-Хіллс з видом на затоку Сан-Франциско знаходиться в житловому районі, що забезпечує комфорт і безпеку сімейного співтовариства.

Студенти можуть вибирати з більш ніж 120 академічних, спортивних, чесних, релігійних, рекреаційних та культурних клубів і організацій, а також брати участь у спортивних змаганнях NCAA Division, студентському уряді та громадських роботах.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

Коледжі

  • Коледж бізнесу та економіки
  • Коледж освіти та союзних досліджень
  • Коледж листів, мистецтв і суспільних наук
  • Науковий коледж

Ступені програми

Бакалавр мистецтв, Бакалавр наук, Бакалавр образотворчих мистецтв, Бакалавр Онлайн Ступінь Закінчення Ступінь, Неповнолітні, Магістр, Магістр наук, Майстер Онлайн Ступінь, Магістр Ділового Адміністрування (MBA), Майстер державного управління, Магістр Соціальних Робота, дозвільні програми, підготовка окремих предметів і сертифікаційні програми, докторська освіта

49 бакалаврів, 51 неповнолітніх, 34 магістерських ступенів, 24 магістерських і сертифікатів, 1 докторська ступінь

Найбільш популярні спеціальності

Ділового адміністрування, інформатики, науки про здоров'я, промислового машинобудування, кінезіології, кримінального правосуддя, біології, біології, соціології, попереднього догляду, людського розвитку.

Найпопулярніші програми після бакалавра

Бізнес-адміністрування, бізнес-аналітика, комп'ютерні науки, управління будівництвом, інженерний менеджмент, управління охороною здоров'я, соціальна робота, статистика, державне управління, мовна патологія, консультування та керівництво, освітнє лідерство.

Неосвічені програми

На кампусі Американська мовна програма пропонує інтенсивне вивчення англійської мови як підготовку до університетського навчання. Широкий спектр програм для сертифікатів та шлюзів - включаючи умовне прийом для студентів, перед-MBA програми та диплом з міжнародного бізнесу - надають прекрасні можливості для професійного та академічного просування. За допомогою програми «Відвідування студентів», іноземні студенти можуть вибрати навчання за кордоном у Каліфорнії на літо, семестр або на рік.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

Заслужений факультет

Cal State East Bay зібрав національне визнання за високий досвід факультету, і наші професори присвячені вашому успіху - у класі і за його межами. Наше розташування в центрі затоки Сан-Франциско дає нам змогу привернути уважних викладачів, які не тільки визнані фахівці в своїх галузях, але часто знаходяться в усьому світі в своїх дисциплінах, включаючи сфери бізнесу, технологій, державної служби, мистецтво та освіта. Це дозволяє нам запропонувати вам сильний академічний курс навчання і реальну програму навчання, яка підготує вас до життя особистих досягнень і кар'єрного успіху.

Можливості практичної підготовки іноземних студентів

У California State University, East Bay , наша мета полягає в тому, щоб підготувати студентів до майбутньої кар'єри. Розташування Кал-Східної бухти на пагорбах з видом на затоку Сан-Франциско надає більше, ніж просто чудовий вид; він також ставить наших студентів у ідеальне місце для розвитку кар'єри всього за 30-40 хвилин їзди від Сан-Франциско та Силіконової долини, де щорічно сотні наших студентів отримують практичні заняття з стартапів, технологічних гігантів, місцевих організацій та міжнародних компаній район затоки. CSUEB пропонує як програми для студентів, так і випускників у 24 затверджених галузях STEM, включаючи бізнес-аналітику, комп'ютерні науки, промислову інженерію, інженерний менеджмент, дизайн мультимедіа / взаємодії та статистику. Випускники цих програм можуть мати право подати заявку на 2-річне розширення STEM OPT.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

Історія університету

Cal State East Bay пройшла довгий шлях за останні 60 років - у ній було п'ять президентів, які пішли на п'ять різних імен і випустили тисячі випускників, які увійшли до робочої сили регіону.

Університет спочатку був названий Державний коледж для округу Аламеда, коли він був офіційно заснований Асамблеєю штату Каліфорнія в 1957 році. Дух пронизав кампус в ідеалістичні місяці до того, як Президент Джон Ф. Кеннеді був убитий в листопаді 1963 року, народжений від ідентифікації з новими програмами Кеннеді. Отже, студент вирішив назвати себе піонерами, а першим талісманом піонерів був космонавт з космічної програми Pioneer NASA.

Розширення кампусу 1960-х рр. Досягли успіху на початку 1970-х років з відкриттям кількох нових будівель, включаючи бібліотечні та адміністративні будівлі, Університетський театр і Робінсон Хол в 1971 році, і Студентський центр здоров'я в 1973 році. Володіючи студентським житлом на території кампусу, він відкрив свої двері в 1987 році. Уміщуючи 400 студентів, Піонерські висоти кинули виклик репутації університету як «приміської школи» і створили нове ядро студентського життя на території кампусу.

Університет розширив свій доступ до округу Контра-Коста в 1992 році, відкривши в Конкорд кампус-супутник, а потім змінив свою назву на California State University, East Bay в 2005 році, щоб відобразити його нове регіональне розташування. Три університетських містечка - названі кампусом Хейуорд, кампусом Конкорд і Центром Окленд - посилили регіональний вплив університету.

У середині 2000-х років на кампусі Хейуорд розквітло нове будівництво, з будівництвом будівлі бізнес-технологій у Долині та Центру відпочинку та оздоровлення. У зв'язку з сейсмічною вразливістю, Уоррен Холл, який десятиліттями був будівлею підпису університету, був знесений 17 серпня 2013 року і згодом був замінений новим студентським управлінням та студентським

Оскільки університет продовжує зростати, він відомий, зокрема, своєю різноманітністю. З 2015-2017 рр. Хроніка вищої освіти призначила студентський корпус Cal State East Bay найбільш різноманітним у Сполучених Штатах.

* Інформація про історію університету була надана з 60-річчя виставки бібліотеки

Опис місії

Cal State East Bay вітає і підтримує різноманітний студент, який має академічно багатий, культурно важливий досвід, який готує студентів до застосування своєї освіти до осмисленої життєвої роботи і є соціально відповідальним учасником суспільства. Завдяки своїм освітнім програмам і заходам, університет прагне задовольнити освітні потреби і сприяти життєздатності Східної затоки, держави, нації і глобальних громад.

110392_110247__MG_6552.jpg

Розташування

Хейворд

Address
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 Хейворд, Каліфорнія, США