California Southern University

Введення

Прочитайте офіційний опис

California Southern University (CalSouthern) - це інший вид онлайн-університету, який пропонує 100% онлайн-програму для зайнятого, працюючого дорослого студента. Її академічні програми є строгими та надійними, постійно оновлюються з урахуванням останніх тенденцій та подій у цій галузі. Його власна система управління навчанням є складним, але інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні.

Але те, що найбільше відрізняє CalSouthern, - це його унікальна культура, орієнтована на студента, її «особистий дотик» та його повне прагнення забезпечити чудовий досвід навчання. Це CalSouthern Difference. Це те, чому гордість університетської спільноти, і це те, що відрізняє CalSouthern від інших видів освіти.

Хороші безкоштовні фотографії / Unsplash

California Southern University - Інший вид Інтернет-університету

California Southern University (CalSouthern) є регіонально акредитованим, онлайн університетом, що пропонує ступінь з психології, бізнесу, права, кримінального правосуддя та медсестринства на рівнях аспіранта, бакалавра, магістра та доктора.

З початку університету в 1978 році California Southern University зосередився на тому, щоб зробити вищу освіту виняткової якості зручною та доступною для нетрадиційних учнів, зазвичай працюючих дорослих.

Що відрізняє California Southern University окрім інших можливостей онлайн університету, - це унікальне поєднання академічної якості, зручності, доступності та індивідуальної підтримки.

California Southern University акредитований на Заході Асоціацією шкіл і коледжів (WASC) Старшого Коледжу та Комісії Університету . Регіональна акредитація є найбільш шанованою і визнаною формою акредитації, і вона забезпечує гарантію академічної якості та цілісності, на додаток до широкого спектру можливостей для учнів California Southern University . Програми ступінь CalSouthern є надійними, актуальними та постійно оновлюються з урахуванням останніх подій у цій галузі.

У California Southern University вся ваша курсова робота виконується в Інтернеті і за Вашим розкладом, щоб Ви могли заробити свій ступінь, балансуючи Вашу зайняту професійну та особисту життя. Без вступних іспитів і щомісячних курсів, ви можете почати роботу відразу і працювати на те, що найкраще для вас. Ви будете працювати один-на-один з наставниками викладачів, які є відданими викладачами, а також досвідченими фахівцями в тих областях, де вони навчають.

Навчання CalSouthern є розумними цінами і ніколи не збільшуватиметься, доки ви залишитеся безперервно зараховані. Ми також пропонуємо різноманітні безпроцентні способи оплати, які дозволять вам вибрати той, який найкраще відповідає вашому бюджету та фінансовим умовам.

Можливо, найважливішим є неперевершений рівень персоналізованого керівництва та підтримки, який ви отримаєте на CalSouthern. Від процесу зарахування через випускний факультет, команда відданих професіоналів - викладачів, радників, деканів і допоміжного персоналу - буде з вами на кожному кроці, щоб допомогти вам досягти ваших академічних і професійних цілей.

Опис місії

California Southern є глобальним онлайн-університетом. Ми готуємо учнів до успіху в світі, який ми ще уявляємо. Ми робимо це шляхом активного навчання, поваги до різноманітності та сприяння інтелектуальній свободі.

California Southern University виконує свою місію:

 • Навчання через онлайн-освіта шляхом моніторингу, оцінки та звітування про успішність учнів за допомогою наставницьких відносин факультету в кожному курсі.
 • Надання учням можливості зрозуміти факти і ідеї, аналітично мислити і чітко висловити висновки.
 • Сприяння інтелектуальному дослідженню, що підвищує культурний, соціальний та професійний розвиток учня.
 • Розширення обсягу та глибини знань учнів у різних галузях навчання.
 • Забезпечення можливості особистого збагачення.
 • Забезпечення освіти в галузях, де виявлена необхідна потреба.

Цілі університету

 • Надайте освітні програми, які поєднують традиційні способи навчання в онлайн-форматі, щоб дати можливість учням задовольнити свої академічні, професійні та особисті цілі.
 • Забезпечити якісну підготовку для розвитку основних навичок у сфері поведінкової науки, бізнесу та права.
 • Підтримувати гнучкість у виконанні програм для задоволення потреб учнів університету.
 • Сприяти усвідомленню та повазі до різноманітності, підтримуючи атмосферу поваги та прийняття для різноманітного світу, в якому наші учні живуть і працюють.
 • Підтримувати інституційну культуру, що характеризується відвертістю та прозорістю, а також найкращою професійною практикою.
 • Продемонструйте дотримання етичних стандартів, надаючи академічну підтримку та інтелектуальну свободу.

Інституційні результати навчання

Під час навчання в California Southern University кожен студент повинен:

 • Застосування конкретної тематики в обраній галузі дослідження, що веде до особистого та професійного розвитку.
 • Використовуйте різноманітну інформацію точно і належним чином.
 • Ефективно спілкуватися в письмовій формі в налаштуваннях, цілях і аудиторіях.
 • Ефективно спілкуватися усно, демонструючи добре організовані думки, ідеї та думки в послідовній презентації.
 • Застосування використання логіки, чисел та / або математики до наукової системи запиту, з якої можна зробити логічні висновки.
 • Приймати обгрунтовані рішення, які відповідають професійним стандартам етичної та правової поведінки.
 • Виконуйте критичне мислення і міркування в судженнях, прийнятті рішень і вирішенні проблем.
 • Інтеграція інформованості про проблеми культурного різноманіття в глобальному суспільстві.

Брук Кегл / розбити

З онлайн-навчання, ви можете заробити ваш ступінь в будь-який час, в будь-якому місці!

Всі сертифікати CalSouthern та програми ступенів пропонуються онлайн. Немає обов'язкового часу входу. Немає групових проектів.

Що це означає для вас?

Це означає, що ви маєте свободу та гнучкість, щоб заробити свій рівень за графіком, не порушуючи вашої роботи та сімейного життя. Багато наших учнів говорять нам, що якщо б не було однозначно гнучкого підходу до онлайн-навчання CalSouthern, досягнення їхніх освітніх мрій було б просто неможливим.

Онлайн навчання є більш ніж просто гнучким і зручним. Це також ефективно. Немає втраченого часу. Ми не змушуємо вас відповідати темпу класу. Прогрес у вашому темпі. Швидко рухайтеся через матеріал, який ви негайно зрозумієте. Візьміть більше часу, щоб переконатися, що ви повністю зрозумієте більш складні концепції.

Інтернет-навчання також є ефективним. Але не вірте нашому слову. Дослідження, проведене Міністерством освіти США («Оцінка практики доказової бази в онлайн-навчанні: мета-аналіз і огляд вивчення навчання в Інтернеті»), показало, що студенти, які взяли всі або частину своїх навчань онлайн, покращили в середньому ніж ті, хто приймає один і той же курс через традиційне навчання.

California Southern University : регіонально акредитований інститут

California Southern University акредитований Комісією WASC Senior College та Університетом (WSCUC) , 985 Atlantic Avenue, Suite 100, Alameda, CA 94501, 501.784.9001

Регіональна акредитація є найбільш шанованою і визнаною формою акредитації в США, і вона надає студентам ряд важливих переваг і можливостей. Це підтвердження строгості та якості академічних програм університету, а також гарантії того, що установа працює цілком. Регіональна акредитація також значно підвищує можливість передачі кредитів та визнання ступеня в академічній спільноті та на робочому місці.

Західна асоціація шкіл і коледжів

CalSouthern акредитована alt = "старша коледж і комісія університету WASC, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 1.510.748.9001. Www.wascsenior.org

Рада з акредитації для бізнес-шкіл та програм

Бізнес-програми California Southern University акредитовані через Раду з акредитації для бізнес-шкіл та програм (alt = "ACBSP). Www.acbsp.org

Комісія з колегіальної сестринської освіти

Ступінь бакалавра в області сестринської справи і ступінь магістра в області медичного догляду в California Southern University акредитовані Комісією з університетської освіти, 655 K Street NW, Suite 750, Washington, DC 20001, 202-887-6791

Рада з акредитації вищої освіти

Комісія WASC Senior College та університетська комісія є визнаним членом ради з питань акредитації вищої освіти. CHEA є приватною, неприбутковою національною організацією, яка координує діяльність з акредитації в Сполучених Штатах. визнання акредитаційних організацій має бути ключовою стратегією забезпечення якості, підзвітності та вдосконалення вищої освіти, а визнання CHEA підтверджує, що стандарти та процеси акредитаційних організацій узгоджуються з якістю, покращенням та підзвітністю. chea.org

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія