California Polytechnic State University, San Luis Obispo

Введення

Прочитайте офіційний опис

California Polytechnic State University, San Luis Obispo

Заснований у 1901 році, Каліфорнійський державний політехнічний університет (Cal Poly) є одним із п’яти комплексних політехнічних університетів у США, де є близько 18 000 студентів та 900 аспірантів. Кал Полі дотримується керівної філософії «Вчися робити», що відображається в загальній навчальній програмі школи, що поєднує технічну та професійну підготовку з мистецтвом та гуманітарними науками. Це готує студентів стати винахідливими професіоналами та інноваційними лідерами з того моменту, як вони ступають на кампус. Як один із найселективніших університетів у системі Державного університету Каліфорнії (CSU), Cal Poly послідовно займає рейтинг «Найкращий на Заході», повідомляючи Новини та Світовий звіт США, і вважається журналом Money один з найкращих коледжів за ваші гроші.

Акредитація

Cal Poly акредитована Західною асоціацією шкіл та коледжів (WASC) кожні десять років. Під час процесу акредитації Cal Poly завершує процес самостійного вивчення, де ми демонструємо свою постійну прихильність до постійного вдосконалення наших програм - як навчальних, так і спільних навчальних програм. Механізмом для цього є самонавчання, яке просить нас визначити запит, який міг би покращити навчання студентів, вправу на співпрацю та мислення, яке є критичним і творчим, щоб навести власні цілі університетського навчання.

Нагороди

 • №1 державний магістерський університет на Заході. 22 роки поспіль
 • # 70 з 1500 коледжів за "найкращу загальну цінність"
 • № 13 серед державних шкіл за середньою зарплатою випускників
 • № 7 серед державних університетів за рентабельністю інвестицій
 • №4 в країні для аерокосмічної галузі
 • №5 в країні для рентабельності інвестицій, Orfalea College of Business
 • №1 в країні з промисловості / Виробниче машинобудування
 • №3 в країні з цивільного будівництва
 • №1 в країні з питань архітектури та дизайну
 • # 4 Програма аерокосмічної інженерії в країні для університетів, які не пропонують доктора
 • 10 кращих коледжів для найбільш високооплачуваних випускників у галузі освіти

Сан-Луїс Обіспо

Сан-Луїс Обіспо - це приємне, прогресивне місто, яке складає близько 46 000 на центральному узбережжі Каліфорнії, посеред між Сан-Франциско та Лос-Анджелесом. Місто та університет розділяють почуття сусідства, містечка, містечко та одне з найкращих природних середовищ у будь-якому місці. Іскряче-чисте повітря та клімат, який є помірним цілий рік, поєднуються з величними вершинами, тихими долинами та довколишнім океаном, щоб створити захоплююче середовище, ідеальне для навчання та вирощування. Ще одна ключова особливість, що сприяє високій якості життя міста, - це чудовий центр міста. Серцем у центрі міста є Місія Плаза із чудовою обстановкою на узбережжі та прекрасно відреставрованою місією. Цей історичний майданчик доповнений шумним центром міста, який пропонує чудові магазини, ресторани на вулиці та в приміщенні, нічне життя та його знаменитий ринок фермерів у четвер. Сан Луїс Обіспо виграв журнали Sunset «Найкращий центр міста» на позначенні Заходу. Ми доброзичливе місце і рекомендуємо особисто відвідати нас. Заходьте в кампус і побачите справжнє багатство освітніх можливостей у Cal Poly та просто чудове природне середовище Сан-Луїс-Обіспо та центрального узбережжя Каліфорнії.

Розташування

Сан-Луїс Обіспо

California Polytechnic State University

Address
California Polytechnic State University
1 Grand Ave. Bldg 52-E47

93407 Сан-Луїс Обіспо, Каліфорнія, США