California Polytechnic State University, San Luis Obispo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Політехнічний університет штату Каліфорнія, Сан-Луїс-Обіспо

Заснована в 1901 році, Політехнічний університет штату Каліфорнія (Cal Poly) є одним з п'яти комплексних політехнічних університетів в США, при цьому близько 18 000 студентів і 900 аспірантів.

Cal Poly підтримує направляє філософію "вчитися на практиці", що знаходить своє відображення в комплексній навчальній програмі школи, що поєднує технічну та професійну підготовку з мистецтв і гуманітарних наук. Це готує студентів, щоб стати винахідливих професіоналів та інноваційних лідерів з моменту вони крок ногою на території кампуса.

В якості одного з найбільш виборчих університетів в системі Університету штату Каліфорнія (CSU), Cal Poly послідовно займає "Краще на Заході" США Новини та World Report і вважається одним з "найкращих коледжів за ваші гроші" журналом Money.

Акредитація

Cal Poly акредитований Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC) кожні десять років. В ході процесу акредитації, Cal Poly завершує процес самонавчання, де ми продемонструвати нашу незмінну прихильність постійному вдосконаленню наших програм-як навчального плану і спільної навчальної. Транспортний засіб для цього є самонавчання, який просить нас, щоб визначити запит, який може поліпшити вимірюється знань студентів, вправа в співробітництві і в мисленні, який є одночасно критичним і творчим, щоб цитувати наші власні цілі університету навчання.

НАГОРОДИ

1 Університет Державно-магістра на Заході США Новини. 22 роки поспіль

70 з 1500 коледжів для "кращої загальної вартості"

13 серед державних шкіл для медіанної заробітної плати випускників

7 серед державних університетів для повернення інвестицій

4 в нації для авіаційно-космічної та обчислювальної техніки

5 в країні для ROI, Orfalea Коледж бізнесу

1 в країні для промислового машинобудування /

3 в країні для цивільного будівництва

1 в нації для архітектури та дизайну

4 Aerospace Engineering програма в нації для університетів, які не пропонують доктора наук

Топ-10 коледжів для самих високооплачуваних випускників в галузі освіти

Сан - Луїс-Обіспо

Сан - Луїс-Обіспо є приємним, прогресивний місто близько 46000 на центральному узбережжі Каліфорнії, на півдорозі між Сан-Франциско і Лос-Анджелесі. Місто і університет поділяють сусідськи, невеликій території навчального закладу, маленького містечка почуття і один з найпрекрасніших природних умов в будь-якому місці. Ігристі чисте повітря і клімат, це помірний круглий рік суміш з величними вершинами, тихих долин, і сусідній океан, щоб створити хвилюючий середу, яка ідеально підходить для навчання і росту.

Ще однією ключовою особливістю сприяє велика якість в житті міста є чудова міста. Серце міста знаходиться Mission Plaza з його чудовою заплави стороні і красиво відновленому місії. Цей історичний площі доповнюється галасливого міста, пропонуючи великі магазини, відкритий і критий ресторани, нічне життя, і його знаменитий четвер ринок Night фермерів. Сан - Луїс-Обіспо виграв Захід журнали в "Кращий Downtown" в позначенні West.

Ми дружнє місце і рекомендуємо відвідати нас особисто. Приїжджайте в університетському містечку і побачити справжнє багатство освітніх можливостей в Cal Poly і просто чудовою природного середовища Сан-Луїс-Обіспо і центральному узбережжі Каліфорнії.

Розташування

Сан-Луїс Обіспо

California Polytechnic State University

Address
California Polytechnic State University 1 Grand Ave. Bldg 52-E47
93407 Сан-Луїс Обіспо, Каліфорнія, США