California Health Sciences University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про California Health Sciences University про California Health Sciences University (CHSU)

California Health Sciences University (CHSU) акредитований Старшим коледжем та університетською комісією WASC (WSCUC). CHSU, заснований у 2012 році і передбачений сім’єю Асемі, пропонує місцевий вибір для тих, хто прагне відвідувати аптеку чи медичну школу та допомогти виправити дефіцит медичних послуг, що пропонуються в Центральній долині. В даний час CHSU пропонує програму доктора фармації (PharmD) та програму доктора остеопатичної медицини (DO).

Студенти CHSU насолоджуються унікальним поєднанням високої якості життя, доступної вартості життя та великих можливостей для кар'єрного росту в галузі охорони здоров'я, які надає Долина. CHSU робить досягнення студентів найвищим пріоритетом завдяки нашому активному навчальному підходу; інноваційні навчальні програми та культура підтримки, яка включає науковців, оздоровчий, лідерський та кар’єрні послуги. Студенти відчувають підтримку з боку своїх колег, адміністрації, викладачів та співробітників університету, а також керівництва, включаючи Опікунську раду.

Університет пишається керівництвом Опікунської ради з різного рівня охорони здоров’я, освіти та бізнесу. Довгий викладач та керівник громади, д-р Джон Д. Велті, почесний президент Університету штату Каліфорнія, Фресно, виконує обов'язки голови ради та сприяв швидкому відстеженню університету. Президент-засновник CHSU Флоренс Данн - давня мешканка Долини та колишній керівник банку.

Ці партнерські стосунки були життєво важливими для успіху університету і, зрештою, призвели до швидкого зростання, що спричинило необхідність розширення університетського містечка.

Нещодавно розширений кампус CHSU

Містечко California Health Sciences University розташоване в прекрасному Кловісі, штат Каліфорнія. Кампус включає три будівлі, розташовані на проспекті Хловіс, недалеко від шосе 168 та проспекту Герндон, де розміщені адміністративні офіси університету та фармацевтичний коледж. В найновішій будівлі на Алювіальній авеню, недалеко від шосе 168 та проспекту Темперанс, розміщений Коледж остеопатичної медицини та Центр моделювання.

Фармацевтичний коледж охоплює п’ять навчальних аудиторій; бібліотека; дві студентські кімнати відпочинку; різноманітні гнучкі навчальні простори; кабінети викладачів та співробітників; та фармацевтична практика, складання та дослідницькі лабораторії.

Будівля проспекту Н. Кловіс 65 служить офісним приміщенням для адміністрації університету та персоналу.

Останній проект розширення університетського містечка розпочався у травні 2018 року, коли вони зруйнували землю в першому будинку на Алювіальній авеню, поблизу Медичного центру громади Кловіс на проспекті Темперанс та шосе 168. Будівництво нового корпусу коледжу остеопатичної медицини ЧГУ було завершено лише за вісімнадцять місяців а викладачі та співробітники переїхали до будівлі на початку 2020 року.

Нова триповерхова будівля COM на розширеному кампусі CHSU оточена прекрасним видом на гори Сьєрра-Невада та забезпечує деканам, викладачам, працівникам та студентам медичних курсів найсучасніші інноваційні технології. Нова медична школа має три великі аудиторії, лабораторію остеопатичних навичок, бібліотеку, великі приватні та спільні навчальні приміщення, простору студентську кімнату з Навчальною кухнею та Центр моделювання.

Центр моделювання CHSU має стаціонарну зону, яка змодельована так, щоб нагадувати лікарняне середовище, та амбулаторну зону, призначену схожою на клініку чи кабінет лікаря. Інноваційний центр моделювання CHSU був ретельно спланований з метою посилення інтерактивних потреб у навчанні сучасних студентів, особливо стосовно основ медичної та клінічної мудрості.

Інші будівлі, що розглядаються в плані розширення університетського містечка, включають до дев'яти додаткових коледжів, студентський центр, бібліотеку та аудиторію, а також допоміжні будівлі. Приблизно площа в 80 акрів забезпечує багато місця для десятиліть постійного розширення. Зрештою, кампус може наблизитися до 2000 студентів та майже 300 викладачів та співробітників у майбутньому.

Подальший розвиток університетського містечка відбуватиметься на декількох етапах із заснуванням кожного нового коледжу, пов’язаного з медичною наукою. Терміни та конкретна дисципліна для кожної нової програми визначатимуться на основі потреби та можливостей для працевлаштування в регіоні. CHSU планує відкрити до 10 аспірантур для підготовки медичних працівників у найближчі роки, весь процес розробки та будівництва, ймовірно, займе до 20 років.

Розташування

Clovis

Address
North Clovis Avenue,120
93612 Clovis, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: