Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на факультет біології

кожен семестр Відділ біології аспірантів провести серію семінарів, де запрошені доповідачі з інших установ представити результати своїх досліджень.

Семінари проводяться в понеділок об 11:10 в Rm. 215 McCort-Уорд. Піца подається о 12:00 в Rm. 200 після семінару.

Захід проводиться за фінансової підтримки Асоціації аспірантом.

Біологія клуб

The Біологія клуб АПЗ є організацією для всіх тих, хто зацікавлений в науках про життя. Протягом навчального року клуб організовує поєднання соціальних і освітніх заходів, яка надає безліч можливостей для студентів, щоб взаємодіяти з викладачами і один з одним. У клубі спонсори цикл лекцій вирішенні поточних питань і інші теми, що представляють інтерес, і надає членам можливості для встановлення контактів з професіоналами в області наук про життя.

Вибірка останніх подій клубу включає в себе: Вітаючи партію на початку навчального року; кар'єри переговори; впасти вечерю; цикл лекцій; premed-орієнтовані програми; Різдвяна вечірка; з вичерпаним року барбекю, а також; Фонд Рейзер подяки за ДЕЯКИХ (Так що інші можуть їсти).

Місія

Центр підвищення кваліфікації в галузі клітинної та молекулярної біології, підрозділ кафедри біології в Католицькому університеті Америки був створений в 1983 році як Міжнародний центр, щоб забезпечити підготовку фахівців для вчених, технічних фахівців, аспірантів і пост-докторських стипендіатів. Його увага зосереджена на нових та існуючих біомедицини пов'язаних концепцій і технологій, які забезпечують потужний імпульс для сучасних досліджень, інноваційних промислових додатків і складних діагностичних лабораторних методів.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

The Catholic University of America, Department of Biology

Католицький університет Америки пропонує унікальну MS в галузі біотехнології програма, яка дозволяє біотехнологічні стажування не обмежується тільки комерційними компанія ... [+]

Чому Отримати ступінь магістра в галузі біотехнології ступеня?

Середня зарплата працівника біологічних наук штату Меріленд становить близько $ 80000. (Maryland центр біотехнології, 2009) Інститут Милкена прогнозує, що біотехнології зайнятості буде рости на 1,6% щорічно до 2014 року, з багатьма підгалузі за прогнозами, щоб випробувати ще більш швидкі темпи зростання. (Анжелу Економіка: Глобальне економічний розвиток)... [-]

США Вашингтон
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою