The Catholic University of America, Department of Biology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на факультет біології

кожен семестр Відділ біології аспірантів провести серію семінарів, де запрошені доповідачі з інших установ представити результати своїх досліджень.

Семінари проводяться в понеділок об 11:10 в Rm. 215 McCort-Уорд. Піца подається о 12:00 в Rm. 200 після семінару.

Захід проводиться за фінансової підтримки Асоціації аспірантом.

Біологія клуб

The Біологія клуб АПЗ є організацією для всіх тих, хто зацікавлений в науках про життя. Протягом навчального року клуб організовує поєднання соціальних і освітніх заходів, яка надає безліч можливостей для студентів, щоб взаємодіяти з викладачами і один з одним. У клубі спонсори цикл лекцій вирішенні поточних питань і інші теми, що представляють інтерес, і надає членам можливості для встановлення контактів з професіоналами в області наук про життя.

Вибірка останніх подій клубу включає в себе: Вітаючи партію на початку навчального року; кар'єри переговори; впасти вечерю; цикл лекцій; premed-орієнтовані програми; Різдвяна вечірка; з вичерпаним року барбекю, а також; Фонд Рейзер подяки за ДЕЯКИХ (Так що інші можуть їсти).

Місія

Центр підвищення кваліфікації в галузі клітинної та молекулярної біології, підрозділ кафедри біології в Католицькому університеті Америки був створений в 1983 році як Міжнародний центр, щоб забезпечити підготовку фахівців для вчених, технічних фахівців, аспірантів і пост-докторських стипендіатів. Його увага зосереджена на нових та існуючих біомедицини пов'язаних концепцій і технологій, які забезпечують потужний імпульс для сучасних досліджень, інноваційних промислових додатків і складних діагностичних лабораторних методів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Практична інформація

Students can complete this program on an accelerated track in only 1.5 years as opposed to 2 years

"Earn while you learn!" - U.S. citizens can take the program part-time (7 credits or less a semester) for half the cost!

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

мс в галузі біотехнології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 - 24 місяця September 2019 США Washington

Католицький університет Америки пропонує унікальну MS в галузі біотехнології програма, яка дозволяє біотехнологічні стажування не обмежується тільки комерційними компаніями, максимальна гнучкість для студентів для вибору програми і курсу навчання, а також відкритий доступ до викладачів, які в повній мірі беруть участь у викладанні і дослідженнях в своїх областях. [+]

Чому Отримати ступінь магістра в галузі біотехнології ступеня?

Середня зарплата працівника біологічних наук штату Меріленд становить близько $ 80000. (Maryland центр біотехнології, 2009) Інститут Милкена прогнозує, що біотехнології зайнятості буде рости на 1,6% щорічно до 2014 року, з багатьма підгалузі за прогнозами, щоб випробувати ще більш швидкі темпи зростання. (Анжелу Економіка: Глобальне економічний розвиток)... [-]


Для зв'язку

McCort-Ward Building

Адреса, рядок 1 Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064
Washington, District of Columbia, США
Веб-сайт http://biotechnology.cua.edu
Телефон 202-319-5271