The Catholic University of America, Department of Biology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на факультет біології

кожен семестр Відділ біології аспірантів провести серію семінарів, де запрошені доповідачі з інших установ представити результати своїх досліджень.

Семінари проводяться в понеділок об 11:10 в Rm. 215 McCort-Уорд. Піца подається о 12:00 в Rm. 200 після семінару.

Захід проводиться за фінансової підтримки Асоціації аспірантом.

Біологія клуб

The Біологія клуб АПЗ є організацією для всіх тих, хто зацікавлений в науках про життя. Протягом навчального року клуб організовує поєднання соціальних і освітніх заходів, яка надає безліч можливостей для студентів, щоб взаємодіяти з викладачами і один з одним. У клубі спонсори цикл лекцій вирішенні поточних питань і інші теми, що представляють інтерес, і надає членам можливості для встановлення контактів з професіоналами в області наук про життя.

Вибірка останніх подій клубу включає в себе: Вітаючи партію на початку навчального року; кар'єри переговори; впасти вечерю; цикл лекцій; premed-орієнтовані програми; Різдвяна вечірка; з вичерпаним року барбекю, а також; Фонд Рейзер подяки за ДЕЯКИХ (Так що інші можуть їсти).

Місія

Центр підвищення кваліфікації в галузі клітинної та молекулярної біології, підрозділ кафедри біології в Католицькому університеті Америки був створений в 1983 році як Міжнародний центр, щоб забезпечити підготовку фахівців для вчених, технічних фахівців, аспірантів і пост-докторських стипендіатів. Його увага зосереджена на нових та існуючих біомедицини пов'язаних концепцій і технологій, які забезпечують потужний імпульс для сучасних досліджень, інноваційних промислових додатків і складних діагностичних лабораторних методів.

Розташування

Вашингтон

McCort-Ward Building

Address
Department of Biology
103 McCort-Ward
The Catholic University of America
620 Michigan Avenue NE.
Washington, DC 20064

Вашингтон, Округ Колумбія, США
Телефон
202-319-5271

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія