California International Business University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Каліфорнія Міжнародний Університет Бізнесу (CIBU) була заснована в 1995 році як Міжнародна школа менеджменту (ISM), некомерційної корпорацією штату Каліфорнія. У 2002 році, щоб зменшити плутанину з однаково іменованих установ, ISM змінила свою назву на The California Міжнародної школи управління (CSIM). У 2008 році, у зв'язку з акредитацією і того нашого докторській програмі, CSIM було змінено на Каліфорнія Міжнародний Університет Бізнесу.

CIBU є одним з лише кількох національно акредитованих, приватних, міжнародних університетів. Ми прагнемо кваліфікованих окремих учнів і глобальні партнерські відносини з визнаними університетами та коледжами. CIBU пишається тим, що в пропозиції приватне увагу від професорів у маленьких класах, а також ряд навчальних програм і послуг підтримки. CIBU є бізнес-школа з істинним міжнародного характеру, як студентів, що представляють більше 80 країн взяли участь наші програми. Це забезпечує нашим студентам можливість познайомитися з різноманітною багатонаціональну середу, оскільки вони переслідують свої освітні цілі в супроводі сучасної підприємницький дух.

Наша організація акредитована Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS), 750 Перша Street NE, Suite 980, Washington DC 20002-4241, (202) 336-6780, щоб градусів присуджувати ступеня бакалавра, ступінь магістра та доктора наук. ACICS вказаний як національно визнаної акредитації агентства Сполучених Штатів Департаменту освіти і визнаний Радою з акредитації вищої освіти (CHEA).

Крім того, ця школа надав офіційне затвердження визнати неімміграційних іноземних студентів в США Бюро громадянства та імміграції.

Освіта в центри мережу Держдепартаменту США більше 400 консультаційних центрів у 170 країнах, спрямованих на сприяння місцевих студентів знайти підходящий коледж чи університет у Сполучених Штатах. Ми рекомендуємо відвідати місцевий центр для отримання інформації про вибір американському коледжі чи університеті, який відповідає вашим потребам, розуміючи і підготовка до необхідних вступних тестів і допомогу в процесі прийому, консультації з пошуку фінансову допомогу для навчання, підготовки до студента віза процес, і перед від'їздом орієнтації.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд DBA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в галузі міжнародного менеджменту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 12 - 15 місяця September 2018 США San Diego + 1 більше

Ця програма призначена для тих, хто зацікавлений у ролі лідерства в міжнародних підприємств і організацій. 100% гнучкою та індивідуальні. [+]

Ця програма призначена для тих, хто зацікавлений в ролі лідерів у міжнародних підприємств і організацій. Глобальні питання інтегровані в усьому навчальний план і розглядаються в ході факультативів. Випускники будуть освоїти основні інструменти, і застосовувати передові бізнес-стратегій, які готують студентів, щоб досягти успіху в різних робочих середовищах і стикаються організаційних проблем.... [-]