Brooklyn College CUNY

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Бруклінському коледжі

Бруклінський коледж є невід'ємною частиною громадянського, міський та художньої енергії в Нью-Йорку і використовує все місто як живий класі, що розширює розуміння наших студентів у світі навколо них.

За більш ніж 80 років, коледж залучає широкий спектр мотивованих студентів - багато з них іммігранти або діти іммігрантів, які хочуть поліпшити своє життя через чудовим освіти. Вони приходять з відомих факультету коледжу вчених, фахівців і художників, які є одними з кращих у своїй галузі. Вони знають, що вони вчитимуться на кампусі вважається одним з найкрасивіших в країні, з добре обладнаних об'єктів, студій, смарт-класах, а також виробництво і практики номерів - усі з високою доступною навчання.

факти

Бруклінський коледж має студентське зарахування 17,390 студентів - 14,115 студентів і випускників 3,275, які приїжджають з 150 країн і кажуть 105 мов.

Коледж пропонує 120 студентів і випускників програм ступеня в образотворчому мистецтві; гуманітарні; соціальні, поведінкові та природничі науки; математика; освіти і бізнесу. Критерії прийому стали більш селективний протягом останнього десятиліття, з середнім рахунком SAT від 1 134 на 2011. Більше 4000 студентів отримали ступінь бакалавра і магістра, а також передові сертифікатів, у наших останніх початку вправи.

Академічні Можливості

Студенти, які бажають вельми складної навчальної програми за суворої загальної програми коледжу пропонується звернутися до Маколея відмінністю коледж в Бруклінському коледжі і спеціалізованих програм в Академії відзнакою. Прийом в ці програми є досить конкурентоспроможними і пропонує величезні переваги, які можуть включати можливості для взаємодії в академічно строго діяльність по всьому місту і по всьому світу, безкоштовне навчання і ноутбуків, стипендій для поїздок і багато іншого.

Для студентів, високо цінується Основна навчальна програма коледжу створює міцну основу в ліберальних мистецтв і наук. Наша сильна програма нараду суду перед винесенням рішення направляє їх протягом усього їхнього студентські роки. Навіть до початку їх перший семестр, першокурсники знайомляться з першої коледжу рік, який допомагає їм перехід від школи до коледжу через програми літніх мостів і з навчання громад, які зміцнюють зв'язки між ними, а також з факультету. Допрофесійної програми доступні для студентів, зацікавлених в області машинобудування, права, медицини, оптометрії і лікування захворювань стоп.

Спеціальні програми для аспірантів також надаються. Інвестиційна програма Вища пропонує подорожі гранти, які підтримують присутність на внутрішньому та міжнародних конференціях, науково-дослідні гранти, які фінансують приналежності й матеріали та семінари за темами, що мають особливе значення для аспірантів - грант листи, допомога тезу, і багато інших. Бруклінський коледж є також активна частина програм CUNY аспірантів орієнтованих, в тому числі Нью-Йорк Луї Стокса Альянсу для участі меншин, Мости до програми докторантури та латинського / грецького інституту.

Коледж заохочує студентів на навчання за кордон через спеціальні академічні програми. Студенти вивчили медицину в Китаї, брав участь у археологічних розкопок в Ізраїлі та Ісландії, вивчав політичні системи в Аргентині, зробив документальні фільми в Індії, і точили художні навички в Італії та Франції, тільки щоб назвати декілька. Вони часто допомагають у дослідженні своїх професорів, участь в передових досліджень, досліджуючи частина світу, який вони, можливо, не бачили самостійно.

Світового класу факультет

Бруклінський коледж професора лауреати та одержувачів державного фінансування від інститутів, таких, як НАСА, Національного наукового фонду, Національного інституту охорони здоров'я та Департаменту освіти. Факультет включає в себе Пола Мойсея, а лауреат Пулітцерівської премії журналіст; Урсула Oppens, премії Греммі призначених концертний піаніст і сучасний американський виконавець музики; Mac Веллман, А.Н. Обі нагородами драматург; і Крістофф Діас, Тоні премії призначених драматург. Інші відомі викладачі включають установчий декан Баррі Р. Feirstein Вищої школи кіно і режисер Джонатан відчуває нестачу, відомий біограф Жанна Теохаріс, хімік Роберто Санчес-Дельгадо, NIH $ 1700000 гранту-переможця і психолог Ентоні Sclafani, міжнародно визнаний комп'ютерний теоретик Рохіт Parikh , шановний отоларинголог Шломо Silman, провідний експерт в галузі біотехнології мікроводоростей Юрген Полле, і політолог, автор Корі Робін.

Студентське життя

Студентське життя в Бруклінському коледжі активно, різноманітно і багатогранно. Наші студенти займаються в більш ніж 100 студентських клубів та організацій, що охоплюють широкий спектр культурних, етнічних, спільноти, засобів масової інформації, художньої, соціальної діяльності, релігійних та інших спеціальних інтересів. Не один десяток братств і жіночих клубів принести грецького життя в університетському містечку. Очний спорту популярні, і нагородами баскетбол коледжу, бігові, футбол, софтбол, теніс і волейбол команди змагаються на рівні Відділ III в Національній асоціації студентського спорту.

Будівництво для майбутнього

Бруклінський коледж порушив грунт для нового центру виконавських мистецтв, який забезпечуватиме гідний будинок для своїх програм продуктивності нагородами. Коледж також глибоко в стадії планування для нового державою в найсучасніших наукового комплексу.

Життя університетського містечка

Будучи студентом Бруклінський коледж, ви є частиною різноманітною і живої співтовариства вчених. Ми націлені на забезпечення безпечного простору, в якому ви можете досліджувати всі аспекти університетського життя, будь академічний, спортивна, культурна, політична, рекреаційних, соціальних чи духовних.

Наші студенти випускники середньої школи тільки починають свою кар'єру в коледжі, студенти з уже в руці і працює над їх вченим ступенем на один градус, трансфер студентів з інших вузів, ветерани, студенти з інших держав і країн, і дорослих, які повертаються в школу. І ми пропонуємо широкий спектр кампусу діяльності, через яке можна зустріти їх. Ви можете приєднатися до однієї з наших міжвузівського або очний спортивних команд, або показати свою підтримку в якості глядача на наших іграх; стати добровольцем співтовариство або брати участь у студентському самоврядуванні; заставу один з наших багатьох грецьких організацій; стати членом однієї або більше 100 наших студентських клубів; або відвідати Західний Quad центр для хорошого тренування або пікап гри в баскетбол.

Один з кращих способів познайомитися з іншим, переміщаючи і гуртожитку, який надає всі зручності в будинку, плюс додані зручності, за доступними цінами. Але наші студенти приміських - і це більшість наших студентів - є багато місць, де можна зустрітися, теж, як наш 24/7 Бібліотеки кафе, яке включає в себе Starbucks; галасливий студентський центр; і наш прекрасний (і ретельно підтримується) підстави.

Є також два десятка на кампусі центри й інститути - центрами навчання та соціальної діяльності для тих, хто має схожі інтереси з вами. І спеціальні заходи протягом року відкриті для всіх, об'єднуючи нас в одну згуртовану спільноти.

Ми закликаємо вас стати активним членом Бруклінському коледжі. Якщо вам потрібна допомога в навігації перспективи доступні для вас, Відділ зі студентських питань, у зв'язку з Управлінням з академічних питань, допоможе вам у виборі можливостей, які збагатять ваш досвід кампуса.

Розташування

Нью-Йорк

Brooklyn College

Address
Brooklyn College
2900 Bedford Avenue

11210 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
+1 718-951-5000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited