Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Про Бруклінському коледжі

Бруклінський коледж є невід'ємною частиною громадянського, міський та художньої енергії в Нью-Йорку і використовує все місто як живий класі, що розширює розуміння наших студентів у світі навколо них.

За більш ніж 80 років, коледж залучає широкий спектр мотивованих студентів - багато з них іммігранти або діти іммігрантів, які хочуть поліпшити своє життя через чудовим освіти. Вони приходять з відомих факультету коледжу вчених, фахівців і художників, які є одними з кращих у своїй галузі. Вони знають, що вони вчитимуться на кампусі вважається одним з найкрасивіших в країні, з добре обладнаних об'єктів, студій, смарт-класах, а також виробництво і практики номерів - усі з високою доступною навчання.

факти

Бруклінський коледж має студентське зарахування 17,390 студентів - 14,115 студентів і випускників 3,275, які приїжджають з 150 країн і кажуть 105 мов.

Коледж пропонує 120 студентів і випускників програм ступеня в образотворчому мистецтві; гуманітарні; соціальні, поведінкові та природничі науки; математика; освіти і бізнесу. Критерії прийому стали більш селективний протягом останнього десятиліття, з середнім рахунком SAT від 1 134 на 2011. Більше 4000 студентів отримали ступінь бакалавра і магістра, а також передові сертифікатів, у наших останніх початку вправи.

Академічні Можливості

Студенти, які бажають вельми складної навчальної програми за суворої загальної програми коледжу пропонується звернутися до Маколея відмінністю коледж в Бруклінському коледжі і спеціалізованих програм в Академії відзнакою. Прийом в ці програми є досить конкурентоспроможними і пропонує величезні переваги, які можуть включати можливості для взаємодії в академічно строго діяльність по всьому місту і по всьому світу, безкоштовне навчання і ноутбуків, стипендій для поїздок і багато іншого.

Для студентів, високо цінується Основна навчальна програма коледжу створює міцну основу в ліберальних мистецтв і наук. Наша сильна програма нараду суду перед винесенням рішення направляє їх протягом усього їхнього студентські роки. Навіть до початку їх перший семестр, першокурсники знайомляться з першої коледжу рік, який допомагає їм перехід від школи до коледжу через програми літніх мостів і з навчання громад, які зміцнюють зв'язки між ними, а також з факультету. Допрофесійної програми доступні для студентів, зацікавлених в області машинобудування, права, медицини, оптометрії і лікування захворювань стоп.

Спеціальні програми для аспірантів також надаються. Інвестиційна програма Вища пропонує подорожі гранти, які підтримують присутність на внутрішньому та міжнародних конференціях, науково-дослідні гранти, які фінансують приналежності й матеріали та семінари за темами, що мають особливе значення для аспірантів - грант листи, допомога тезу, і багато інших. Бруклінський коледж є також активна частина програм CUNY аспірантів орієнтованих, в тому числі Нью-Йорк Луї Стокса Альянсу для участі меншин, Мости до програми докторантури та латинського / грецького інституту.

Коледж заохочує студентів на навчання за кордон через спеціальні академічні програми. Студенти вивчили медицину в Китаї, брав участь у археологічних розкопок в Ізраїлі та Ісландії, вивчав політичні системи в Аргентині, зробив документальні фільми в Індії, і точили художні навички в Італії та Франції, тільки щоб назвати декілька. Вони часто допомагають у дослідженні своїх професорів, участь в передових досліджень, досліджуючи частина світу, який вони, можливо, не бачили самостійно.

Світового класу факультет

Бруклінський коледж професора лауреати та одержувачів державного фінансування від інститутів, таких, як НАСА, Національного наукового фонду, Національного інституту охорони здоров'я та Департаменту освіти. Факультет включає в себе Пола Мойсея, а лауреат Пулітцерівської премії журналіст; Урсула Oppens, премії Греммі призначених концертний піаніст і сучасний американський виконавець музики; Mac Веллман, А.Н. Обі нагородами драматург; і Крістофф Діас, Тоні премії призначених драматург. Інші відомі викладачі включають установчий декан Баррі Р. Feirstein Вищої школи кіно і режисер Джонатан відчуває нестачу, відомий біограф Жанна Теохаріс, хімік Роберто Санчес-Дельгадо, NIH $ 1700000 гранту-переможця і психолог Ентоні Sclafani, міжнародно визнаний комп'ютерний теоретик Рохіт Parikh , шановний отоларинголог Шломо Silman, провідний експерт в галузі біотехнології мікроводоростей Юрген Полле, і політолог, автор Корі Робін.

Студентське життя

Студентське життя в Бруклінському коледжі активно, різноманітно і багатогранно. Наші студенти займаються в більш ніж 100 студентських клубів та організацій, що охоплюють широкий спектр культурних, етнічних, спільноти, засобів масової інформації, художньої, соціальної діяльності, релігійних та інших спеціальних інтересів. Не один десяток братств і жіночих клубів принести грецького життя в університетському містечку. Очний спорту популярні, і нагородами баскетбол коледжу, бігові, футбол, софтбол, теніс і волейбол команди змагаються на рівні Відділ III в Національній асоціації студентського спорту.

Будівництво для майбутнього

Бруклінський коледж порушив грунт для нового центру виконавських мистецтв, який забезпечуватиме гідний будинок для своїх програм продуктивності нагородами. Коледж також глибоко в стадії планування для нового державою в найсучасніших наукового комплексу.

Життя університетського містечка

Будучи студентом Бруклінський коледж, ви є частиною різноманітною і живої співтовариства вчених. Ми націлені на забезпечення безпечного простору, в якому ви можете досліджувати всі аспекти університетського життя, будь академічний, спортивна, культурна, політична, рекреаційних, соціальних чи духовних.

Наші студенти випускники середньої школи тільки починають свою кар'єру в коледжі, студенти з уже в руці і працює над їх вченим ступенем на один градус, трансфер студентів з інших вузів, ветерани, студенти з інших держав і країн, і дорослих, які повертаються в школу. І ми пропонуємо широкий спектр кампусу діяльності, через яке можна зустріти їх. Ви можете приєднатися до однієї з наших міжвузівського або очний спортивних команд, або показати свою підтримку в якості глядача на наших іграх; стати добровольцем співтовариство або брати участь у студентському самоврядуванні; заставу один з наших багатьох грецьких організацій; стати членом однієї або більше 100 наших студентських клубів; або відвідати Західний Quad центр для хорошого тренування або пікап гри в баскетбол.

Один з кращих способів познайомитися з іншим, переміщаючи і гуртожитку, який надає всі зручності в будинку, плюс додані зручності, за доступними цінами. Але наші студенти приміських - і це більшість наших студентів - є багато місць, де можна зустрітися, теж, як наш 24/7 Бібліотеки кафе, яке включає в себе Starbucks; галасливий студентський центр; і наш прекрасний (і ретельно підтримується) підстави.

Є також два десятка на кампусі центри й інститути - центрами навчання та соціальної діяльності для тих, хто має схожі інтереси з вами. І спеціальні заходи протягом року відкриті для всіх, об'єднуючи нас в одну згуртовану спільноти.

Ми закликаємо вас стати активним членом Бруклінському коледжі. Якщо вам потрібна допомога в навігації перспективи доступні для вас, Відділ зі студентських питань, у зв'язку з Управлінням з академічних питань, допоможе вам у виборі можливостей, які збагатять ваш досвід кампуса.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Brooklyn College CUNY

Програма політології магістра пропонує студентам на вибір три концентраціях: політологія, міжнародні справ, або міський політики та адміністрування. ... [+]

Програма політології магістра пропонує студентам на вибір три концентраціях: політологія, міжнародні справ, або міський політики та адміністрування.

Політична наука концентрація поєднує в собі теорії та методології політичної науки з можливість спеціалізуватися в одній з чотирьох областей: американські політики, порівняльної політології, політичної теорії, або міжнародних відносин. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

Ця програма готує студентів на керівні початкового рівня позиції, як широкого профілю в області персоналу і людських ресурсів в організаціях або на посади порівнянно рівн ... [+]

Ця програма готує студентів на керівні початкового рівня позиції, як широкого профілю в області персоналу і людських ресурсів в організаціях або на посади порівнянно рівня в консалтингових фірм, які пропонують свої послуги в цих областях. Він розділяє загальне ядро ​​з п'яти курсів з іншими концентраціями в промисловому та організаційної психології, але ставить додатковий акцент на теорії і практиці на рівні групової організаційної діяльності.... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

МЗС на телебаченні виробництва готує студентів до професійної кар'єри ЗМІ як письменників, продюсерів, режисерів, редакторів і. ... [+]

МЗС на телебаченні виробництва готує студентів до професійної кар'єри ЗМІ як письменників, продюсерів, режисерів, редакторів і. Це виробництво на основі навчальної програми надає студентам багатьох жанрах програми, включаючи, але не обмежуючись, документальний фільм, драма, новини, спорт, мистецтво і культурного, експериментальної та демонстрації. Студенти розвивають зміст і виробляти і прямий і поодинокими і множинними камери, жива включається виробництв. МЗС Програма побудована на фундаменті виробничих естетики, критичного аналізу та медіаграмотності. Студенти навчаються як створювати програми, які інформують, розважають, і доручити аудиторію, інтерпретуючи зміст через соціальну, політичну та економічну перспективу. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

Майстер образотворчого мистецтва в кіно мистецтва є трирічна програма, яка приймає студентів на очній основі тільки. ... [+]

Майстер образотворчого мистецтва в кіно мистецтва є трирічна програма, яка приймає студентів на очній основі тільки. Він пропонує вузькоспеціалізовані освіти у спільних практичного навчання середовище в шести кінематографічних спеціальностей:

Кінематографія Режисура Пост-продакшн Виробництва Автор сценарію Digital Arts (починається восени 2016 року)

Студенти допускаються до програми в одному із зазначених вище спеціалізацій. Хоча заняття пропонуються за різними спеціальностями кіновиробництва, щоб забезпечити всебічну освіту, колись прийнято в конкретній спеціалізації, студенти не допускаються, щоб перейти.... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

Випускник програми в ЗМІ продуктивність та інтерактивних мистецтв (PIMA) допоможе вам розвинути у виконанні художника з репутацією для інновацій і творчих успіхів. ... [+]

Випускник програми в ЗМІ продуктивність та інтерактивних мистецтв (PIMA) допоможе вам розвинути у виконанні художника з репутацією для інновацій і творчих успіхів. Наша програма дасть Вам інструменти, щоб зачати і реалізації спільних, міждисциплінарних театральні штук. PIMA навчить вас, щоб дослідити способи використання технологій в художніх співпраці з різними творчими дисциплінами. Ви будете вивчати зі студентами з різних верств суспільства, які, можливо, вже мають встановлені кар'єру в поле мистецтва, і які приносять з собою багатство впливів і контактів. Ще одним важливим компонентом програми є інтенсивне наставництво ви будете отримувати від успішних випускників та викладачів з чотирьох відділів - Мистецтво, комп'ютерних та інформаційних наук, телебачення і радіо, і театр, - а також консерваторії. Навіть раніше, ніж Ви закінчили, ви зрозуміли, ваш художнє бачення.... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Brooklyn College CUNY

Ступінь ділового адміністрування може надати студентам з різними кар'єри, починаючи від державної політики в міжнародних фінансів в банківській сфері. ... [+]

Ступінь ділового адміністрування може надати студентам з різними кар'єри, починаючи від державної політики в міжнародних фінансів в банківській сфері. Рахункова, Бізнес менеджмент, фінанси та економіка Відділи пропонують 33-кредитної магістра наук в галузі ділового адміністрування з п'ятьма варіантами спеціалізації: економічного аналізу, глобальний бізнес, бухгалтерського обліку, генеральний бізнесу, бізнес-аналітики і аналізу даних. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

Кандидати повинні мати еквівалент не менше 15 кредитів в комп'ютерних та інформаційних наук і в суміжних областях, в тому числі всі з наступного: знання високого рівня ко ... [+]

Вимоги зрілості

Кандидати повинні мати еквівалент не менше 15 кредитів в комп'ютерних та інформаційних наук і в суміжних областях, в тому числі всі з наступного: знання високого рівня комп'ютерної мови (бажано C ++ або Java), знання мови асемблера та комп'ютерної архітектури, курс в дискретних структур, курс структур даних, і, звичайно, в обчисленні. Студенти, які не мають усіх цих вимог може бути прийняте за умови, що вони закінчують ці курси на університетському рівні. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

Ця програма являє собою програму на основі дослідження і теорія, що підкреслює зв'язок між теорією і практикою. ... [+]

Ця програма являє собою програму на основі дослідження і теорія, що підкреслює зв'язок між теорією і практикою. Навчальна програма досліджує навколишнє середовище і вплив електронних засобів масової інформації з соціальних, політичних, культурних та економічних перспектив. Студенти отримують глибокі знання про телебачення і радіо промисловості, нових галузей промисловості, цифрові мультимедійні медіаграмотності і ключові критичним, теоретичні та науково-дослідних перспективи на ЗМІ широко. Програма готує студентів, щоб застосувати свою освіту в різних професійних позицій або продовжити свою освіту, вступивши в докторантуру. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Brooklyn College CUNY

МС в інформаційних системах призначений для студентів, які хотіли, щоб зосередитися на використанні комп'ютерних систем для управління бізнес-операцій та адміністративних ... [+]

МС в інформаційних системах призначений для студентів, які хотіли, щоб зосередитися на використанні комп'ютерних систем для управління бізнес-операцій та адміністративних і проблеми.

Програма передбачає підготовку широкого спектру позицій в постійно розширюються галузях інформаційних систем і технологій, у тому числі комп'ютерних систем програмного забезпечення, інженер комп'ютерних додатків програмного забезпечення, аналітик комп'ютерних систем, адміністратор бази даних і мережевих систем та аналітика передачі даних. Всі ці позиції з'являються в десятку найманих робочих місць в Бюро статистики праці списку тридцяти найбільш швидко зростаючих робочих місць, за прогнозами до 2014 року. Програма також готує студентів до докторантури або науково-дослідної роботи в цій галузі. ... [-]

США Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Brooklyn College CUNY Campus