Bradley University

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Заснована Лідія Мосс Бредлі в 1897 році, університет Бредлі є приватною, незалежною університет, що пропонує студентів, програми випускник, та неперервної освіти в ліберальних і образотворчого мистецтва, науки, бізнесу, зв'язку, освіти, техніки, технології та медичних наук. Житлове містечко +5700 студентів, Бредлі відомий своєю відмінною викладання та прихильності до успіху студента. Університет Бредлі пов'язує у навчанні, досвіді навчання і розвитку лідерства з підприємницьким духом для світового класу освіти.

Місія, бачення і основні цінності

Зір

Університет Бредлі буде установа національного відмінності відомої за видатні програм і освітнього досвіду вона надає своїм студентам.

Місія

Натхненний прихильність засновника Лідія Мосс Бредлі в корисну навчання та етики, Університет Бредлі навчає лідерів, новаторів і помічників в благополуччі всього людства.

Основні цінності: Серце Бредлі Досвід

Досконалість: Бредлі є динамічним освітнє співтовариство, що цінує досконалість у викладацької, наукової, творчої продукції, застосовуваної стипендії, і обслуговування, яке перевищує клас з безпосередньої користі для студентів і кампуса спільноти і міцного переваги для студентів та світу.

Лідерство: Спільнота Бредлі присвячений успіхам наших студентів та їх розвиток у завтрашніх лідерів, які будуть визнавати важливість спільної роботи в напрямку досягнення успішних результатів.

Інновації: Університет Бредлі активно шукає розробку і впровадження нових наукових напрямів, програм і партнерства для підвищення освітнього досвіду наших студентів, тим самим поглиблюючи своє розуміння світу і надихаючих їх на благо людства.

Глобалізація: Бредлі Університет прагне надати знання та навички для життя роботу, яка сприятиме загальному благу людства і привести до поінформованим та принципової участі в світовому ринку.

Спільне навчання: Університет Бредлі присвячений обміну знаннями традиційними рамками. Викладачі та співробітники розвинути міцний фундамент знань у світі. Наш університет пропонує захоплюючі можливості міждисциплінарного та спільного навчання, щоб забезпечити, що наші студенти отримують широту і глибину класі і досвіді знання і практики. Ми прагнемо до успіху наших студентів і спільної стипендії між викладачами та студентами.

Спільнота: Бредлі Університет має згуртовану громаду, яка ефективно об'єднує викладачів, співробітників, студентів і випускників, як шановних членів сім'ї Бредлі. Існує колективна відповідальність за успіх університету і всіх його складових. Успіх сприяє через поважне і дбайливе середовища університету.

Різноманітність: Університет Бредлі представляє широкий навчального співтовариства, яка визнає важливість поваги і розуміння всіх людей.

Експериментальне навчання: як це описано в заяві про місію університету, Університет Бредлі стверджує, старий прихильності століття до корисної навчання та етики; це проявляється в різних практичного навчання для студентів, в тому числі стажувань і кооператив досвідом, ініціативами послуги навчання і безліч додаткових навчальних планів і спільних навчальних можливостей для навчання.

Підприємництво: своєрідне поєднання Бредлі університету сильних академічних програм і акцентом на спільній і міждисциплінарного дослідження дає позитивний досвід для студентів і викладачів, щоб досягти успіху в підприємницьких ініціатив і можливостей.

Послуги: Поряд з керівництвом, служба є однією з відмінних рис досвіду Бредлі університету. Університет прагне до обслуговуючих осіб, сімей і навколишнього спільноти через навчальних планів, спільних навчальних та позакласних заходів і можливостей.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Акредитації

Accredited by 22 national accrediting agencies, including the Higher Learning Commission. A complete list of accreditations is available at the accreditation section.

Студенти і Кампус

Quickfacts

  • 77 buildings on an 84-acre campus
  • Located in the historic West Bluff residential neighborhood
  • One mile from downtown Peoria
  • Eight miles from the Peoria International Airport

Faculty

  • More than 350 full-time faculty members
  • Full-time faculty with doctorate or terminal degrees: 85%
  • Student/faculty ratio: 12:1

Average class size

21 students

Практична інформація

Tuition and expenses

  • 2014-15 tuition: $30,500
  • 2014-15 total (tuition + $9,420 room & board + $344 fees): $40,264

Financial assistance awards
Received by more than 85% of Bradley students

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

MS в області бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2019 США Peoria + 1 більше

Отримайте навички, які ви повинні бути більше, з магістра наук в області бухгалтерського обліку (MSA) від Bradley University: Купувати навички і знання (і 150 годин), необхідних для досягнення сертифікацію CPA і почати свою кар'єру прогресії.
Розширити знання бухгалтерського обліку, досліджувати нові інтереси або поточні спеціалізації, і розвивати свої лідерські навички, щоб стати більш цінним активом для вашої організації.
Будьте більш конкурентоспроможними на ринку праці. Випускники Бредлі MSA на роботі сьогодні в широкому діапазоні параметрів: від Великої 4 і великих корпорацій до місцевих бухгалтерських фірм, державних установ, і не-для некомерційних організацій.
Будьте готові вирішувати проблеми професійної практики в державних, приватних, а не-для-прибуток організацій з магістра наук в області бухгалтерського обліку (MSA) від Bradley University. [+]

Отримайте навички, які ви повинні бути більше, з магістра наук в області бухгалтерського обліку (MSA) від Bradley University:

Здобувати навички і знання (і 150 годин), необхідних для досягнення сертифікацію CPA і почати свою кар'єру прогресії.

Розширити знання бухгалтерського обліку, досліджувати нові інтереси або поточні спеціалізації, і розвивати свої лідерські навички, щоб стати більш цінним активом для вашої організації. ... [-]


Магістр наук в галузі машинобудування (ММСП)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 - 24 місяця September 2019 США Peoria + 1 більше

Програма Машинобудування призначений для зміцнення здібності студентів до вирішення складних технологічних проблем у творчому шляху, розширюючи знання учнів, забезпечуючи поглиблене вивчення в області концентрацій, і доповнюючи теоретичне дослідження з відповідною і значного дослідження та / або дизайн. Студенти будуть концентруватися в будь-якому механічному області систем проектування або в області енергетичних систем / thermosciences. Держава-оф-арт-лабораторія дослідження об'єктів та пакетів програмного забезпечення в області теплообміну, механічних коливань, сонячної енергії, енергетичних систем, автоматизованого проектування, робототехніки, і мікропроцесорів. [+]

Огляд програми

Програма Машинобудування призначений для зміцнення здібності студентів до вирішення складних технологічних проблем у творчому шляху, розширюючи знання учнів, забезпечуючи поглиблене вивчення в області концентрацій, і доповнюючи теоретичне дослідження з відповідною і значного дослідження та / або дизайн. Студенти будуть концентруватися в будь-якому механічному області систем проектування або в області енергетичних систем / thermosciences. Держава-оф-арт-лабораторія дослідження об'єктів та пакетів програмного забезпечення в області теплообміну, механічних коливань, сонячної енергії, енергетичних систем, автоматизованого проектування, робототехніки, і мікропроцесорів.... [-]


Магістр наук в галузі цивільного будівництва (МСЦ)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 - 24 місяця September 2019 США Peoria + 1 більше

Департамент будівництва та будівництва пропонує програму ступеня MSCE, що готує випускників до процвітає інженерну кар'єру, що характеризуються триваючим професійного зростання. Наші випускники дані унікальні можливості для придбання талантів і навичок, необхідних у дуже технічного товариства стикається з серйозними проблемами невизначеності і в навколишньому середовищі та інфраструктурі. Наша програма надає студентам з широким обсязі, необхідному для успішної і плідної кар'єри в практиці цивільного будівництва та управління будівництвом. [+]

Огляд програми

Департамент будівництва та будівництва пропонує програму ступеня MSCE, що готує випускників до процвітає інженерну кар'єру, що характеризуються триваючим професійного зростання. Наші випускники дані унікальні можливості для придбання талантів і навичок, необхідних у дуже технічного товариства стикається з серйозними проблемами невизначеності і в навколишньому середовищі та інфраструктурі. Наша програма надає студентам з широким обсязі, необхідному для успішної і плідної кар'єри в практиці цивільного будівництва та управління будівництвом.... [-]


Магістр наук в області біології (мс)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 - 3 років September 2019 США Peoria + 1 більше

Департамент біології пропонує ступінь магістра для студентів, які хочуть просувати свої знання в цій області, з метою підвищення їх професійної кар'єри, або для підготовки до програм наступний пост-майстра. Відділ пропонує курси удосконалення в більшості біологічних дисциплін, згідно з філософією, що передові роботу по широті поля доцільно на рівні магістра. Крім того, так як дослідження є наріжним каменем біології, кожен студент зобов'язаний завершити дисертацію, засновану на оригінальних дослідженнях. [+]

Огляд програми Департамент біології пропонує ступінь магістра для студентів, які хочуть просувати свої знання в цій області, з метою підвищення їх професійної кар'єри, або для підготовки до програм наступний пост-майстра. Відділ пропонує курси удосконалення в більшості біологічних дисциплін, згідно з філософією, що передові роботу по широті поля доцільно на рівні магістра. Крім того, так як дослідження є наріжним каменем біології, кожен студент зобов'язаний завершити дисертацію, засновану на оригінальних дослідженнях. ... [-]

Магістр наук в області електротехніки (MSEE)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 - 24 місяця September 2019 США Peoria + 1 більше

Програма Електротехніка побудована так, щоб забезпечити випускників зі збалансованим технічною освітою в основних галузях сучасної електротехніки та значним досвідом у передовій дизайн через дисертації або проекту. Кафедра має відмінні комп'ютерні та лабораторні кошти для підтримки передових досліджень у ключових областях. Студенти працюють в тісному контакті з консультантом факультету у підстройці загальну програму найкраще підходить для їх фоні і інтересів. Послідовності для гольфу, дизайн-проекти і дослідження доступні в прикладної електродинаміки, теорії комунікації, теорії управління, цифрових систем і комп'ютерів, електроніки і мікропроцесорних додатків, обробки сигналів і бездротові компоненти й системи. [+]

Огляд програми

Програма Електротехніка побудована так, щоб забезпечити випускників зі збалансованим технічною освітою в основних галузях сучасної електротехніки та значним досвідом у передовій дизайн через дисертації або проекту. Кафедра має відмінні комп'ютерні та лабораторні кошти для підтримки передових досліджень у ключових областях. Студенти працюють в тісному контакті з консультантом факультету у підстройці загальну програму найкраще підходить для їх фоні і інтересів. Послідовності для гольфу, дизайн-проекти і дослідження доступні в прикладної електродинаміки, теорії комунікації, теорії управління, цифрових систем і комп'ютерів, електроніки і мікропроцесорних додатків, обробки сигналів і бездротові компоненти й системи.... [-]


майстер науки біохімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 - 3 років September 2019 США Peoria + 1 більше

Програма біохімія МС ідеально підходить для хімії та біології спеціальностей, які хочуть просувати свої знання та професійну кар'єру, приймаючи передові роботи в області біохімії та суміжних дисциплін. На додаток до складної курсові роботи, наша програма підкреслює довгостроковий наставником дослідницький проект кульмінацією у письмовій тези та усного захисту дисертації. Програма призначена для вирощування відмінні лабораторні навички, ефективної комунікації та здатність студентів до критичного мислення. У нас є повний факультет додаток, що включає в себе два сумлінних біохіміків, а також кілька інших, чиї дослідження мають біохімічну актуальність. У нас є першокласні зручності та прилади для інфрачервоної флуоресценції, і ультрафіолетові / видимі спектроскопії; спектроскопія ядерного магнітного резонансу; електрофорез; центрифугування; ПЛР; електропорації; мікроскопія; термічний аналіз; атомно-абсорбційної спектроскопії; рідини і газової хроматографії; і мас-спектрометрії. [+]

Огляд програми Програма біохімія МС ідеально підходить для хімії та біології спеціальностей, які хочуть просувати свої знання та професійну кар'єру, приймаючи передові роботи в області біохімії та суміжних дисциплін. На додаток до складної курсові роботи, наша програма підкреслює довгостроковий наставником дослідницький проект кульмінацією у письмовій тези та усного захисту дисертації. Програма призначена для вирощування відмінні лабораторні навички, ефективної комунікації та здатність студентів до критичного мислення. У нас є повний факультет додаток, що включає в себе два сумлінних біохіміків, а також кілька інших, чиї дослідження мають біохімічну актуальність. У нас є першокласні зручності та прилади для інфрачервоної флуоресценції, і ультрафіолетові / видимі спектроскопії; спектроскопія ядерного магнітного резонансу; електрофорез; центрифугування; ПЛР; електропорації; мікроскопія; термічний аналіз; атомно-абсорбційної спектроскопії; рідини і газової хроматографії; і мас-спектрометрії. ... [-]

Master

майстра в промисловому будівництві

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 місяця September 2019 США Peoria + 1 більше

Магістерська програма промислового будівництва має місію, щоб навчити керівників і менеджерів зі знанням та інструменти, щоб дозволити їм, щоб допомогти будь-якій організації постійно покращувати свою систему і процеси. Їх підготовка дозволить їм скористатися організації, зменшуючи експлуатаційні витрати, забезпечуючи при цьому чудову якість послуг і продуктів. [+]

Місія програми

Магістерська програма промислового будівництва має місію, щоб навчити керівників і менеджерів зі знанням та інструменти, щоб дозволити їм, щоб допомогти будь-якій організації постійно покращувати свою систему і процеси. Їх підготовка дозволить їм скористатися організації, зменшуючи експлуатаційні витрати, забезпечуючи при цьому чудову якість послуг і продуктів.... [-]


майстра в технології машинобудування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2019 США Peoria

Магістрів виготовлення інженерної програми в Bradley University надає студентам з професійною міцній конструкції і принципів безперервного вдосконалення. Програма дає студентам можливість поліпшити інтегрованих систем, оптимізації виробничих процесів, приймати державою в найсучасніших матеріалів, а виробляти продукцію найвищої якості при мінімальних витратах. Працюючи в тісному співробітництві з обох виборчих округах та студентів, відділ об'єднує теоретичного навчання з практичним застосуванням на тримати студентів - і організацій, які вони приносять користь - конкурентоспроможною на світовому ринку в умовах сучасної економіки. [+]

Місія програми

Магістрів виготовлення інженерної програми в Bradley University надає студентам з професійною міцній конструкції і принципів безперервного вдосконалення. Програма дає студентам можливість поліпшити інтегрованих систем, оптимізації виробничих процесів, приймати державою в найсучасніших матеріалів, а виробляти продукцію найвищої якості при мінімальних витратах. Працюючи в тісному співробітництві з обох виборчих округах та студентів, відділ об'єднує теоретичного навчання з практичним застосуванням на тримати студентів - і організацій, які вони приносять користь - конкурентоспроможною на світовому ринку в умовах сучасної економіки.... [-]


мс в комп'ютерних інформаційних систем / мс в галузі комп'ютерних наук

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2019 США Peoria

MS в галузі комп'ютерних наук студентів вчать, як збирати та аналізувати вимоги, проектування, розробки та тестування програмного забезпечення системи, а також розробити нові інновації та додатків в обчислювальних. MS в області комп'ютерних інформаційних систем Комп'ютерні інформаційні системи це дисципліна, яка фокусується на інформаційних технологій і широкого спектру наукових, інженерних і бізнес-додатків; математичні вимоги до комп'ютерних інформаційних систем не настільки жорстким, як вони ставляться до інформатики, тому що є менше уваги на теоретичних засадах. [+]

MS в галузі комп'ютерних наук

Студенти навчаються, як збирати та аналізувати вимоги, проектування, розробки та тестування програмного забезпечення систем, а також розробити нові інновації і додатків в обчислень.

На додаток до задоволення всіх загальні вимоги Вищої школи та відділу, як зазначено вище, кандидати на ступінь магістра в галузі комп'ютерних наук, повинні відповідати таким вимогам: Принаймні, 21 з 33 необхідних годин повинні бути зароблені в курсах мічених CS. У кращому випадку, 6:00 може бути заробив в затверджених інших, ніж ті, позначені CS або СНД курсів.... [-]