Boutique Universities Consortium

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Консорціум університетів Бутік допомагає студентам досягти економічного і соціального прогресу через особистісно-орієнтований підхід до освіти. Наші маленькі коледжі дозволяють нам пропонувати виняткові, індивідуальні та гнучкі послуг для студентів, а також якісну освіту за доступною ціною.

Сполучені Штати Університет

На кампусі, онлайн, і сумішеві Options

Досягнення успіху через особистісно-орієнтованої освіти На регіональному акредитованих Розташований в Сан-Дієго, Каліфорнія Різні тіла студента

Сполучені Штати Університет розташований в південно-західній частині Сполучених Штатів: гарний Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Прекрасні пляжі Сан - Дієго і міжнародна культура приваблюють відвідувачів з усього світу. Сан - Дієго вважається одним з найпривабливіших міст США, заснованих на погоду, відпочинку, бізнесу і культурних можливостей.

В регіональну акредитацію США Університет, ми пишаємося тим, на принципах особистісно-орієнтованої освіти; утворення, в якому вся університетська спільнота присвячено успіху кожного студента. Покажемо це присвята через невеликі розміри класів, які не забезпечують жоден студент залишився позаду, доступні ціни за навчання, які роблять освіту доступною для людей усіх класів і національностей, і різноманітний студентський, що сприяє відкритості та розуміння в класі, спільноти та світу.

Університет Потомаку

На кампусі, Інтернет, і Змішані параметри, ми допомагаємо Вам зазирнути в майбутнє. Ми святкуємо ваш успіх.

На регіональному акредитованих Місця в Вашингтоні та Відні, штат Вірджинія Гнучка для студентів з усіма графіками

Університет Потомак пропонує яскравий багатокультурний атмосфері. Він розташований в самому серці столиці США, Вашингтона, округ Колумбія; також є домом для штаб-квартири багатьох провідних організацій, некомерційних організацій, міжнародних організацій, посольств і з усього світу.

Студенти можуть відвідувати заняття в університет у Вашингтоні, штат Вірджинія або в Інтернеті. Університет Потомак має багато переваг для студентів з активного життя. Незалежно від ваших вимог планування, Університет партнерів Potomac з кожного студента, щоб забезпечити інструменти та ресурси для персоналізованого освітній досвід, який відповідає вашим потребам.

Лондонський коледж міжнародних досліджень бізнесу

Розташований в самому центрі Лондона, Англія Застосування, досвід і стажувань Міжнародний містечко зі світового досвіду

Лондонський коледж міжнародних досліджень бізнесу (LCIBS) є приватний коледж, розташований в самому центрі Лондона. LCIBS створив середовище, в якому студент може отримати як практичний і аналітичний знання їх обраній темі, а також бути частиною дійсно глобального навколишнього середовища. У нас є програми, які охоплюють бізнес, управління охорони здоров'я, бухгалтерського обліку / фінансів, маркетингу, зв'язків з громадськістю та управління спорту. Що відрізняє LCIBS від будь-якої іншої коледж Його, як державна політика й етика лежать в основі всіх наших програм.

UBIS

На кампусі, онлайн, і сумішеві Options

Акредитованих на міжнародному рівні Розташований в самому серці Женеви, Швейцарія - бізнес-столиці світу Ексклюзивні глобальні можливості

UBIS знаходиться в самому центрі Женеви, Швейцарія, можливо, один з найвпливовіших столиць світу. UBIS дає вам вибір фізично вивчення в Geneva- живий, глобальний бізнес капіталу або вчитися онлайн. UBIS університет пропонує ступінь бакалавра і магістра в галузі ділового адміністрування та міжнародних відносин.

UBIS даний час навчається студентів з 40 різних країн і активним партнером більш ніж 35 програм співробітництва в багатьох інших країнах. Ці динаміки створюють ексклюзивні градусів і можливості однозначно адаптовані до задоволення потреб підприємств і організацій глобалізованому кар'єри.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ступінь магістра в галузі освіти

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн 18 місяця Відкритий конкурс США San Diego США Інтернет Швейцарія Швейцарія Інтернет District of Columbia Великобританія London Женева + 6 більше

Ступінь магістра мистецтв в області освіти (mäed) зі спеціалізацією в адміністрації вищої освіти призначена для осіб, які планують або підвищують кар'єру в широкому діапазоні адміністративні посади в вищих навчальних закладах (як 4-річних університетів і 2-річних коледжів ). [+]

Ступінь магістра мистецтв в області освіти (mäed) зі спеціалізацією в адміністрації вищої освіти призначена для осіб, які планують або підвищують кар'єру в широкому діапазоні адміністративні посади в вищих навчальних закладах (як 4-річних університетів і 2-річних коледжів ). Свідоцтво забезпечить основні знання для адміністративних процесів в контексті вищих навчальних закладів. Університет США знаходиться в прекрасному Сан-Дієго, Каліфорнія. УрГУ є університет світового класу, пропонуючи як онлайн-класи і на кампусі навчання. Існують сотні місцевих підприємств і компаній, які пропонують студентам і можливості випускників для досвіду реального світу, дослідження, вивчаючи або роботу після закінчення навчання. Ми демонструємо нашу прихильність наших студентів через невеликі розміри класів, які забезпечують жоден студент не залишився позаду. Ми продовжуємо доступні ціни за навчання, які роблять освіту доступною. Сан - Дієго є домом для різноманітний студентський що сприяє відкритості та розуміння в класі, суспільства і світу. Університет США пропонує проживання в сім'ї або поза кампуса варіанти житла, які дозволяють студентам жити як справжні каліфорнійців. Університет США хвилинах від прекрасних пляжів і має майже ідеальну клімат круглий рік. Отримання Вашого мірою може бути приємним в університеті США. Доступні: Інтернет & на кампусі Середня наповнюваність класів: 8 - 10 студентів Час виконання: 36 семестр кредитів / 4 семестри / 18 місяців Переклад: до 6 одиниць Вартість: Міжнародні Студенти: $ 675.00 за кредит Приблизно $ 6,075.00 за семестр + застосовних зборів Вимоги до вступників Заповнений бланк заяви $ 100 Реєстраційний внесок Копія офіційних транскриптів; переведені & оцінювали за допомогою затвердженого агентства NACES Доказ англійською мовою; IELTS мінімальним рахунком 6.0+; TOEFL мінімум 61+ Декларація... [-]