Boutique Universities Consortium

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Консорціум університетів Бутік допомагає студентам досягти економічного і соціального прогресу через особистісно-орієнтований підхід до освіти. Наші маленькі коледжі дозволяють нам пропонувати виняткові, індивідуальні та гнучкі послуг для студентів, а також якісну освіту за доступною ціною.

Сполучені Штати Університет

На кампусі, онлайн, і сумішеві Options

Досягнення успіху через особистісно-орієнтованої освіти На регіональному акредитованих Розташований в Сан-Дієго, Каліфорнія Різні тіла студента

Сполучені Штати Університет розташований в південно-західній частині Сполучених Штатів: гарний Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Прекрасні пляжі Сан - Дієго і міжнародна культура приваблюють відвідувачів з усього світу. Сан - Дієго вважається одним з найпривабливіших міст США, заснованих на погоду, відпочинку, бізнесу і культурних можливостей.

В регіональну акредитацію США Університет, ми пишаємося тим, на принципах особистісно-орієнтованої освіти; утворення, в якому вся університетська спільнота присвячено успіху кожного студента. Покажемо це присвята через невеликі розміри класів, які не забезпечують жоден студент залишився позаду, доступні ціни за навчання, які роблять освіту доступною для людей усіх класів і національностей, і різноманітний студентський, що сприяє відкритості та розуміння в класі, спільноти та світу.

Університет Потомаку

На кампусі, Інтернет, і Змішані параметри, ми допомагаємо Вам зазирнути в майбутнє. Ми святкуємо ваш успіх.

На регіональному акредитованих Місця в Вашингтоні та Відні, штат Вірджинія Гнучка для студентів з усіма графіками

Університет Потомак пропонує яскравий багатокультурний атмосфері. Він розташований в самому серці столиці США, Вашингтона, округ Колумбія; також є домом для штаб-квартири багатьох провідних організацій, некомерційних організацій, міжнародних організацій, посольств і з усього світу.

Студенти можуть відвідувати заняття в університет у Вашингтоні, штат Вірджинія або в Інтернеті. Університет Потомак має багато переваг для студентів з активного життя. Незалежно від ваших вимог планування, Університет партнерів Potomac з кожного студента, щоб забезпечити інструменти та ресурси для персоналізованого освітній досвід, який відповідає вашим потребам.

Лондонський коледж міжнародних досліджень бізнесу

Розташований в самому центрі Лондона, Англія Застосування, досвід і стажувань Міжнародний містечко зі світового досвіду

Лондонський коледж міжнародних досліджень бізнесу (LCIBS) є приватний коледж, розташований в самому центрі Лондона. LCIBS створив середовище, в якому студент може отримати як практичний і аналітичний знання їх обраній темі, а також бути частиною дійсно глобального навколишнього середовища. У нас є програми, які охоплюють бізнес, управління охорони здоров'я, бухгалтерського обліку / фінансів, маркетингу, зв'язків з громадськістю та управління спорту. Що відрізняє LCIBS від будь-якої іншої коледж Його, як державна політика й етика лежать в основі всіх наших програм.

UBIS

На кампусі, онлайн, і сумішеві Options

Акредитованих на міжнародному рівні Розташований в самому серці Женеви, Швейцарія - бізнес-столиці світу Ексклюзивні глобальні можливості

UBIS знаходиться в самому центрі Женеви, Швейцарія, можливо, один з найвпливовіших столиць світу. UBIS дає вам вибір фізично вивчення в Geneva- живий, глобальний бізнес капіталу або вчитися онлайн. UBIS університет пропонує ступінь бакалавра і магістра в галузі ділового адміністрування та міжнародних відносин.

UBIS даний час навчається студентів з 40 різних країн і активним партнером більш ніж 35 програм співробітництва в багатьох інших країнах. Ці динаміки створюють ексклюзивні градусів і можливості однозначно адаптовані до задоволення потреб підприємств і організацій глобалізованому кар'єри.

Розташування

США Інтернет

Address
США Інтернет, США

Швейцарія Інтернет

Address
Швейцарія Інтернет, Швейцарія

Сан - Дієго

Address
United States University
830 Bay Blvd, Chula Vista

91911 Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Вашингтон

Address
University of the Potomac
1401 H St NW #100

20005 Вашингтон, Округ Колумбія, США

Лондон

Address
London College Of International Business Studies
14 Southampton Place

WC1A 2AJ Лондон, Англія, Великобританія

Женева

Address
UBIS University of Business and International Studies
Avenue Blanc 46

1202 Женева, Женева, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія