Black Hills State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Black Hills державний університет є магістра університетський рівень, що сприяє передового досвіду у викладанні та навчанні; підтримує дослідження, творчі та наукові заходи і надає сервіс для держави, регіону, нації і світового співтовариства. BHSU надає інноваційні, високоякісні програми бакалаврату (молодший і ступінь бакалавра) в галузі мистецтва, гуманітарних, освіти, науки про поведінку, математики, суспільних наук, природничих наук, бізнесу і технологій, а також окремих дисциплін сили на рівні магістратури. Black Hills державний університет є єдиним всеосяжним університет в західна Південна Дакота.

BHSU Бачення Black Hills державний університет буде визнаний інноваційним, високоякісним університету в регіоні Black Hills, держави, нації та світу.

Ми, до Державного університету Black Hills, прихильні:

Стипендія Ми займаємося стипендії досліджень і творчої діяльності сприяння знання, мистецтво для суспільства, держави, регіону, нації, і в світі; ми брати участь в стипендії навчання за допомогою актуальні і передові практики, щоб підготувати студентів для майбутнього; і, ми беремо участь в стипендії обслуговування, приймаючи керівну роль в суспільстві і робить вагомий внесок у професії і для широкої публіки.

Студент-зосередженості Ми приймаємо на себе відповідальність за перетворення студентські життя і до кожного учня з гідністю і повагою.

Навчальні Досконалість і Безперервне навчання Ми займаємося робити якісну роботу, розмірковуючи про нашу діяльність, нашої творчості і винахідливості, і в постійно кидаючи виклик собі, щоб поліпшити.

Чесність Ми дотримуємося етичних стандартів якості та визнає відповідальності за особисті рішення і дії, які впливають на нашу репутацію динамічної і винахідливої ​​вузу, яка ставить студентів фронт і центр.

Включеність Ми приймаємо Multi-розміри відмінностей між людьми, практикуючи інклюзивної освіти та безумовне позитивне ставлення, підтримку мультикультурних досвід навчання для всіх, і заохочення міжнародного обміну.

Інновацій і змін Ми передбачати майбутні потреби і використовувати свою уяву, щоб реагувати на унікальні можливості для зростання шляхом заохочення поважний діалог, який заохочує відкрите налаштованих обмін ідеями якої активне слухання і критичне мислення підтримки динамічної навчального співтовариства для студентів, співробітників, викладачів, адміністрації, випускників , і громадськість.

Розташування

Копчики

Black Hills State University

Address
Black Hills State University, Office of Admissions
1200 University St. Unit 9502

57799-9502 Копчики, Південна Дакота, США
Веб-сайт
Телефон
+1 605-642-6343

Копчики

Black Hills State University, Rapid City Campus

Address
Black Hills State University, Rapid City Campus, 4300 Cheyenne Blvd
57719 Копчики, Південна Дакота, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: