Black Hills State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Black Hills державний університет є магістра університетський рівень, що сприяє передового досвіду у викладанні та навчанні; підтримує дослідження, творчі та наукові заходи і надає сервіс для держави, регіону, нації і світового співтовариства. BHSU надає інноваційні, високоякісні програми бакалаврату (молодший і ступінь бакалавра) в галузі мистецтва, гуманітарних, освіти, науки про поведінку, математики, суспільних наук, природничих наук, бізнесу і технологій, а також окремих дисциплін сили на рівні магістратури. Black Hills державний університет є єдиним всеосяжним університет в західна Південна Дакота.

BHSU Бачення Black Hills державний університет буде визнаний інноваційним, високоякісним університету в регіоні Black Hills, держави, нації та світу.

Ми, до Державного університету Black Hills, прихильні:

Стипендія Ми займаємося стипендії досліджень і творчої діяльності сприяння знання, мистецтво для суспільства, держави, регіону, нації, і в світі; ми брати участь в стипендії навчання за допомогою актуальні і передові практики, щоб підготувати студентів для майбутнього; і, ми беремо участь в стипендії обслуговування, приймаючи керівну роль в суспільстві і робить вагомий внесок у професії і для широкої публіки.

Студент-зосередженості Ми приймаємо на себе відповідальність за перетворення студентські життя і до кожного учня з гідністю і повагою.

Навчальні Досконалість і Безперервне навчання Ми займаємося робити якісну роботу, розмірковуючи про нашу діяльність, нашої творчості і винахідливості, і в постійно кидаючи виклик собі, щоб поліпшити.

Чесність Ми дотримуємося етичних стандартів якості та визнає відповідальності за особисті рішення і дії, які впливають на нашу репутацію динамічної і винахідливої ​​вузу, яка ставить студентів фронт і центр.

Включеність Ми приймаємо Multi-розміри відмінностей між людьми, практикуючи інклюзивної освіти та безумовне позитивне ставлення, підтримку мультикультурних досвід навчання для всіх, і заохочення міжнародного обміну.

Інновацій і змін Ми передбачати майбутні потреби і використовувати свою уяву, щоб реагувати на унікальні можливості для зростання шляхом заохочення поважний діалог, який заохочує відкрите налаштованих обмін ідеями якої активне слухання і критичне мислення підтримки динамічної навчального співтовариства для студентів, співробітників, викладачів, адміністрації, випускників , і громадськість.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Акредитації

AACSB

Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в області інтегративної геноміки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2017 США Spearfish Rapid City

Ступінь магістра наук в інтегративної геноміки є новою областю досліджень біологічного, яка прагне розмістити функціональне значення багатьох генів організму в екологічну та еволюційному контексті. Інтегративної геноміки дозволяє вченим ... [+]

Магістр наук в області інтегративної геноміки Інтегративної геноміки є міждисциплінарною випускник програми, яка об'єднує геноміки, екології, еволюції та фізіології, щоб краще зрозуміти еволюційні сили, які сформували механізми, які важливі для взаємодії видів у дикій природі. Програма призначена для забезпечення тих, хто шукає ступінь магістра необхідні навички та поняття, щоб працювати спільно з іншими людьми в галузі досліджень, яка приймає загальносистемним підходом і включає історію організму і природного середовища, щоб зрозуміти організацію та вираження своїх багатьох генів . Вплив сучасних методів і приладів в лабораторних і польових готує студентів до успіху в академічних та інших біотехнологічних занять. Програма складається з двох треків: Дисертація трек вимагає, принаймні, один задовільний і відповідну рукопис дослідження з метою публікації в рецензованому науковому журналі. Номери для дисертації трек замінює стажування у відповідній біотехнологічної компанії або еквівалент (наприклад, з охорони навколишнього середовища лабораторії) і один курс в бізнес-маркетингу та менеджменту. Всі студенти, що навчаються за програмою взяти 12 кредитів від основного навчального плану, і щонайменше 8 кредитів зі списку за вибором. Огляд Програми MSIG Ступінь магістра наук в інтегративної геноміки є новою областю досліджень біологічного, яка прагне розмістити функціональне значення багатьох генів організму в екологічну та еволюційному контексті. Інтеграційні геноміки дозволяє вченим зрозуміти історією успіху, який представляє кожен вид. Програма MSIG Державний університет Black Hills надає безліч неповторних можливостей: Розташування: Ми знаходимося в Блек-Хілс, яка забезпечує природну лабораторію інтегративної геноміки. Ми також близькі до глибоко під землею науки та інженерної лабораторії (DUSEL) на Homestake шахти, що дозволяє спільно з іншими великими університетами (для вивчення, наприклад, мета-геноміки унікальних... [-]

Master

MBA в галузі прикладної управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2017 США Rapid City Spearfish + 1 більше

MBA від Black Hills державного університету може бути ідеальним програма для вас. З малим відношенням і класів, які побудовані з працюючих фахівців на увазі студент-учитель, ви отримаєте персональну освіти, що більшість університетів не пропонують. Програма МВА ... [+]

MBA в галузі прикладної управління

Ви зацікавлені в просуванні своєї кар'єри чи, можливо, зробити кар'єру рухатися? MBA від Державний університет Black Hills може бути ідеальна програма для вас. З малим відношенням і класів, які побудовані з працюючих фахівців на увазі студент-учитель, ви отримаєте персональну освіти, що більшість університетів не пропонують. Програма МВА в Black Hills State University пропонує обличчям до обличчя класи, викладав в університеті Центру в Рапід-Сіті. Ця програма вимагає, щоб 36 кредитів буде завершена до закінчення школи. Ці курси побудувати міцний фундамент адміністративних навичок, які можуть бути використані для вирішення майбутніх проблем і можливостей у світі бізнесу. Ці курси викладаються досвідчених викладачів, які мають реальний світовий досвід і ділові зв'язки, які допоможуть направити вас до наступного рівня у вашій кар'єрі. Викладання ведеться в досвіді стиль навчання, який сприяє кращому розумінню навчального плану. Проект замковий камінь для цієї програми, дозволяє на практиці теорії ви дізналися в реальному бізнес-середовищі. Програма BHSU МВА також вибудовує відносини з місцевими підприємствами, які можуть сприяти в майбутньому можливості для кар'єрного зростання. Якщо ви зацікавлені в переході на Блек-Хілс державного університету в цілому шість кредитів можуть бути передані з іншого акредитованій програмі MBA зі схвалення координатора MBA. Всі організації, державні або приватні, потрібні професіонали кваліфікованих управління. Набір свій MBA у прикладній управління дозволяє здобувати нові навички та покращити свою конкурентоспроможність у конкуренції на ринку праці. Ваш МВА в прикладної управління:... [-]