Binghamton University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кращий державний університет на північному сході.

Інститут світового класу, Binghamton University пропонує студентам широку, міждисциплінарну освіту з міжнародної точки зору та одну з найбільш активних дослідницьких програм у країні. Бінгемтон виступає серед елітних державних вищих навчальних закладів країни в академічній, а не фінансовій сферах у своїх унікальних, найкращих у світі середовищах. Наша академічна культура конкурує з першокласним приватним університетом - суворим, спільним та сміливим інноваційним - тоді як наша студентська містечка є прикладом найкращого державного університетського досвіду: багатих студентів, активного соціального життя та глибокої взаємодії з громадою. Наші студенти, як бакалаври і випускники, працюють один на одного з винятковими факультетами та новаторськими вченими. Вони користуються перевагами спеціальних академічних можливостей, таких як комбіновані ступені, групи вивчення іноземних мов та незрівнянна міжнародна освітня програма.

Бінгемтон на перший погляд

Люди в усьому світі знають, що десятиліттями відомі нью-йоркці: Binghamton University є одним з провідних державних університетів Америки. Ми залучаємо видатних студентів та нагородами факультету, які є партнерами в активному відкритті - ми не збираємо знання, ми створюємо його. Дізнайтеся більше про те, що робить Binghamton University таким незвичайним. Суворі академіки

 • Керівництво по колективам Fiske (2013) визнає Бінгемтон одним із "провідних державних університетів на північному сході" і вважає його "кращою покупкою".
 • Університет складається з шести шкіл: Харпурського коледжу мистецтв та наук, коледжу громад та громадських зв'язків, Школи сестринської справи Декер, Школи управління та Школи інженерії та прикладної науки Томаса Дж. Уотсона та фармацевтичної школи Фармацевтичні науки.
 • Binghamton's School of Management займає 25-е місце серед державних установ Bloomberg BusinessWeek.
 • Наш факультет включає численні вчені Фулбрайта, Форда та Гуггенхайма.
 • Дві команди шкіл з інформатики в Уотсон Школі здобули перше місце в Національному конкурсі факультету Федеральної авіаційної адміністрації для університетів - один за своїм планом, який використовує геотермальне тепло для видалення снігу та льоду з злітно-посадкових смуг, а інший - для надання способів переробки відходів. обмолоту рідини.

Чудовий кампус і спільнота

 • Кампус розподіляється на 930 гектарів на лісовому пагорбі над річкою Саскеханна в передмісті Бінгемтон у Весталі.
 • Університет послідовно отримує визнання у щорічному "зеленому рейтингу" коледжів The Princeton Review.
 • Прибережний заповідник у кампусі може похвалитися 190 акрів заповідного лісу та водно-болотних угідь з пішохідними / велосипедними та пішохідними стежками та шести акровым ставком.
 • Downtown Binghamton пропонує світовий клас оперної компанії, симфонічний оркестр, кінотеатри, клуби, неймовірні ресторани, бари та професійні команди з хокею та бейсболу.

Інноваційні умови для навчання

 • Оформившись за Оксфордським університетом, наші студенти живуть у шести сучасних житлових спільнотах, кожна з яких має свою чітко окреслену особистість та сусідство.
 • Широко розвинений чотири будівельний науковий комплекс - незабаром п'ять років, коли будівництво розвивається в новій науковій будівлі, - це мульти кліматична парник, одна з найбільших навчальних і дослідницьких об'єктів такого роду, поділена на тропічні, помірковані, альпійські і пустельні зони.
 • Комплекс інноваційних технологій (ІТЦ) є будинком будівлі з біоінженерії, де представлені найсучасніші, модульні лабораторії та клінічні дослідницькі площі та початковий комплекс для нових компаній. Комплекс також охоплює Будівництво техніки та науки, де розташоване деканат школи Уотсона, а також кафедри машинобудування та електротехніки / комп'ютерної техніки, сучасні лабораторні простори, апартаменти для бізнес-запуску і офіси.
 • Просторий Андерсонський центр виконавських мистецтв демонструє "перетворюючий", 1200-місний театр з висувною задньою стінкою для сидіння на галявині та святкує свій 25-річний сезон.
 • Постійна колекція Університетського художнього музею включає понад 3000 сучасних та давніх творів, включаючи національно визнану азіатську картинну галерею.
 • Прогресивна архітектура включала в себе дві приголомшливі академічні будівлі, де живуть школи менеджменту, медсестринства та освіти, а також Управління бакалаврських прийомів.

Активна, спортивна спільнота

 • Binghamton Bearcats поле 21 Команди команд Університету NCAA I.
 • Студенти вибирають з десятків конкурентних і просто-для-забавних клубних та внутрішніх спортивних команд, від футболу до coed dodgeball.
 • FitSpace - це наш найсучасніший фітнес-центр з власними персональними тренерами та 45 груповими заняттями щотижня.
 • Наша програма "Outdoor Pursuits" організовує каякі, альпінізм, походи в похід та кемпінг у численні державні парки регіону.

Успішні випускники

 • Наш чотирирічний курс випуску є одним з найвищих в країні серед наших однолітків державних дослідницьких університетів.
 • 20% undergrads продовжують отримувати диплом з Binghamton.
 • Бінгемтон має понад 30 докторських програм у галузі мистецтв та наук та його професійних шкіл і нагороджує більше 100 докторських ступенів щороку.
 • 86% вищих навчальних закладів Бінгемтон, які звертаються до юридичної школи, приймаються в порівнянні з 76% на національному рівні.
 • Наші студенти потрапляють до медичної школи на рівні, що на 13% перевищує середній показник по країні.
 • Є понад 120 000 випускників Бінгемтона, які поширюються у всіх 50 штатах та у всьому світі.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми » Перегляд Health MSc » Перегляд PhD »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма в освіті - TESOL

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Binghamton

Якщо ви є мандрівником, який також захоплені освіту або сертифікований викладач, який хоче розширити свій професійний репертуар, викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) випускник програми в Бінгемтоні університет може допомогти задовольнити ваші потреби. [+]

ма в освіті - TESOL

Якщо ви є мандрівником, який також захоплені освіту або сертифікований викладач, який хоче розширити свій професійний репертуар, викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) випускник програми в Бінгемтоні університет може допомогти задовольнити ваші потреби. Програма TESOL пропонує магістра наук в галузі освіти (MSED) і магістра мистецтв (MA) градусів. MA дозволяє випускникам викладати на англійській мові як програм другої мови (ESL) в університетських кампусах або в інших англійських програмах по всій земній кулі. Цей трек також підходить для іноземних студентів, які бажають взяти участь в англійській мові освіти по всьому світу, таких як програми ESL в системі вищої освіти або інших програм інтенсивного навчання англійської мови. MSED призначений для тих, хто вже сертифіковані шукає, щоб навчити тих, хто вивчає англійську мову (ELL) в K-12 установок.... [-]


ма в прикладній статистиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Binghamton

Відділення математичних наук пропонує професійно орієнтований магістра мистецтв ступінь програми в галузі прикладної статистики. Жвавий і універсальний навчальний план фокусується на навчанні, який можна застосувати в реальному світі ... [+]

ма в прикладній статистиці

Відділення математичних наук пропонує професійно орієнтований магістра мистецтв ступінь програми в галузі прикладної статистики. Жвавий і універсальний навчальний план фокусується на навчанні, який можна застосувати в реальному світі, і програма спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців за статистикою для професійної кар'єри в промисловості. Трек включає в себе невід'ємною складовою лабораторії, яка підкреслює практику сучасного аналізу даних і надає студентам методи, програмне забезпечення і теорії, які зазвичай використовуються в додатках статистики.... [-]


Магістра в галузі хімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2019 США Binghamton

випускник програми Бінгемтон університету в області хімії пропонує магістра мистецтв (MA), магістр наук (MS) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі хімії для студентів, які є інноваційними, конкурентоспроможними і високою мотивацією в традиційних областях аналітичної ... [+]

Магістра в галузі хімії

випускник програми Бінгемтон університету в області хімії пропонує магістра мистецтв (MA), магістр наук (MS) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі хімії для студентів, які є інноваційними, конкурентоспроможними і високою мотивацією в традиційних областях аналітичної, неорганічної, органічної та фізичної хімії, а також інших відповідних міждисциплінарна тематика.... [-]


Магістра в області географії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Binghamton

Відділ географії Бінгемтон університету пропонує ступінь магістра мистецтв (MA) в області географії. Ми прагнемо розвивати і просувати викладацький склад, наукові дослідження та публікації в дисципліні географії, а також у професійній підготовці студентів, щоб забезпечити їх експертизу до суспільства в цілому. [+]

Магістра в області географії

Відділ географії Бінгемтон університету пропонує ступінь магістра мистецтв (MA) в області географії. Ми прагнемо розвивати і просувати викладацький склад, наукові дослідження та публікації в дисципліні географії, а також у професійній підготовці студентів, щоб забезпечити їх експертизу до суспільства в цілому.

Студенти можуть переслідувати одну з п'яти композицій:... [-]


Магістратура з Економіки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Binghamton

Програма має сильний акцент на кількісній підготовки. Доктор філософії, зокрема, вимагає твердого фундаменту математики. Для студентів, які не мають фону в обчисленні або лінійної алгебри, або тих, хто хоче мати курси підвищення кваліфікації з цих предметів. [+]

Магістратура з Економіки

Департамент економіки пропонує програми навчання, що веде до магістра мистецтв (MA) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі економіки. Програма займає 10-е в сільськогосподарських і природних ресурсів економіки, а 19-го в економічній історії серед усіх PHD-надання установ в Сполучених Штатах. Нещодавно модернізований і постійно розширюється, програма шукає найбільш ефективних студентів, які готуються провести ретельне дослідження. Студенти не повинні мати ступінь бакалавра в галузі економіки, але кандидати повинні мати сильну математичну тлі.... [-]


MSc

MS in Biomedical Anthropology

Навчання в університеті / на кампусі 2 років September 2019 США Binghamton

[+]

3,0 середній бал в диплом про вищу освіту, при цьому більшість курсів градуювальних регулярно (не як "придатний / не придатний") При розгляді різних оціночних шкал, що використовуються по всьому світу, кожен навчальний відділ оцінює міжнародні стенограми, щоб визначити, на індивідуальній основі випадку демонструють вони одне із зазначених вище вимог.

Ступінь бакалавра в області антропології, біології, догляд за хворими, попередньої медицини, громадського та міжнародного охорони здоров'я, психології чи іншої науки або соціальної науки бажано для надходження. ... [-]


MS в галузі хімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Binghamton

Відділ хімії пропонує студентам можливість навчатися в традиційних областях хімії, а також в зростаючих міждисциплінарних областях біохімії, хімії навколишнього середовища, а також матеріали хімії. [+]

MS в галузі хімії

Відділ хімії пропонує студентам можливість навчатися в традиційних областях хімії, а також в зростаючих міждисциплінарних областях біохімії, хімії навколишнього середовища, а також матеріали хімії. Студенти працювати в тісному контакті зі своїм наставником факультету, але мають широкі можливості для взаємодії з викладачами інших дисциплін, включаючи геології, фізики, матеріалів / машинобудування і біології.... [-]


мс в управлінні у справах студентів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 США Binghamton + 1 більше

Магістр наук в програмі ступеня адміністрування у справах студентів підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в галузі вищої освіти. Програма заснована на теорії як студента розвитку та концепції теорії-практичної-к-теорії. [+]

мс в управлінні у справах студентів

Магістр наук в програмі ступеня адміністрування у справах студентів підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в галузі вищої освіти. Програма заснована на теорії як студента розвитку та концепції теорії-практичної-к-теорії. Таким чином, основною метою програми є підготовка фахівців, які мають практичні знання про те, як теорія розвитку студента використовується на практиці і як практика служить для інформування майбутнього розвитку теорії.... [-]


Master

мм в музиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2019 США Binghamton

на національному рівні акредитований відділ BINGHAMTON університету музики пропонує магістра музики (ММ) і магістра музики в програмах Opera ступеня. Перший найкраще підходить для музичних професіоналів та педагогів з різними концентраціями. [+]

мм в музиці

на національному рівні акредитований відділ BINGHAMTON університету музики пропонує магістра музики (ММ) і магістра музики в програмах Opera ступеня. Перший найкраще підходить для музичних професіоналів та педагогів з різними концентраціями. Останні поїзда молодих художників для кар'єри в опері. Tri-Cities Opera надає студентам опера з професійною програмою резидентом художника, що дозволяє величезного зростання особистих, професійних і творчих починаннях шляхом виконання ТШО. Абітурієнтам пропонується застосовувати рано для обмеженого числа асистентів, стипендій та нагород.... [-]


мПа в галузі державного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 США Binghamton

Програма Бінгемтон університету магістра державного управління (MPA) працює у співпраці з громадськими організаціями з метою підготовки студентів до завтрашні лідери, новатори, а також керівники громадських і некомерційне послуг. [+]

мПа в галузі державного управління

Акредитований мережу шкіл публічної політики, у справах і адміністрації (NASPAA), магістр BINGHAMTON університету від зупинок громадського управління (MPA) програма працює у співпраці з громадськими організаціями, щоб підготувати студентів до завтрашні лідери, новатори, а також державних і недержавних -profit керівників служб. Випускники оснащені практичним, реальним досвідом і теоретичної бази, необхідної для вирішення сьогоднішніх складних соціальних проблем.... [-]


Програма магістра в галузі сталих спільнот

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2019 США Binghamton + 1 більше

Бінгемтон університет пропонує програму інноваційний магістра в області сталих спільнот. Ця програма відображає нагальні потреби громади для спільної політики, процесів і відносин. [+]

Програма магістра в галузі сталих спільнот

Бінгемтон університет пропонує програму інноваційний магістра в області сталих спільнот. Ця програма відображає нагальні потреби громади для спільної політики, процесів і відносин. Жвавий навчальна програма охоплює кілька дисциплін, в тому числі географії, державного управління та екологічних досліджень. Студенти можуть проводити природничо / екологічну перспективу або соціальну / доріжку на основі політик. Всі студенти отримують як теоретичні, так і практичні заняття спрямована на поліпшення якості життя шляхом інтеграції економічних, соціальних і екологічних проблем і стратегій.... [-]


Для зв'язку

Binghamton University

Адреса, рядок 1 Binghamton University State University of New York 4400 Vestal Parkway East
NY 13902 Binghamton, New York, США
Веб-сайт http://binghamton.edu/
Телефон +1 607-777-2000