Binghamton University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кращий громадський університет на північному сході.

Світового класу установа, Бінгемтон університет пропонує студентам широкий, міждисциплінарний освіту з міжнародної точки зору і одним з найяскравіших дослідних програм в країні.

Перше місце серед елітних державних університетів в країні, Бінгхамтон проблеми студентів у навчанні, а не в фінансовому відношенні, в своєму унікальному, кращому з обох світів середовища.

Наша академічна культура суперників першокласний приватний університет - строгий, спільний і сміливо інноваційний - в той час як кампус культура є прикладом кращий вигляд досвід роботи в державному університеті: багато різноманітними студентів, активного громадського життя і глибокого взаємодії з спільнотою.

Наші студенти, як студентів і випускників, працювати один на один з винятковим викладацьким складом і канони вчених. Вони скористатися спеціальними науковими можливостями, як комбінованих градусів, по вивченню іноземних мов груп і безпрецедентною міжнародної програми освіти.

Бінгхамтон Погляд

Люди в усьому світі дізнаються, що жителі Нью-Йорка відомі протягом багатьох десятиліть: Бінгемтон університет є одним з провідних державних університетів Америки. Ми залучаємо видатних студентів і нагородами викладачів, які є партнерами в активному відкритті - ми не збираємо знання, ми створюємо його.

Дізнайтеся більше про те, що робить досвід Бінгемтон університету так винятковий.

суворі Академіки

Керівництво Фиске в коледжі (2013) визнає Бінгемтон в якості одного з "головних державних університетів на північному сході" і займає це "найкраща покупка". Університет складається з семи шкіл: Harpur коледж мистецтв і наук, Коледж співтовариства і зв'язків з громадськістю, в Decker школі медсестер, Вища школа освіти, школа менеджменту та Томаса Ватсона школа інженерії та прикладних наук і Школа фармації і фармацевтичних наук. Школа BINGHAMTON з управління займає 25 місце в країні серед державних установ по Bloomberg BusinessWeek. Наш факультет включає в себе численні Фулбрайта, Форда і Гуггенхайма вчених. Дві команди студентів Ватсон школи комп'ютерних науки зайняв перше місце відмінністю в Національному конкурсі Федеральне управління цивільної авіації Дизайн для вузів - один для свого плану, який використовує геотермального тепла для видалення снігу та льоду з злітно-посадкових смуг, а інший для пропонувати способи переробки Де- обмерзання рідини.

Чудова Кампус і співтовариство

Кампус поширюється через 930 акрів на лісистому схилі над річкою Саськуеханна в Бінгемтон передмісті вестан. Університет постійно отримує топ визнання в щорічному «зеленому рейтингу" The Princeton Review в коледжів. На кампусі заповідника природи може похвалитися 190 акрів охоронюваних лісів і водно-болотних угідь з пішохідних / велосипедних прогулянок / бігу трас і шість акрів ставка. Центр міста Бінгемтон пропонує світового класу оперної трупи, симфонічний оркестр, кінотеатри, клуби, неймовірні ресторани, бари і професійного хокею і бейсбольних команд.

Інноваційні Living-Learning Послуги

Змодельовано Оксфордського університету, наші студенти живуть в шести сучасних житлових громад, кожна зі своєю власною окремої особистості і околиці відчувати. Наука комплекс розтягування, чотири будівлі - скоро буде п'ять років, як будівництво йде за новою науці будівлі - відрізняє multiclimate парникового один з найбільших навчальних і науково-дослідних установ у своєму роді розділені на тропічний, помірний, альпійської і пустелі зони. Технології Комплекс інноваційного (ITC) є домом для біоінженерії будівлі, яка включає стан сучасних, модульних лабораторій і клінічних досліджень космосу і запуску пакета для нових компаній. Комплекс також включає в себе інженерні та природничі науки будівля, яка є домівкою для деканату Ватсон школи, а також відділи машинобудування та електротехніки / обчислювальної техніки, про стан найсучаснішої лабораторії простору, гарнітури для підприємців-початківців і офісів. У просторому Андерсон Центр виконавських видів мистецтва вітрини «трансформація», 1200-місцевий театр з висувається задньою стінкою для сидіння газон і святкує свій 25-й ювілейний сезон. постійної колекції художнього музею університету налічує більше 3000 сучасних і стародавніх частин, в тому числі національно визнаною Asian Art Gallery. Прогресивна архітектура ознаками наші два приголомшливих академічних будівлі, будинку в школи управління, догляд за хворими та освіти, а також Управління Студентських Приймальної.

Активний, Спортивне співтовариство

У Бінгемтон Bearcats поле 21 NCAA Division I університетська команд. Студенти обирають з десятків конкурентоспроможних і просто-для-розважальний клуб і очний спортивних команд, від футболу до простудних вишибали. FitSpace наша держава-оф-сучасний фітнес-центр з власними персональними тренерами і 45 групових занять на тиждень. Наша величезна програма Відкритий Активного організовує день і у вихідні дні на байдарках, скелелазіння, походи і походи на багатьох національних парків регіону.

успішні випускники

Наша норма закінчення чотирирічного є одним з найвищих в країні, серед наших однолітків державних науково-дослідних університетів. 20% старшокурсників продовжують отримати диплом від Бінгемтон. Бінгемтон має більше 30 докторських програм в області мистецтв і наук та її професійних шкіл і нагород понад 100 докторантам щороку. 86% Бінгемтон градів, які звертаються в юридичну школу приймаються, в порівнянні з 76% в національному масштабі. Наші випускники отримують в медичну школу за ставками, які на 13% вище середнього показника по країні. Є більш ніж 120000 Бінгемтон випускників розподілені по всіх 50 штатах США і по всьому світу.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма в освіті - TESOL

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Якщо ви є мандрівником, який також захоплені освіту або сертифікований викладач, який хоче розширити свій професійний репертуар, викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) випускник програми в Бінгемтоні університет може допомогти задовольнити ваші потреби. [+]

ма в освіті - TESOL Якщо ви є мандрівником, який також захоплені освіту або сертифікований викладач, який хоче розширити свій професійний репертуар, викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) випускник програми в Бінгемтоні університет може допомогти задовольнити ваші потреби. Програма TESOL пропонує магістра наук в галузі освіти (MSED) і магістра мистецтв (MA) градусів. MA дозволяє випускникам викладати на англійській мові як програм другої мови (ESL) в університетських кампусах або в інших англійських програмах по всій земній кулі. Цей трек також підходить для іноземних студентів, які бажають взяти участь в англійській мові освіти по всьому світу, таких як програми ESL в системі вищої освіти або інших програм інтенсивного навчання англійської мови. MSED призначений для тих, хто вже сертифіковані шукає, щоб навчити тих, хто вивчає англійську мову (ELL) в K-12 установок. Студенти будуть занурені в багатошаровий теоретичні та практичні підходи до навчання англійської мови в якості другої мови, від засвоєння мови і розвитку грамотності для ефективної ESL педагогіці і історії про Елів. Студенти, які беруть класи повний робочий день завершить цю програму всього за три семестри, з їх дослідженнями, кульмінацією яких або в дипломному проекті або магістерської дисертації. Ступеня магістра в TESOL: викладання англійської мови як іноземної Шляхетна можливість в зростаючому поле Існує зростаючий попит на знання англійської мови, що говорять на інших мовах по всьому світу. Ретельне освіти і професійної підготовки, ця програма підготує вас, щоб зробити різницю для одного учня (або багато!) І побачити вплив вашої роботи з перших рук. Глобальне майбутнє потребує добре підготовлених професіоналів TESOL Цілеспрямована програма, яка... [-]

ма в прикладній статистиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Відділення математичних наук пропонує професійно орієнтований магістра мистецтв ступінь програми в галузі прикладної статистики. Жвавий і універсальний навчальний план фокусується на навчанні, який можна застосувати в реальному світі ... [+]

ма в прикладній статистиці Відділення математичних наук пропонує професійно орієнтований магістра мистецтв ступінь програми в галузі прикладної статистики. Жвавий і універсальний навчальний план фокусується на навчанні, який можна застосувати в реальному світі, і програма спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців за статистикою для професійної кар'єри в промисловості. Трек включає в себе невід'ємною складовою лабораторії, яка підкреслює практику сучасного аналізу даних і надає студентам методи, програмне забезпечення і теорії, які зазвичай використовуються в додатках статистики. Програма вимагає курси, специфічні для галузі прикладної статистики, і студент повинен закінчити 10 курсів і два 1-кредитної Capstone семінарів в цілому 42 кредитів. Іспит виходу або остаточний тезу не потрібно. Ступенів, пропонованих ма в прикладній статистиці Професійний розвиток MA призначений, щоб надати студентам міцну основу практичних знань для роботи з прикладної статистики в глибину, для майбутньої кар'єри в державному і приватному секторах, як статистичні вчені, консультанти та інженери для управління та аналізу даних. Відділ підкреслює факультет керівництва і підтримки; Є регулярно семінари, такі як щорічний лекції Пітер Хілтон Меморіал, де видатні математики і вчені пропонується обговорити свої дослідження. Після закінчення програми Рухомі все більшою мірою покладатися підприємств і урядів за даними, попит на фахівців з сильними кількісних аналітичних навичок в даний час вище, ніж будь-коли. У недавньому дослідженні McKinsey Global Institute прогнозує, що до 2018 року Сполучені Штати потребуватимуть 140 000 до 190 000 професiйних статистиків. Державний департамент Сполучених праці також оцінює перспективи зайнятості в області статистики, як росте набагато швидше, ніж в середньому по всіх професій. Випускники програми будуть навчатися кар'єру в різних областях, які вимагають... [-]

Магістра в галузі хімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Binghamton

випускник програми Бінгемтон університету в області хімії пропонує магістра мистецтв (MA), магістр наук (MS) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі хімії для студентів, які є інноваційними, конкурентоспроможними і високою мотивацією в традиційних областях аналітичної ... [+]

Магістра в галузі хімії випускник програми Бінгемтон університету в області хімії пропонує магістра мистецтв (MA), магістр наук (MS) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі хімії для студентів, які є інноваційними, конкурентоспроможними і високою мотивацією в традиційних областях аналітичної, неорганічної, органічної та фізичної хімії, а також інших відповідних міждисциплінарна тематика. До кінця першого року, кожен студент працює в парі з консультантом факультету на основі наукових інтересів і доступності. Наші консультанти відділу забезпечують керівництво для студентів протягом усього їх академічної кар'єри, від вибору курсу на розвиток наукових досліджень. Наші студенти регулярно визнаються виключні академічні досягнення і науково-дослідних робіт в рамках різних премій і стипендій. Інші можливості фінансування, такі як навчальні, науково-дослідні асистентами асистентами і стипендіями, також доступні. Професійний розвиток Відділ проводить щотижневі колоквіуми (в ході яких видатні вчені, які відвідують поділяють свої останні дослідження) і періодичні міжнародні симпозіуми по спеціальним темам. Студенти також мають доступ до відмінні умови на кампусі, щоб допомогти їх дослідження. Різноманітний спектр курсів дозволяє студентам свободу проводити міждисциплінарні треків в біологічної хімії, біохімії і матеріалознавства хімії. Студенти можуть скористатися різними науково-дослідними центрами, що проводяться Бінгемтон університету, які включають в себе Інститут досліджень матеріалів і Центр перспективних датчиків і екологічні системи. У співпраці з Американським хімічним товариством та Вищої хімії клубу, Департамент хімії також проводить майстер-класи в області розвитку кар'єри, щоб допомогти студентам вивчити професійні шляхи і визначити необхідні навички, необхідні для досягнення успіху в області STEM після закінчення школи. Після закінчення програми Випускники програми працюють в поперечному перерізі дослідних ролей, з питань, як різноманітні, як нанокристалів технології... [-]

Магістра в області географії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Відділ географії Бінгемтон університету пропонує ступінь магістра мистецтв (MA) в області географії. Ми прагнемо розвивати і просувати викладацький склад, наукові дослідження та публікації в дисципліні географії, а також у професійній підготовці студентів, щоб забезпечити їх експертизу до суспільства в цілому. [+]

Магістра в області географії Відділ географії Бінгемтон університету пропонує ступінь магістра мистецтв (MA) в області географії. Ми прагнемо розвивати і просувати викладацький склад, наукові дослідження та публікації в дисципліні географії, а також у професійній підготовці студентів, щоб забезпечити їх експертизу до суспільства в цілому. Студенти можуть переслідувати одну з п'яти композицій: Загальна географія Картографія та географічні інформаційні системи (ГІС) Навколишнього середовища та управління ресурсами Міське планування та прикладної географії Раси та етнічної приналежності Ступінь бакалавра в області географії не потрібно для вступу до аспірантури, але студенти без географії фону може знадобитися прийняти додаткові курси для завершення МА. Міждисциплінарний сертифікат випускника в водозбірних досліджень і управління доступна, а також прискореним BA + MA трек. Ступенів, пропонованих Магістра в області географії Професійний розвиток Студенти навчаються проводити докторського ступеня і ввести кар'єру в галузі. Програма пропонує теоретичні основи та комп'ютерних програм в: Управління ресурсами і стійкість водні ресурси Повені і водозбірних басейнів впливу Оцінка впливу на навколишнє небезпека Раси та етнічної приналежності ГІС здоров'я населення Міські та планування роздрібної торгівлі Навчальна програма різноманітна і дуже гнучкий. Студентам пропонується проводити міждисциплінарні дослідження для розширеної академічної точки зору, а також додаткову практичну підготовку в таких областях, як охорона навколишнього середовища, управління, економічного розвитку і міжнародних досліджень. Після закінчення програми Багато випускників програми продовжують працювати в напрямку PhD, в той час як інші вступають галузі. Випускники добре підготовлені до кар'єри в області регіонального або міського планування з державними установами або приватними підприємствами. Прийом Вимоги Для того, щоб мати право на аспірантуру, ви повинні: Забезпечити повний набір... [-]

Магістратура з Економіки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Програма має сильний акцент на кількісній підготовки. Доктор філософії, зокрема, вимагає твердого фундаменту математики. Для студентів, які не мають фону в обчисленні або лінійної алгебри, або тих, хто хоче мати курси підвищення кваліфікації з цих предметів. [+]

Магістратура з Економіки Департамент економіки пропонує програми навчання, що веде до магістра мистецтв (MA) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі економіки. Програма займає 10-е в сільськогосподарських і природних ресурсів економіки, а 19-го в економічній історії серед усіх PHD-надання установ в Сполучених Штатах. Нещодавно модернізований і постійно розширюється, програма шукає найбільш ефективних студентів, які готуються провести ретельне дослідження. Студенти не повинні мати ступінь бакалавра в галузі економіки, але кандидати повинні мати сильну математичну тлі. В даний час економічний факультет може контролювати дисертацій в наступних областях (за даними журналу економічної літератури (JEL) стандартні класифікаційні коди): Економетрика (JEL C1 - C4) Макроекономіка (JEL E) Економіка праці (JEL J) економіка розвитку (JEL O1) Екологічна економіка (JEL Q) Навчальна програма включає в себе MA основні курси з теорії та економетрики і факультативні. Професійний розвиток Програма має сильний акцент на кількісній підготовки. Доктор філософії, зокрема, вимагає твердого фундаменту математики. Для студентів, які не мають фону в обчисленні або лінійної алгебри, або тих, хто хоче мати курси підвищення кваліфікації з цих предметів, А "з математики Boot Camp" пропонується безкоштовно для всіх прийнятих студентів до початку осіннього семестру. Програма має експертний факультет, які виділяється в своїх областях досліджень. Малі розміри класів (від 5 до 25 студентів) сприяє високій взаємодії студент-факультету. Факультет доступний для консультацій і досліджень нагляду. Відділ проводить регулярні семінари і майстер-класи, де студенти піддаються видними запрошеними вченими і триваючих досліджень на факультеті і його колегами. Студенти також можуть скористатися близькістю до Нью-Йорка для стажування і можливості для працевлаштування. Після закінчення програми Емпіричні акцент програми готує... [-]

MSc

MS в галузі хімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Відділ хімії пропонує студентам можливість навчатися в традиційних областях хімії, а також в зростаючих міждисциплінарних областях біохімії, хімії навколишнього середовища, а також матеріали хімії. [+]

MS в галузі хімії Відділ хімії пропонує студентам можливість навчатися в традиційних областях хімії, а також в зростаючих міждисциплінарних областях біохімії, хімії навколишнього середовища, а також матеріали хімії. Студенти працювати в тісному контакті зі своїм наставником факультету, але мають широкі можливості для взаємодії з викладачами інших дисциплін, включаючи геології, фізики, матеріалів / машинобудування і біології. Студенти спеціалізуються в одній галузі хімії, приймаючи свої курси, іспити і проведення досліджень в цій області. Кожен студент має науковий консультант по вибору студента на підставі його або її наукових інтересів і наявності члена факультету фінансування і простору. Це рішення, як правило, проводиться в перший рік, хоча деякі студенти приходять до університету спеціально для роботи з даними членом факультету. Це спільне рішення, і студент повинен мати дискусії з кількома викладачами, перш ніж пропонується радником. Вибір консультанта є важливим рішенням, так як консультант допомагає студентам з вибору курсу та направляє їх в розробці життєздатною дослідницької програми. Безперервна освіта Відділ пропонує ряд випускників курсів для студентів, які бажають розширити своє навчання в нових областях. Деякі з них доступні через Інтернет і можуть бути прийняті на які не зараховані основі, тому студент може вирішити пізніше, слід просити про прийом в програму ступеня. Магістр наук Кандидати на ступінь магістра наук в галузі хімії повинні продемонструвати загальні знання в області і здатність робити оригінальні дослідження в спеціалізованій області хімії. У той час як студенти MS не повинні приймати кумулятивний іспити, вони повинні завершити чотири курси і один семестр випускному семінарі. Вони також повинні представити і захистити дисертацію, яка описує і... [-]

MS в області біомедичної антропології

Навчання в університеті / на кампусі 2 років September 2018 США Binghamton

Біомедична антропологія є новою областю subdisciplinary в межах біологічної антропології, на перетині між біомедицини та поведінкових і соціальних наук, які за станом здоров'я форми. [+]

MS в області біомедичної антропології Відділ антропології пропонує аспірантуру, що ведуть до магістра наук (MS) ступеня в біомедичної антропології. Це курс на основі професійної ступеня в розвивається суб-дисциплінарна області в рамках біологічної антропології. Програма підкреслює еволюційний і культурний підхід до хвороб розуміння і суспільної охорони здоров'я. Різноманітні курси навчає студентів розпізнавати історичні закономірності і поточні події і дозволяє студентам вчитися в різних дисциплінах. Майбутні студенти повинні вивчити факультет напрямки досліджень, щоб побачити, якщо інтереси вирівнювання. Сертифікат професійним науки магістра в галузі біомедичної антропології також доступна для аспірантів, які зацікавлені в розвитку практичного навчання та навички, які сприятимуть зміцненню успіху на робочому місці. Курс навчання складається ще 13 кредитів в професійних навичок курсів, що виходять за рамки підготовки ступеня традиційного майстра. Ступенів, пропонованих MS в області антропології, медико-біологічних З глибини, через широти, до перспективи Біомедична антропологія є новою областю subdisciplinary в межах біологічної антропології, на перетині між біомедицини та поведінкових і соціальних наук, які за станом здоров'я форми. Біомедична антропологія робить більше, ніж дають на словах інтеграції міждисциплінарних підходів; скоріше, частина його заснування є об'єднання знань і методів з, здавалося б, різних дисциплін в напрямку цілісного розуміння здоров'я людини. Біомедична антропологія в Бінгемтон університету є освітню філософію, яка була рекомендована в рамках інноваційної ініціативи післядипломної підготовки (1995 Реорганізація післядипломної освіти вчених і інженерів, Національна академія Press), реалізований Національним науковим фондом (NSF) Анонс 98:96. Біомедична антропологія підкреслює біомедицини, biobehavioral, епідеміологічних і еволюційні підходи до розуміння передачі і поширення хвороб, клітинних і молекулярних механізмів патогенезу, а також динамічна взаємодія біологічних і соціально-культурних чинників,... [-]

мс в управлінні у справах студентів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Binghamton + 1 більше

Магістр наук в програмі ступеня адміністрування у справах студентів підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в галузі вищої освіти. Програма заснована на теорії як студента розвитку та концепції теорії-практичної-к-теорії. [+]

мс в управлінні у справах студентів Магістр наук в програмі ступеня адміністрування у справах студентів підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в галузі вищої освіти. Програма заснована на теорії як студента розвитку та концепції теорії-практичної-к-теорії. Таким чином, основною метою програми є підготовка фахівців, які мають практичні знання про те, як теорія розвитку студента використовується на практиці і як практика служить для інформування майбутнього розвитку теорії. Програма спрямована підготовки адміністративних керівників і персоналу, які комфортно працювати з людьми різного походження на посаді, які вимагають осіб, які приймають рішення, щоб відповісти на відділ / одиничних ситуаціях, приймаючи до уваги, як їх рішення впливають на інші системи (наприклад, відділів та / або підрозділів) в установі. Програма була розроблена для задоволення Американського коледжу асоціації персоналу (ACPA) Професійні стандарти підготовки Комісії та пропонується через повний робочий день і неповний робочий день доріжок. Ступенів, пропонованих мс в управлінні у справах студентів Хочете об'єднати свій талант за лідерство з вашою пристрастю до роботи зі студентами? Магістр наук в області у справах студентів адміністрації (MSAA) ступінь програми в Бінгемтоні університет готує випускників до вхід-на керівних посадах середнього рівня у вищих навчальних закладах. Програма MSAA ідеально підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в академічних поради, прийому та управління реєстрації, розвитку кар'єри та розстановки кадрів, фінансової допомоги, медичних послуг, судових справ, розвиток лідерства, мультикультурних справи, нетрадиційний і приміської послуг для студентів, житловий життя, послуги для студентів з обмеженими можливостями, студентської діяльності, а також розвиток студентського та участі. У поєднанні з достатньою професійним досвідом, то MSAA може також служити... [-]

Master

мм в музиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Binghamton

на національному рівні акредитований відділ BINGHAMTON університету музики пропонує магістра музики (ММ) і магістра музики в програмах Opera ступеня. Перший найкраще підходить для музичних професіоналів та педагогів з різними концентраціями. [+]

мм в музиці на національному рівні акредитований відділ BINGHAMTON університету музики пропонує магістра музики (ММ) і магістра музики в програмах Opera ступеня. Перший найкраще підходить для музичних професіоналів та педагогів з різними концентраціями. Останні поїзда молодих художників для кар'єри в опері. Tri-Cities Opera надає студентам опера з професійною програмою резидентом художника, що дозволяє величезного зростання особистих, професійних і творчих починаннях шляхом виконання ТШО. Абітурієнтам пропонується застосовувати рано для обмеженого числа асистентів, стипендій та нагород. Наш майстер музичної програми складається з п'яти концентрацій: Склад Проведення Історія та література Інструментальне виконавство Вокал Існує також окрема опера трек для тих, хто шукає особливу увагу театральних можливостей музики. Який би шлях ви перед собою ставите, ми маємо понад тридцять досвідчених викладачів, щоб висвітлити цю тему і відкрити вам до нових вражень. У нас є симфонічний оркестр, духовий оркестр та джазовий ансамбль, а також три хорові групи і африканський танець / барабанний ансамбль. Випускник програми музика мала; студенти отримують персональне увагу від викладачів і якість виконання можливостей. Наші випускники пішли на виконання в великих оперних театрах по всьому світу. Ступенів, пропонованих мм в музиці Після закінчення програми Випускники Бінгхемтоне пішли на різні кар'єри в якості музичних педагогів на університетському рівні, рівні середньої школи, або в позаштатний коучингу. Інші виступають в ряді місць і контекстів, або приступили до подальшої аспірантурі. До того ж ТШО, наші інструментальні та хорові групи мали можливість супроводжувати професійні групи в області в спільних виставах. У той же час студенти композиції в Бінгемтоні змагалися в (і виграв) національні змагання. Центр розвитку кар'єри... [-]

мПа в галузі державного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Програма Бінгемтон університету магістра державного управління (MPA) працює у співпраці з громадськими організаціями з метою підготовки студентів до завтрашні лідери, новатори, а також керівники громадських і некомерційне послуг. [+]

мПа в галузі державного управління Акредитований мережу шкіл публічної політики, у справах і адміністрації (NASPAA), магістр BINGHAMTON університету від зупинок громадського управління (MPA) програма працює у співпраці з громадськими організаціями, щоб підготувати студентів до завтрашні лідери, новатори, а також державних і недержавних -profit керівників служб. Випускники оснащені практичним, реальним досвідом і теоретичної бази, необхідної для вирішення сьогоднішніх складних соціальних проблем. MPA є затребуваною професійної ступеня, яка готує студентів до кар'єри управління в громадських і некомерційних організацій. Він ідеально підходить для студентів, які прагнуть до державної служби, хотіли б бути лідерами в громадських і некомерційних організацій, а також хочуть, щоб позитивні зміни в світі. Оскільки організації змінити форму, реорганізовувати і реагувати на зміни в економічних, демографічних і соціальних реалій, державні службовці повинні бути навчені як проблемні решателей. Можливості рясніють для тих, хто здатен критично мислити, творчо і з етичної точки зору. Із самих різних ролей, щоб заповнити в кожному місті і державі, студенти MPA є привабливими для блуд позицій, які дозволяють їм зробити позитивні зміни. Випускники також можуть конкурувати для бізнесу та інших отворів в приватному секторі, які вимагають управління та фінансового аналізу досвіду. Ступенів, пропонованих мПа в галузі державного управління Люди допомагають людям. Працюючи разом. Працюючи в партнерстві. Співпрацюючи. Це те, що в серці Майстри BINGHAMTON університету програма державного управління (MPA) з. MPA є затребуваною професійної ступеня, яка готує студентів до кар'єри управління в громадських і некомерційних організацій. Він ідеально підходить для студентів, які прагнуть до державної служби, хотіли б бути лідерами в громадських і некомерційних організацій, а також хочуть,... [-]

Програма магістра в галузі сталих спільнот

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Binghamton + 1 більше

Бінгемтон університет пропонує програму інноваційний магістра в області сталих спільнот. Ця програма відображає нагальні потреби громади для спільної політики, процесів і відносин. [+]

Програма магістра в галузі сталих спільнот Бінгемтон університет пропонує програму інноваційний магістра в області сталих спільнот. Ця програма відображає нагальні потреби громади для спільної політики, процесів і відносин. Жвавий навчальна програма охоплює кілька дисциплін, в тому числі географії, державного управління та екологічних досліджень. Студенти можуть проводити природничо / екологічну перспективу або соціальну / доріжку на основі політик. Всі студенти отримують як теоретичні, так і практичні заняття спрямована на поліпшення якості життя шляхом інтеграції економічних, соціальних і екологічних проблем і стратегій. Ступенів, пропонованих MS в сталих спільнот MA в сталих спільнот Роль професіоналів стійкості зросла Через призначені для користувача освіти і професійної підготовки, ви будете готові, щоб стати лідером у формуванні сталих спільнот, щоб захистити людей і планету. Ріжучакромка-професійної ступеня для створення стійкого майбутнього Випускники будуть оснащені знання та навички для просування екологічної політики, економічного розвитку і соціальної справедливості через державних, приватних та некомерційних секторів. Конкурентна перевага, щоб почати кар'єру Наш унікальний, міждисциплінарна програма буде не тільки встановити вас на роботу в стійкості, це зробить вас для кар'єри вражаючі ви захоплені. Що градусів доступні? 38-кредитна програма завершується або тезу (магістр наук в області сталих спільнот) або дипломний проект (магістр мистецтв в області сталих спільнот). Професійний розвиток Бінгемтон університет пишається тим, що виробництво наукових розробок, що мають практичний вплив на місцеву громаду. Викладачі та студенти в цій програмі рекомендується працювати в дотичних на науково-дослідних проектів, які об'єднують теорій і методів для вирішення реальних проблем. Студенти також пропонується співпрацювати з викладачами через університет, щоб підтримати розвиток міждисциплінарного і методологічно ретельного дослідження багатогранних питань.... [-]

Для зв'язку

Binghamton University

Адреса, рядок 1 Binghamton University State University of New York 4400 Vestal Parkway East
NY 13902 Binghamton, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, NY, США
Веб-сайт http://binghamton.edu/
Телефон +1 607-777-2000