Binghamton University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кращий громадський університет на північному сході.

Світового класу установа, Бінгемтон університет пропонує студентам широкий, міждисциплінарний освіту з міжнародної точки зору і одним з найяскравіших дослідних програм в країні.

Перше місце серед елітних державних університетів в країні, Бінгхамтон проблеми студентів у навчанні, а не в фінансовому відношенні, в своєму унікальному, кращому з обох світів середовища.

Наша академічна культура суперників першокласний приватний університет - строгий, спільний і сміливо інноваційний - в той час як кампус культура є прикладом кращий вигляд досвід роботи в державному університеті: багато різноманітними студентів, активного громадського життя і глибокого взаємодії з спільнотою.

Наші студенти, як студентів і випускників, працювати один на один з винятковим викладацьким складом і канони вчених. Вони скористатися спеціальними науковими можливостями, як комбінованих градусів, по вивченню іноземних мов груп і безпрецедентною міжнародної програми освіти.

Бінгхамтон Погляд

Люди в усьому світі дізнаються, що жителі Нью-Йорка відомі протягом багатьох десятиліть: Бінгемтон університет є одним з провідних державних університетів Америки. Ми залучаємо видатних студентів і нагородами викладачів, які є партнерами в активному відкритті - ми не збираємо знання, ми створюємо його.

Дізнайтеся більше про те, що робить досвід Бінгемтон університету так винятковий.

суворі Академіки

Керівництво Фиске в коледжі (2013) визнає Бінгемтон в якості одного з "головних державних університетів на північному сході" і займає це "найкраща покупка". Університет складається з семи шкіл: Harpur коледж мистецтв і наук, Коледж співтовариства і зв'язків з громадськістю, в Decker школі медсестер, Вища школа освіти, школа менеджменту та Томаса Ватсона школа інженерії та прикладних наук і Школа фармації і фармацевтичних наук. Школа BINGHAMTON з управління займає 25 місце в країні серед державних установ по Bloomberg BusinessWeek. Наш факультет включає в себе численні Фулбрайта, Форда і Гуггенхайма вчених. Дві команди студентів Ватсон школи комп'ютерних науки зайняв перше місце відмінністю в Національному конкурсі Федеральне управління цивільної авіації Дизайн для вузів - один для свого плану, який використовує геотермального тепла для видалення снігу та льоду з злітно-посадкових смуг, а інший для пропонувати способи переробки Де- обмерзання рідини.

Чудова Кампус і співтовариство

Кампус поширюється через 930 акрів на лісистому схилі над річкою Саськуеханна в Бінгемтон передмісті вестан. Університет постійно отримує топ визнання в щорічному «зеленому рейтингу" The Princeton Review в коледжів. На кампусі заповідника природи може похвалитися 190 акрів охоронюваних лісів і водно-болотних угідь з пішохідних / велосипедних прогулянок / бігу трас і шість акрів ставка. Центр міста Бінгемтон пропонує світового класу оперної трупи, симфонічний оркестр, кінотеатри, клуби, неймовірні ресторани, бари і професійного хокею і бейсбольних команд.

Інноваційні Living-Learning Послуги

Змодельовано Оксфордського університету, наші студенти живуть в шести сучасних житлових громад, кожна зі своєю власною окремої особистості і околиці відчувати. Наука комплекс розтягування, чотири будівлі - скоро буде п'ять років, як будівництво йде за новою науці будівлі - відрізняє multiclimate парникового один з найбільших навчальних і науково-дослідних установ у своєму роді розділені на тропічний, помірний, альпійської і пустелі зони. Технології Комплекс інноваційного (ITC) є домом для біоінженерії будівлі, яка включає стан сучасних, модульних лабораторій і клінічних досліджень космосу і запуску пакета для нових компаній. Комплекс також включає в себе інженерні та природничі науки будівля, яка є домівкою для деканату Ватсон школи, а також відділи машинобудування та електротехніки / обчислювальної техніки, про стан найсучаснішої лабораторії простору, гарнітури для підприємців-початківців і офісів. У просторому Андерсон Центр виконавських видів мистецтва вітрини «трансформація», 1200-місцевий театр з висувається задньою стінкою для сидіння газон і святкує свій 25-й ювілейний сезон. постійної колекції художнього музею університету налічує більше 3000 сучасних і стародавніх частин, в тому числі національно визнаною Asian Art Gallery. Прогресивна архітектура ознаками наші два приголомшливих академічних будівлі, будинку в школи управління, догляд за хворими та освіти, а також Управління Студентських Приймальної.

Активний, Спортивне співтовариство

У Бінгемтон Bearcats поле 21 NCAA Division I університетська команд. Студенти обирають з десятків конкурентоспроможних і просто-для-розважальний клуб і очний спортивних команд, від футболу до простудних вишибали. FitSpace наша держава-оф-сучасний фітнес-центр з власними персональними тренерами і 45 групових занять на тиждень. Наша величезна програма Відкритий Активного організовує день і у вихідні дні на байдарках, скелелазіння, походи і походи на багатьох національних парків регіону.

успішні випускники

Наша норма закінчення чотирирічного є одним з найвищих в країні, серед наших однолітків державних науково-дослідних університетів. 20% старшокурсників продовжують отримати диплом від Бінгемтон. Бінгемтон має більше 30 докторських програм в області мистецтв і наук та її професійних шкіл і нагород понад 100 докторантам щороку. 86% Бінгемтон градів, які звертаються в юридичну школу приймаються, в порівнянні з 76% в національному масштабі. Наші випускники отримують в медичну школу за ставками, які на 13% вище середнього показника по країні. Є більш ніж 120000 Бінгемтон випускників розподілені по всіх 50 штатах США і по всьому світу.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc - Master » Переглянути магістерські програми » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд PhD »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма в освіті - TESOL

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Якщо ви є мандрівником, який також захоплені освіту або сертифікований викладач, який хоче розширити свій професійний репертуар, викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) випускник програми в Бінгемтоні університет може допомогти задовольнити ваші потреби. [+]

ма в освіті - TESOL

Якщо ви є мандрівником, який також захоплені освіту або сертифікований викладач, який хоче розширити свій професійний репертуар, викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL) випускник програми в Бінгемтоні університет може допомогти задовольнити ваші потреби. Програма TESOL пропонує магістра наук в галузі освіти (MSED) і магістра мистецтв (MA) градусів. MA дозволяє випускникам викладати на англійській мові як програм другої мови (ESL) в університетських кампусах або в інших англійських програмах по всій земній кулі. Цей трек також підходить для іноземних студентів, які бажають взяти участь в англійській мові освіти по всьому світу, таких як програми ESL в системі вищої освіти або інших програм інтенсивного навчання англійської мови. MSED призначений для тих, хто вже сертифіковані шукає, щоб навчити тих, хто вивчає англійську мову (ELL) в K-12 установок.... [-]


ма в прикладній статистиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Відділення математичних наук пропонує професійно орієнтований магістра мистецтв ступінь програми в галузі прикладної статистики. Жвавий і універсальний навчальний план фокусується на навчанні, який можна застосувати в реальному світі ... [+]

ма в прикладній статистиці

Відділення математичних наук пропонує професійно орієнтований магістра мистецтв ступінь програми в галузі прикладної статистики. Жвавий і універсальний навчальний план фокусується на навчанні, який можна застосувати в реальному світі, і програма спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців за статистикою для професійної кар'єри в промисловості. Трек включає в себе невід'ємною складовою лабораторії, яка підкреслює практику сучасного аналізу даних і надає студентам методи, програмне забезпечення і теорії, які зазвичай використовуються в додатках статистики.... [-]


Магістра в галузі хімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Binghamton

випускник програми Бінгемтон університету в області хімії пропонує магістра мистецтв (MA), магістр наук (MS) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі хімії для студентів, які є інноваційними, конкурентоспроможними і високою мотивацією в традиційних областях аналітичної ... [+]

Магістра в галузі хімії

випускник програми Бінгемтон університету в області хімії пропонує магістра мистецтв (MA), магістр наук (MS) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі хімії для студентів, які є інноваційними, конкурентоспроможними і високою мотивацією в традиційних областях аналітичної, неорганічної, органічної та фізичної хімії, а також інших відповідних міждисциплінарна тематика.... [-]


Магістра в області географії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Відділ географії Бінгемтон університету пропонує ступінь магістра мистецтв (MA) в області географії. Ми прагнемо розвивати і просувати викладацький склад, наукові дослідження та публікації в дисципліні географії, а також у професійній підготовці студентів, щоб забезпечити їх експертизу до суспільства в цілому. [+]

Магістра в області географії

Відділ географії Бінгемтон університету пропонує ступінь магістра мистецтв (MA) в області географії. Ми прагнемо розвивати і просувати викладацький склад, наукові дослідження та публікації в дисципліні географії, а також у професійній підготовці студентів, щоб забезпечити їх експертизу до суспільства в цілому.

Студенти можуть переслідувати одну з п'яти композицій:... [-]


Магістратура з Економіки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Програма має сильний акцент на кількісній підготовки. Доктор філософії, зокрема, вимагає твердого фундаменту математики. Для студентів, які не мають фону в обчисленні або лінійної алгебри, або тих, хто хоче мати курси підвищення кваліфікації з цих предметів. [+]

Магістратура з Економіки

Департамент економіки пропонує програми навчання, що веде до магістра мистецтв (MA) і доктора філософії (PhD) ступеня в галузі економіки. Програма займає 10-е в сільськогосподарських і природних ресурсів економіки, а 19-го в економічній історії серед усіх PHD-надання установ в Сполучених Штатах. Нещодавно модернізований і постійно розширюється, програма шукає найбільш ефективних студентів, які готуються провести ретельне дослідження. Студенти не повинні мати ступінь бакалавра в галузі економіки, але кандидати повинні мати сильну математичну тлі.... [-]


MSc

MS in Biomedical Anthropology

Навчання в університеті / на кампусі 2 років September 2018 США Binghamton

[+]

3,0 середній бал в диплом про вищу освіту, при цьому більшість курсів градуювальних регулярно (не як "придатний / не придатний") При розгляді різних оціночних шкал, що використовуються по всьому світу, кожен навчальний відділ оцінює міжнародні стенограми, щоб визначити, на індивідуальній основі випадку демонструють вони одне із зазначених вище вимог.

Ступінь бакалавра в області антропології, біології, догляд за хворими, попередньої медицини, громадського та міжнародного охорони здоров'я, психології чи іншої науки або соціальної науки бажано для надходження. ... [-]


MS в галузі хімії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Відділ хімії пропонує студентам можливість навчатися в традиційних областях хімії, а також в зростаючих міждисциплінарних областях біохімії, хімії навколишнього середовища, а також матеріали хімії. [+]

MS в галузі хімії

Відділ хімії пропонує студентам можливість навчатися в традиційних областях хімії, а також в зростаючих міждисциплінарних областях біохімії, хімії навколишнього середовища, а також матеріали хімії. Студенти працювати в тісному контакті зі своїм наставником факультету, але мають широкі можливості для взаємодії з викладачами інших дисциплін, включаючи геології, фізики, матеріалів / машинобудування і біології.... [-]


мс в управлінні у справах студентів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Binghamton + 1 більше

Магістр наук в програмі ступеня адміністрування у справах студентів підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в галузі вищої освіти. Програма заснована на теорії як студента розвитку та концепції теорії-практичної-к-теорії. [+]

мс в управлінні у справах студентів

Магістр наук в програмі ступеня адміністрування у справах студентів підходить для тих, хто бажає продовжити кар'єру в галузі вищої освіти. Програма заснована на теорії як студента розвитку та концепції теорії-практичної-к-теорії. Таким чином, основною метою програми є підготовка фахівців, які мають практичні знання про те, як теорія розвитку студента використовується на практиці і як практика служить для інформування майбутнього розвитку теорії.... [-]


Master

мм в музиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Binghamton

на національному рівні акредитований відділ BINGHAMTON університету музики пропонує магістра музики (ММ) і магістра музики в програмах Opera ступеня. Перший найкраще підходить для музичних професіоналів та педагогів з різними концентраціями. [+]

мм в музиці

на національному рівні акредитований відділ BINGHAMTON університету музики пропонує магістра музики (ММ) і магістра музики в програмах Opera ступеня. Перший найкраще підходить для музичних професіоналів та педагогів з різними концентраціями. Останні поїзда молодих художників для кар'єри в опері. Tri-Cities Opera надає студентам опера з професійною програмою резидентом художника, що дозволяє величезного зростання особистих, професійних і творчих починаннях шляхом виконання ТШО. Абітурієнтам пропонується застосовувати рано для обмеженого числа асистентів, стипендій та нагород.... [-]


мПа в галузі державного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США Binghamton

Програма Бінгемтон університету магістра державного управління (MPA) працює у співпраці з громадськими організаціями з метою підготовки студентів до завтрашні лідери, новатори, а також керівники громадських і некомерційне послуг. [+]

мПа в галузі державного управління

Акредитований мережу шкіл публічної політики, у справах і адміністрації (NASPAA), магістр BINGHAMTON університету від зупинок громадського управління (MPA) програма працює у співпраці з громадськими організаціями, щоб підготувати студентів до завтрашні лідери, новатори, а також державних і недержавних -profit керівників служб. Випускники оснащені практичним, реальним досвідом і теоретичної бази, необхідної для вирішення сьогоднішніх складних соціальних проблем.... [-]


Програма магістра в галузі сталих спільнот

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років September 2018 США Binghamton + 1 більше

Бінгемтон університет пропонує програму інноваційний магістра в області сталих спільнот. Ця програма відображає нагальні потреби громади для спільної політики, процесів і відносин. [+]

Програма магістра в галузі сталих спільнот

Бінгемтон університет пропонує програму інноваційний магістра в області сталих спільнот. Ця програма відображає нагальні потреби громади для спільної політики, процесів і відносин. Жвавий навчальна програма охоплює кілька дисциплін, в тому числі географії, державного управління та екологічних досліджень. Студенти можуть проводити природничо / екологічну перспективу або соціальну / доріжку на основі політик. Всі студенти отримують як теоретичні, так і практичні заняття спрямована на поліпшення якості життя шляхом інтеграції економічних, соціальних і екологічних проблем і стратегій.... [-]


Для зв'язку

Binghamton University

Адреса, рядок 1 Binghamton University State University of New York 4400 Vestal Parkway East
NY 13902 Binghamton, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, NY, США
Веб-сайт http://binghamton.edu/
Телефон +1 607-777-2000