Bellevue University College of Arts and Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Бельвю - це некомерційна установа з відкритим доступом, у якій понад 50 000 випускників по всьому світу. Університет Белвю складається з чотирьох навчальних підрозділів, кожна з яких працює разом, але орієнтована на конкретні потреби наших акредитованих програм.

Коледж мистецтв і наук ( CAS ) контролює програми бакалаврату та магістратури в галузі мистецтв, наук, поведінкових наук, комунікації та гуманітарних наук. Підпис серії Kirkpatrick та загальноосвітня навчальна програма також перебувають під керівництвом цього коледжу.

Місія Коледжу мистецтв і наук при Університеті Бельвю - забезпечити студентів освітніми можливостями вільних мистецтв; залучати студентів до критичного мислення та активного навчального середовища, що формує знання та навички, важливі для роботи, громадянства, навчання протягом усього життя та особистої реалізації; і підготувати студентів до кар’єри, а також до вдосконаленої роботи з вибраних дисциплін та професій. CAS служить фокусом не лише для традиційних програм, а й для кількох прискорених програм бакалаврату, професійних сертифікатів про закінчення програми та аспірантури.

Розташування

Bellevue

Address
Galvin Road South,1000
68005 Bellevue, Небраска, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: