Bellarmine University

Введення

Прочитайте офіційний опис

109800_rsz_adobestock_83038067.jpg

Прем'єр-Незалежний Католицький Університет на Півдні

Bellarmine University - це яскраве співтовариство вищої освіти та етичної обізнаності, яке постійно входить до числа кращих коледжів та університетів країни. Наші студенти здобувають освіту, що базується на ліберальних мистецтвах - і в видатній католицькій традиції освітнього передового досвіду, найдавнішому і найкориснішому в західному світі. Це безперервне навчання, гідне тезки університету, Сент-Роберт Беллармін, і його запрошення кожному з нас вчитися і жити в veritatis amore - в любові до всього красивого, істинного і добра в житті.

Наш будинок Louisville

На краю центру міста Луїсвілл Беллармін розташований на трьох прекрасних пагорбах в хитромудному і еклектичному районі Хайлендс. Ми знаходимося в декількох хвилинах ходьби від коридору Bardstown Road, де кав'ярні, ресторани та унікальні магазини доповнюють загальний досвід Bellarmine. Центр міста Луїсвілль розташований за декілька хвилин ходьби і пропонує театр, мистецтво, спорт, музеї та чудові парки на березі світового рівня. Луїсвілл розташований на милі широкої річки Огайо, біля воріт на південь і на перехресті Середнього Заходу. Двісті мільйонів людей - дві третини населення країни - живуть у радіусі 500 миль від міста.

BELL-er-mun

Беллармін швидко зростає не тільки завдяки новим зручностям та академічним програмам, але й у регіональному та національному масштабі. Зростаючи, все більше і більше людей додають «Беллармін» до своїх списків провідних шкіл. Навколо тут ми говоримо "БЕЛ-ер-мун" у "LOU-a-vuhl". Це один з найдружніх містечок і місць у світі, тому ми все одно будемо любити вас незалежно від того, як ви вимовляєте ці імена. BU названий на честь Роберто Белларміно (1542-1621), блискучого єзуїта, який був кардиналом і який був канонізований в 1930 році.

Кампус на ходу

Наш буйний кампус площею 175 акрів налічує більше 50 будівель, включаючи красивий житловий комплекс Сієни, бібліотеку WL Lyons Brown, науковий центр здоров'я Нортона та каплицю Богоматері з лісу. Centro, один з найважливіших будівельних проектів у історії Белларміну, - це триповерхова споруда, з'єднана скляним атріумом з одним з фундаментальних будівель Беллармін і є домом для Центру прийому, Центру кар'єрного розвитку та державної адміністрації. художні класи, а також приміщення для студентів для вивчення та відпочинку. Наші розваги включають криті і відкриті тенісні корти; фітнес-центр; та спортивні майданчики, включаючи стадіон Оуслі Б. Фрейзера, де мешкають лакросс, футбол, хокей на траві та трек109801_rsz_adobestock_1286147981.jpg

Навчання ви ніколи не забудете

Науковці факультету Bellarmine захоплюються викладанням. 180 штатних факультетів, причому 82% займають докторську дисертацію. або вищу освіту у своїй області, викладають у Белларміне.

Досконалість студентів

У Белларміне відвідують різноманітний студентський корпус з 43 штатів і 26 іноземних країн. Наш загальний набір становить 3759, з яких 2,546 - студенти. Композиційні бали ACT варіюються від 22 до 27 для середніх 50% студентів.

Навчальна середовище людської шкали

Наш студент-факультет співвідношення 12 до 1. Наш середній розмір класу у Bellarmine є 20. Там 29 студентів або менше у 84 процента наших класів. Викладання та навчання, як це, просто не відбуваються на мегаполісах, і це проявляється в наших високих чотирьохрічних курсах випускників і в успішній кар'єрі наших 23905 випускників (за станом на осінь 2017 року) у всьому світі.

Світ також є нашим кампусом

Беллармін пропонує семестрові, річні та літні програми навчання за кордоном у 60 країнах на шести континентах. Існує більше 150 навчальних програм. Приблизно чверть наших студентів займаються міжнародним досвідом за кордоном, в порівнянні з середнім показником у країні трохи більше 1%.

На чому ви спеціалізуєтеся, який ваш фах?

Ми пропонуємо більше 60 спеціальностей у галузі мистецтва та науки, бізнесу, освіти, комунікацій, екологічних досліджень, медичних і медичних наук. Ми заохочуємо подвійні спеціальності. Вища освіта включає доктора фізкультурної практики (ДНП), доктора фізичної терапії (ДПТ), доктора філософії (Ph.D.) у галузі освіти та соціальних змін, доктора філософських наук (Ph.D.) з лідерства у вищій освіті, лікар освіти у лідерстві K-12 District (Ed.D.), магістр ділового адміністрування (MBA), магістр комунікації (MAC), магістр викладання (MAT), магістр наук про здоров'я в медичній лабораторії ( MLS), магістр наук про здоров'я в респіраторній терапії (RT), магістр наук у галузі спортивної підготовки (MSAT), магістр наук у галузі цифрових медіа (MSDM), магістр наук в області сестринської освіти або адміністративних доріжок, та магістр наук в області сестринської справи Практикуючий лікар сім'ї медсестра. Ми також пропонуємо освітньо-кваліфікаційний ступінь у навчальному лідерстві

Розташування

Луїсвілль

Address
Bellarmine University 2001 Newburg Rd Louisville, KY 40205
Луїсвілль, Кентуккі, США