Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа громадських та міжнародних відносин Остіна Маркса - єдина державна аспірантура Нью-Йорка, присвячена державним справам. Ми пропонуємо ступінь бакалавра та аспіранта з державної політики та адміністрування, а також програму магістра в галузі освіти (MSEd) в Адміністрації вищої освіти (MSEd-HEA) та програму магістра міжнародних відносин (MIA).

Школа Маркса надає студентам можливість безпосередньо підготуватися до цього післядипломного життя ще в школі. Багато наших студентів співпрацюють з викладачами як наукові співробітники, розширюючи межі знань, опановуючи складні аналітичні інструменти. Студентам настійно рекомендується приділяти час навчанню за межами Нью-Йорка через програми, що фінансуються школою, від двох тижнів до повного семестру. Ми маємо академічні партнерські стосунки на п’яти континентах та процвітаючий Вашингтонський семестр, щоб познайомити студентів із життям у столиці країни. Багато наших студентів стажуються на місцях у деяких провідних некомерційних організаціях світу, міжнародних неурядових організаціях, лікарнях, школах та державних установах.

Ми спираємось на один з найбільших факультетів державних справ у країні, і ми застосовуємо міждисциплінарний підхід до викладання, досліджень та професійного розвитку.

Школа зберігає та управляє п’ятьма відомими дослідницькими центрами та установами, які видають критичні звіти, результати опитування та дані з різних тем, що стосуються державної політики.

Факультет Школи Маркса є одним з найбільших та найрізноманітніших у світі. Здійснений і широко визнаний у своїх галузях, кожен член приносить багатий досвід консультування чи керівництва відомствами, політичними лідерами, основними медичними, некомерційними чи державними організаціями в усьому світі. Вони тут, щоб допомогти вам розвиватися особисто та професійно, вирішуючи найактуальніші виклики державної політики сьогодні та надаючи вказівки щодо курсових робіт, можливостей розвитку та кар’єри.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Lexington Avenue,55
10010 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: