Barclay College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Барклая коледжу ми славимо Бога за наших студентів, які знаходяться на місії, щоб не тільки отримати освіту, а й зміцнити їх на Христі, біблійно основі віри, вивчаючи шляхи ефективного християнського життя в служінні і лідерства.

Барклай коледж засновує своє існування в багатій історії євангельських друзів традиції. Барклай коледж євангельських друзів школа, яка приймає і включає в себе людей з євангельських християнських вірувань з різних деномінацій.

Місія Барклая коледжу є підготовка студентів в Біблії навчальне середовище для ефективного християнського життя, служби та керівництва. Барклай Коледж Крістіан установа вищої професійної освіти, яка кидає виклик студентам дослідити, зрозуміти і придбати необхідні навички, щоб відповісти на заклик Бога на їхнє життя. Щоб допомогти домогтися цього, Барклай коледж прагне до академічної та духовної досконалості, забезпечуючи навколишнє середовище, яка заохочує вищі рівні дізнання і навчання. Критичне мислення, обмін ідеями і дисциплінований вивчення Біблії на основі підкреслені, щоб допомогти кожному учневі у розвитку персоналізованої християнського світогляду і оснащення їх ефективно служити в області обслуговування, в яких вони відчувають себе Божого напрямки для їхнього життя.

Барклай коледж активно набирає все християни, які бажають, щоб підготуватися до їх професії в кліматі, який є строго академічним і присвятили себе служінню Ісуса Христа. Коледж вважає, що духовне зростання прискорюється, коли один живе і навчається в суспільстві, яке включає в себе різноманітність богословських і культурних перспектив.

У чотири роки вуз, місія Барклая коледжу ширше, ніж у торговельній школі або навчального інституту. Студенти розширити своє розуміння культури, вивчаючи широкий спектр спільних досліджень на додаток до їх конкретних областях, що представляють інтерес. З Барклай Біблійний коледж, студенти вчаться вивчати Біблію та інтегрувати біблійну істину в кожній дисципліні.

Барклай Коледж пропонує підготовку студентів за кількома кар'єри в рамках програм свого бакалавра. У деяких областях, ступінь бакалавра був розроблений, щоб підготуватися один до аспірантури. Коледж також пропонує дипломи розроблений, щоб дати студентам введення в основні вищу освіту, Біблії, і спільних досліджень.

Розташування

Хавіленд

Barclay College

Address
607 N Kingman Haviland, KS 67059
Хавіленд, Канзас, США
Телефон
+1 800-862-0226

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: