Babson College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бабсон - вихователь, засновник і лідер-розробник для підприємництва всіх видів®.

Незалежна, неприбуткова організація, Бабсон акредитований Асоціацією по вдосконаленню університетських шкіл бізнесу (AACSB), Комісією вищої освіти Нової Англії (NECHE) і системою підвищення якості EFMD (EQUIS). У 2015–2016 навчальному році в бабсон відвідують понад 2100 студентів і 900 аспірантів, які представляють понад 80 країн. Дізнайтеся більше про студентів, які навчаються в першому курсі, а також про програми МВА та магістрів . Як творці та засновники знань про підприємництво, Бабсон відрізняється:

  • Бакалаврська школа, яка надає найкращу бізнес-освіту, поєднуючи інноваційні, інтегровані та прикладні програми для бізнесу та ліберальних мистецтв з навчальними та навчальними програмами.
  • FW Olin Вища школа бізнесу, що надає високу оцінку МВА і MS ступенів.
  • Програма Executive Education для фахівців, які прагнуть розвиватися в умовах сучасного стрімко розвивається бізнес-середовища.
  • Факультет світового класу з досвідом реального світу - 87% нашого штатного факультету мають докторську ступінь або її еквівалент, і є завершеними підприємцями, керівниками, вченими, авторами, дослідниками, поетами і художниками.
  • Глобальні дослідницькі проекти, які використовуються в якості ключових показників порівняльного аналізу ряду відомих регіональних, національних та наднаціональних органів влади в усьому світі.
  • Babson Global співпрацює з корпоративними, університетськими, урядовими та фундаментальними партнерами для просування підприємницької освіти та підприємництва в усьому світі.

Опис місії

Babson College виховує підприємницьких лідерів, які створюють велику економічну та соціальну цінність - всюди.

Заява про бачення

Ми хочемо бути видатною установою у світі для підприємницької думки

Основні цінності

Цілісність Довіра, повага та ввічливість виявляють найкраще у людей. Ми поважаємо і ведемо етично по відношенню один до одного і наших зовнішніх партнерів. Ми практикуємо соціальну та громадянську відповідальність у більших громадах, до яких ми належить. Різноманітність Ми цінуємо наше членство у спільноті, яка впродовж усього життя є різноманітною. Ми вважаємо, що відмінності роблять Бабсона багатшою спільнотою і забезпечують необхідні умови для спільного досягнення. Ми вітаємо і цінуємо людей і їхні погляди і поважаємо інтереси всіх членів громади. Інновації Ми маємо давню прихильність до інституційної культури, яка сприяє творчості, прийняттю ризиків, постійному вдосконаленню, лідерству та підприємницькому духу. Ми заохочуємо людей взяти на себе ініціативу та змінити ситуацію. Співробітництво Наше прагнення до міждисциплінарної співпраці та тісної співпраці зі студентами визначає практику факультету, адміністрації, співробітників та тих, хто працює в університетському містечку Babson College . Разом з нашими випускниками, а також з нашими зовнішніми партнерами, ми створюємо досвід навчання та роботи, який перевищує суму його частин. Excellence Babson College прагне досконалості. Наша спільнота, в якій всі члени можуть досягти своїх особистих кращих. Ми прагнемо ретельно підтримувати один одного для безперервного зростання та розвитку.

Розташування

Велслі

Address
Forest Street,231
02457-0310 Велслі, Массачусетс, США

Бостон

Address
100 High Street First and 12th Floors
02110 Бостон, Массачусетс, США

Сан Франциско

Address
135 Main Street, Third Floor
94105 Сан Франциско, Каліфорнія, США

Майамі

Address
1200 Brickell Ave
33136 Майамі, Флорида, США

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited