Babson College

Graduate School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Бабсон є вихователем, організатором та лідером у справах підприємництва усіх форм.

Незалежна неприбуткова організація Бабсон акредитована Асоціацією з розвитку корпоративних шкіл бізнесу (AACSB), Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії та системи EFMD по поліпшенню якості (EQUIS). У 2015-2016 навчальному році більш ніж 2100 студентів та 900 аспірантів відвідують Бабсон, який представляє більше 80 країн. Дізнайтеся більше про студентів у перший курс бакалаврату а також MBA і Майстри випускні програми. Як творці та організатори знань про підприємництво, Бабсон відрізняється:

  • Бакалаврська школа, яка надає бізнес-освіту з вищою освітою, яка поєднує інноваційні, інтегровані та прикладні бізнес-програми та програми ліберального мистецтва з навчальним та навчальним досвідом.
  • FW Olin Graduate School of Business , що надає висококласні ступінь MBA та MS.
  • Програма Executive Education для професіоналів, які бажають розвиватися в умовах швидко розвивається ділового середовища.
  • Факультет світового класу з реальним досвідом - 87% нашого факультету денної форми навчання мають докторську грамоту чи її еквівалент і виконують підприємці, керівники, науковці, автори, дослідники, поети та художники.
  • Глобальні дослідницькі проекти , які використовуються в якості ключових показників порівняльного аналізу кількома видатними регіональними, національними та наднаціональними органами у всьому світі.
  • Babson Global, яка співпрацює з корпоративними, університетськими, урядовими та партнерськими організаціями, щоб просувати підприємницьку освіту та "Підприємницьку думку та дію" у всьому світі.
BabsonInfo

Місія

Бабсон коледж навчає підприємницьких лідерів, які створюють велику економічну та соціальну цінність - скрізь.

Бачення

Ми хочемо стати провідним інститутом у світі для "Підприємницької думки і дії" - і відомий за це. Ми хочемо розширити поняття підприємництва, щоб охопити та відзначати всіх видів підприємців. Ми хочемо поставити силу підприємництва як сили для створення економічної та соціальної цінності в стільки рук у світі, скільки зможемо.

Основні цінності

Чесність

Довіра, повага та цілеспрямованість виявляють найкращі у людей. Ми поважаємо та етично поводимось один до одного та наших зовнішніх партнерів. Ми здійснюємо соціальну та громадянську відповідальність у більших громадах, до яких ми належимо.

Різноманітність

Ми цінуємо наше членство у спільноті, яка постійно живе, яка дуже різноманітна. Ми вважаємо, що відмінності роблять Бабсона більш багатим співтовариством і забезпечують необхідні контексти для спільного досягнення. Ми вітаємо та оцінюємо людей та їхні перспективи та поважаємо інтереси всіх членів громади.

Інновація

Ми маємо довготривалу прихильність інституційній культурі, яка сприяє творчості, ризикуванню, постійному вдосконаленню, лідерству та підприємницькому духу. Ми закликаємо людей взяти на себе ініціативу та змінити ситуацію.

Співпраця

Наше зобов'язання щодо крос-дисциплінарної співпраці та тісної співпраці з учнями визначає практику факультету, адміністрації, співробітників та працюють на території навчального закладу коледжу Бабсон. Разом з нашими випускниками та з нашими зовнішніми партнерами ми створюємо навчальний та робочий досвід, більший ніж сума його частин.

Перевага

Бабсон коледж прагне до досконалості. Наша спільнота, в якій всі члени Церкви можуть досягти свого особистого кращого. Ми прагнемо задумливо підтримувати один одного для безперервного росту та розвитку.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в області бухгалтерського обліку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця May 2018 США Boston

Отримайте технічні знання з бухгалтерського обліку, які дозволяють розвинути навички, які негайно застосовуватимуться до вашої кар'єри в Master of Science in Accounting (MSA) Бабсона. Більш ніж просто задовольняючи вимоги CPA, програма надає випускникам бізнес-менталітет, необхідний для досягнення успіху в динамічній та глобальній сфері державного бухгалтерського обліку. [+]

Отримайте знання в області технічного бухгалтерського обліку при розробці навиків, які негайно застосовуватимуться до вашої кар'єри в Master of Science in Accounting (MSA) Бабсона..

Більш ніж просто задовольняючи вимоги CPA, програма надає випускникам уявлення про підприємницьку діяльність, необхідну для досягнення успіху у динамічній та глобальній сфері державного бухгалтерського обліку. Детальна інформація про програму:... [-]


Магістр наук в області бізнес-аналітики

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 місяця August 2018 США Babson Park San Francisco Miami + 3 більше

Підвищення великих даних означає, що організації всіх видів все більше покладаються на прийняття рішень на основі даних, щоб рости та інноваційно. На відміну від інших програм з вивчення випускних курсів, навчальна програма MSBA Бабсона виходить за межі ІТ та статистики, використовуючи міждисциплінарний підхід, який забезпечує розробку критичних технічних знань, навчившись застосовувати свої знання, щоб творчо вирішувати більш широкі бізнес та соціальні проблеми. [+]

Вивчення аналітики для підприємницького світу. Підвищення великих даних означає, що організації всіх видів все більше покладаються на прийняття рішень на основі даних, щоб рости та інноваційно. Але, підприємствам великих і малих потрібно більше, ніж даних вчених; вони вимагають підприємницьких мислителів-перекладачів, які можуть підключати аналітичні ідеї до справжніх бізнес-рішень. Насправді, 2016 McKinsey Global Institute доповіді про проекти, що буде вимагати від 2 до 4 мільйонів цих бізнес-перекладачів в наступному десятилітті. На відміну від інших програм з вивчення випускних курсів, навчальна програма MSBA Бабсона виходить за межі ІТ та статистики, використовуючи міждисциплінарний підхід, який забезпечує розробку критичних технічних знань, навчившись застосовувати свої знання, щоб творчо вирішувати більш широкі бізнес та соціальні проблеми. Інформація про програму: Немає необхідності в програмі GMAT для програму осені 2017 року в програмах Уеллслі та осені 2018 року в Майамі та Сан-Франциско. Гнучкий стильний формат навчання особистих і онлайнових сесій. Програма пропонується в університетських містечках Уестлея, Майамі * та Сан-Франциско Бабсона. Завершіть програму всього лише 18 місяців. Участь у консалтинговому проекті для зовнішньої організації Переглянути календар програми осінь 2017 (pdf). Наша програма "Магістр наук в галузі бізнес-аналітики" (MSBA), що працює за сумісництвом, призначена для підготовки вас до мосту між даними та діями. Ви дізнаєтеся про останні інструменти та аналітичні методи, необхідні для інтерпретації даних вашої організації, але, що важливіше, ви будете розвивати навички співпраці та спілкування, щоб допомогти вам ефективно передавати цінність цієї інформації. * Навчальне місце Майамі в очікуванні схвалення від Комітету NEASC з вищих навчальних закладів Створіть свій фонд Програма магістра наук Бабсона в бізнес-аналіті (MSBA)... [-]

Магістр наук в області фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 - 16 місяця August 2018 США Babson Park

Магістр наук у галузі фінансів (MSF) в Babson надає глибокі фінансові та кількісні знання в поєднанні зі складними рішенням проблем, практичним застосуванням, етичним судженням, а також професійним розвитком та навичками спілкування. Ви будете приймати свої основні курси з когортою MSF, але матиме можливість навчатися один з одним на факультативних курсах з студентами МВА, при цьому вони отримують індивідуальне наставництво факультету. [+]

Дізнайтеся у Babson: Invest in your future. Для прийняття обгрунтованих фінансових рішень в сучасному світі, який швидко змінюється, організації всіх видів потребують залучення досвіду фахівців у галузі фінансів. Магістр наук у галузі фінансів (MSF) в Babson надає глибокі фінансові та кількісні знання в поєднанні зі складними проблемами, рішення, практичне застосування, етичне судження, а також професійний розвиток та навички спілкування. Ви будете приймати свої основні курси з когортою MSF, але матиме можливість навчатися один з одним на факультативних курсах з студентами МВА, при цьому вони отримують індивідуальне наставництво факультету. Інформація про програму: Заповніть програму як завдовжки 9 місяців через два семестр варіант або 16 місяців через три семестр варіант. SAT або ACT може бути представлений замість GMAT або GRE балів STEM Classified Застосуйте свої кредити MSF на майбутнє ступінь бакалавра Хоча ми вітаємо кандидатів з усіх спеціальностей, таких як бізнес, економіка, інженерія та ліберальне мистецтво, кандидати повинні мати продемонстровані навчальні чи практичні основи в галузі фінансового обліку, фінансів, статистики та мікроекономіки. Створіть свій фонд Магістр наук у галузі фінансів (MSF) навчальний план пропонує унікальне поєднання теорії та практики, викладеної тими ж нагородами факультету, які навчають наших топ-рейтингу студентів та програм МВА. Навчальна програма призначена для забезпечення більшої гнучкості та вибору, надаючи всім студентам певні основні компетенції у ключових фінансових сферах. Програма MSF Babson надає незвичайну гнучкість серед програм MSF: половина кредитів потрібна, але інша половина може бути розроблена студентами на основі інтересів та кар'єрних шляхів. Студенти об'єднують основне навчання з п'ятьма факультативів на свій вибір. Принаймні 9 кредитів (як правило, три... [-]

магістр наук у галузі управління підприємницьким лідерством

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця August 2018 США Babson Park

Підготуйтеся до професійного успіху з магістра наук в галузі управління підприємницьким лідерством (MSEL) від Babson. Оточуючи динамічних однокласників з усього світу, ви будете розвивати нові знання автобусів та навички вирішення проблем, а також виклики себе в командоцентричних ситуаціях навчання. Коли ви закінчите, ви будете володіти підприємницьким світоглядом, яке допоможе вам у будь-якій кар'єрі, яку ви прагнете. [+]

Розробіть навички, необхідні для вашої кар'єри. Підготуйтеся до професійного успіху з Магістр наук у галузі управління підприємницьким лідерством (MSEL) Інформація про програму: Завершіть програму через 9 місяців. Обидва бізнесмени та фахівці, які не займаються бізнесом, рекомендуються подати заявку. Участь у унікальних досвідом навчання, включаючи створення нового підприємства, консультування для організації з реальною бізнес-задачею та вивчення світового бізнес-ландшафту за допомогою досвіду за кордоном. MSEL фокусує свій навчальний та навчальний досвід на наступних ключових шляхах: від Babson. Оточуючи динамічних однокласників з усього світу, ви будете розвивати нові знання автобусів та навички вирішення проблем, а також виклики себе в командоцентричних ситуаціях навчання. Коли ви закінчите, ви будете володіти підприємницьким світоглядом, яке допоможе вам у будь-якій кар'єрі, яку ви прагнете. Створіть свій фонд Магістр наук у галузі менеджменту в підприємницькому лідерстві (MSEL) - це дев'ятимісячна програма, основана на когортній основі, яка готує студентів до лідерства на робочому місці та в усьому світі з упевненістю, креативністю та зосередженням на соціальній, економічній та екологічній відповідальності та стійкості . Програма складається з двох 14-тижневих семестрів, протягом яких студенти будуть приймати комплексний набір курсів з маркетингу, економіки, бухгалтерського обліку, операцій, менеджменту, фінансів та стратегії. Для доповнення та підтримки курсових робіт студенти будуть брати участь у лідерській діяльності та двох досвідчених навчальних проектах. Хоча ми вітаємо кандидатів з усіх спеціальностей, таких як ліберальне мистецтво, бізнес, інженерія та багато інших, кандидати з MSEL повинні мати продемонстровані навчальні чи практичні основи в галузі фінансового обліку, фінансів, статистики та економіки. Якщо ви хочете підтвердити, що курс відповідає вимогам MSEL, обов'язково надішліть нам... [-]

Відео

Tomorrow Belongs to the Entrepreneur

The Zamora Family in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Jon Feinman MBA’10 in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 231 Forest Street
02457-0310 Babson Park, Массачусетс, MA, США
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 100 High Street First and 12th Floors
02110 Boston, Массачусетс, MA, США
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 135 Main Street, Third Floor
94105 San Francisco, Каліфорнія, CA, США
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 CIC Miami (Cambridge Innovation Center) 1951 NW 7th Avenue, Suite 600
33136 Miami, Флорида, FL, США
Телефон undefined