Babson College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Babson College , школа № 1 для підприємництва протягом 27 років, згідно з повідомленнями США News & World , виховує підприємницьких лідерів, які всюди створюють велику економічну та соціальну цінність. Ми пропонуємо широкий спектр ділових програм для випускників, як денний, так і заочний, розуміючи, що кожен студент має унікальні особисті та професійні зобов'язання. Незалежно від програми, ви відкриєте для себе освіту, побудовану на дії та громаду, наповнену динамічними підприємницькими лідерами. У Babson ми невпинно зосереджені на наступному:

Трансформація студентів у підприємницьких лідерів: Ми вважаємо, що підприємці не народжуються - вони створені, а освіта Бабсона прищеплює розуму та набору навичок, що спонукає студентів сприймати проблеми як можливості, орієнтуватися в неоднозначності та вживати заходів. Підприємницькі лідери зараз важливіші, ніж будь-коли.

Навчання за допомогою занять : Ми робимо більше, ніж навчаємо думати. Ми навчаємо вас, як це робити. Такий досвід, як наші консультаційні проекти для студентів, моделювання аудиторій та форуми під керівництвом студентів, сприяють навчанню вчителів у практиці реального життя, оснащуючи студентів навичками, необхідними для дій та справляти вплив.

Оптимізація потенціалу: будь то започаткування підприємства, зміна галузей чи переймання вашого сімейного бізнесу, ступінь Бабсона допомагає студентам рухатися з місця, куди вони хочуть бути. Наш невеликий розмір означає, що студенти, викладачі та кар’єрні консультанти створюють досвід, який допомагає кожному студенту досягти своїх особистих цілей.

Створення глобального досвіду та мережі: Коли різні точки зору сходяться, виникають нові ідеї. У Bason різноманітність нашої громади є силою, яка розширює перспективи студентів, готуючи їх до роботи в усіх економіках та культурах. Досвід Бабсона наповнений міжкультурною командною роботою, глобальними дискусійними ситуаціями та міжнародними подіями. Коли кар'єра розгортається по всьому світу після закінчення навчання, до мережі Бабсона ніколи не далеко, 42 000 випускників охоплюють 120 країн.

У Babson College ви закінчуєте освіту більш ніж на ступінь - ви отримуєте натхнення, інструменти та розумний спосіб, необхідний для постійного професійного успіху. Це тому, що великі підприємницькі лідери долають невдачі, процвітають у невизначеності і завжди шукають рішення, де інші бачать лише перешкоди. Будучи підприємницьким лідером, ви зробите вам актив у будь-якій організації, здатній орієнтуватися на неоднозначність і просуватися вперед, а інші ще обробляють.

Ми пропонуємо наступні дипломні програми денної форми навчання:

MBA повний робочий день: Зробіть Бабсона своїм будинком далеко від дому, використовуючи штатну MBA на повній формі. Закінчіть ступінь за один-два роки. Спеціалізуйтеся на семи концентраціях MBA, включаючи призначені STEM концентрації в кількісних фінансах та бізнес-аналітиці та машинному навчанні.

Магістр наук з бізнес-аналітики: перетворюйте інформацію в інновацію за допомогою програми, призначеної STEM для повного робочого дня.

Магістр наук з фінансів: здобути навички фінансового моделювання та кодування працедавці хочуть в цій штатній програмі, призначеній STEM.

Магістр наук з управління підприємницьким лідерством: навчіться інновацій на початку вашої кар’єри в денній програмі денної програми дев'яти місяців.

Розташування

Велслі

Address
Forest Street,231
02457-0310 Велслі, Массачусетс, США

Бостон

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 Бостон, Массачусетс, США

Майамі

Address
1200 Brickell Ave
33136 Майамі, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited