Babson College

Graduate School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Бабсон є вихователем, організатором та лідером у справах підприємництва усіх форм.

Незалежна неприбуткова організація Бабсон акредитована Асоціацією з розвитку корпоративних шкіл бізнесу (AACSB), Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії та системи EFMD по поліпшенню якості (EQUIS). У 2015-2016 навчальному році більш ніж 2100 студентів та 900 аспірантів відвідують Бабсон, який представляє більше 80 країн. Дізнайтеся більше про студентів у перший курс бакалаврату а також MBA і Майстри випускні програми. Як творці та організатори знань про підприємництво, Бабсон відрізняється:

  • Бакалаврська школа, яка надає бізнес-освіту з вищою освітою, яка поєднує інноваційні, інтегровані та прикладні бізнес-програми та програми ліберального мистецтва з навчальним та навчальним досвідом.
  • FW Olin Graduate School of Business , що надає висококласні ступінь MBA та MS.
  • Програма Executive Education для професіоналів, які бажають розвиватися в умовах швидко розвивається ділового середовища.
  • Факультет світового класу з реальним досвідом - 87% нашого факультету денної форми навчання мають докторську грамоту чи її еквівалент і виконують підприємці, керівники, науковці, автори, дослідники, поети та художники.
  • Глобальні дослідницькі проекти , які використовуються в якості ключових показників порівняльного аналізу кількома видатними регіональними, національними та наднаціональними органами у всьому світі.
  • Babson Global, яка співпрацює з корпоративними, університетськими, урядовими та партнерськими організаціями, щоб просувати підприємницьку освіту та "Підприємницьку думку та дію" у всьому світі.
BabsonInfo

Місія

Бабсон коледж навчає підприємницьких лідерів, які створюють велику економічну та соціальну цінність - скрізь.

Бачення

Ми хочемо стати провідним інститутом у світі для "Підприємницької думки і дії" - і відомий за це. Ми хочемо розширити поняття підприємництва, щоб охопити та відзначати всіх видів підприємців. Ми хочемо поставити силу підприємництва як сили для створення економічної та соціальної цінності в стільки рук у світі, скільки зможемо.

Основні цінності

Чесність

Довіра, повага та цілеспрямованість виявляють найкращі у людей. Ми поважаємо та етично поводимось один до одного та наших зовнішніх партнерів. Ми здійснюємо соціальну та громадянську відповідальність у більших громадах, до яких ми належимо.

Різноманітність

Ми цінуємо наше членство у спільноті, яка постійно живе, яка дуже різноманітна. Ми вважаємо, що відмінності роблять Бабсона більш багатим співтовариством і забезпечують необхідні контексти для спільного досягнення. Ми вітаємо та оцінюємо людей та їхні перспективи та поважаємо інтереси всіх членів громади.

Інновація

Ми маємо довготривалу прихильність інституційній культурі, яка сприяє творчості, ризикуванню, постійному вдосконаленню, лідерству та підприємницькому духу. Ми закликаємо людей взяти на себе ініціативу та змінити ситуацію.

Співпраця

Наше зобов'язання щодо крос-дисциплінарної співпраці та тісної співпраці з учнями визначає практику факультету, адміністрації, співробітників та працюють на території навчального закладу коледжу Бабсон. Разом з нашими випускниками та з нашими зовнішніми партнерами ми створюємо навчальний та робочий досвід, більший ніж сума його частин.

Перевага

Бабсон коледж прагне до досконалості. Наша спільнота, в якій всі члени Церкви можуть досягти свого особистого кращого. Ми прагнемо задумливо підтримувати один одного для безперервного росту та розвитку.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc » Перегляд Сертифікати » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд Річні програми MBA » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістр наук в області бізнес-аналітики

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 місяця August 2019 США Wellesley San Francisco Miami + 3 більше

Підвищення великих даних означає, що організації всіх видів все більше покладаються на прийняття рішень на основі даних, щоб рости та інноваційно. На відміну від інших програм з вивчення випускних курсів, навчальна програма MSBA Бабсона виходить за межі ІТ та статистики, використовуючи міждисциплінарний підхід, який забезпечує розробку критичних технічних знань, навчившись застосовувати свої знання, щоб творчо вирішувати більш широкі бізнес та соціальні проблеми. [+]

Вивчення аналітики для підприємницького світу.

Підвищення великих даних означає, що організації всіх видів все більше покладаються на прийняття рішень на основі даних, щоб рости та інноваційно. Але, підприємствам великих і малих потрібно більше, ніж даних вчених; вони вимагають підприємницьких мислителів-перекладачів, які можуть підключати аналітичні ідеї до справжніх бізнес-рішень. Насправді, 2016 McKinsey Global Institute доповіді про проекти, що буде вимагати від 2 до 4 мільйонів цих бізнес-перекладачів в наступному десятилітті.... [-]


Магістр наук в області фінансів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 - 16 місяця August 2019 США Wellesley

Магістр наук у галузі фінансів (MSF) в Babson надає глибокі фінансові та кількісні знання в поєднанні зі складними рішенням проблем, практичним застосуванням, етичним судженням, а також професійним розвитком та навичками спілкування. Ви будете приймати свої основні курси з когортою MSF, але матиме можливість навчатися один з одним на факультативних курсах з студентами МВА, при цьому вони отримують індивідуальне наставництво факультету. [+]

Дізнайтеся у Babson: Invest in your future.

Для прийняття обгрунтованих фінансових рішень в сучасному світі, який швидко змінюється, організації всіх видів потребують залучення досвіду фахівців у галузі фінансів. Магістр наук у галузі фінансів (MSF) в Babson надає глибокі фінансові та кількісні знання в поєднанні зі складними проблемами, рішення, практичне застосування, етичне судження, а також професійний розвиток та навички спілкування. Ви будете приймати свої основні курси з когортою MSF, але матиме можливість навчатися один з одним на факультативних курсах з студентами МВА, при цьому вони отримують індивідуальне наставництво факультету. ... [-]


магістр наук у галузі управління підприємницьким лідерством

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця August 2019 США Wellesley

Підготуйтеся до професійного успіху з магістра наук в галузі управління підприємницьким лідерством (MSEL) від Babson. Оточуючи динамічних однокласників з усього світу, ви будете розвивати нові знання автобусів та навички вирішення проблем, а також виклики себе в командоцентричних ситуаціях навчання. Коли ви закінчите, ви будете володіти підприємницьким світоглядом, яке допоможе вам у будь-якій кар'єрі, яку ви прагнете. [+]

Розробіть навички, необхідні для вашої кар'єри.

Підготуйтеся до професійного успіху з Магістр наук у галузі управління підприємницьким лідерством (MSEL)

Інформація про програму:

Завершіть програму через 9 місяців. Обидва бізнесмени та фахівці, які не займаються бізнесом, рекомендуються подати заявку. Участь у унікальних досвідом навчання, включаючи створення нового підприємства, консультування для організації з реальною бізнес-задачею та вивчення світового бізнес-ландшафту за допомогою досвіду за кордоном. ... [-]

Відео

Tomorrow Belongs to the Entrepreneur

The Zamora Family in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Jon Feinman MBA’10 in The Entrepreneurs: A True Babson Story

Для зв'язку

Адреса, рядок 1 Forest Street,231
02457-0310 Wellesley, Massachusetts, США
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 100 High Street First and 12th Floors
02110 Boston, Massachusetts, США
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 135 Main Street, Third Floor
94105 San Francisco, California, США
Телефон undefined

Адреса, рядок 1 CIC Miami (Cambridge Innovation Center) 1951 NW 7th Avenue, Suite 600
33136 Miami, Florida, США
Телефон undefined