Buena Vista University School of Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Буена Віста ( BVU ) - це спільнота виконавців, культиваторів та творців, які вірять у трансформативну вищу освіту. Buena Vista University School of Science надає переваги та зручності, яких би ви очікували від більшої школи, в поєднанні зі свободою використання цих можливостей, не чекаючи своєї черги з сотнями інших студентів. Усі лабораторії використовуються для викладання та роботи студентів.

Вивчіть вплив антибіотиків на розташування та функцію мітохондрій у клітинах людини. Почніть медичну практику у своєму рідному місті або станьте інженером-механіком чи комп’ютером. У Науковій школі університету Буена Віста ви дізнаєтесь, як змагатися з найкращими та адаптуватися та розвиватися в мінливих наукових умовах.

Будучи студентом, ви також матимете регулярний доступ до Наукового центру Естель Зібенс і будете проводити експерименти з використанням найсучаснішого обладнання, що належить BVU . Оскільки всі лабораторії знаходяться в Науковому центрі, вони легко доступні, і професори завжди показують вам, як ними користуватися.

Розташування

Штормове озеро

Address
West 4th Street,610
50588 Штормове озеро, Айова, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: