Boston University School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бостонський університет

Заснований в 1869 році, Бостонський університет є одним з провідних світових вузів та наукових досліджень. Наш глобальний кампус є процвітаючим центром досліджень і стипендій, до складу якого входять більше 8000 іноземних студентів, які представляють 133 країни з усього світу, десяте місце серед таких університетів США. БО втілює різноманітність, що характеризує краще в освіті США.

Boston University School of Law

Boston University School of Law є юридичною школою вищого рівня, яка пропонує широку навчальну програму, яку викладають професори, визнані на національному рівні винятковими викладачами та видатними вченими. Ядром досвіду навчання BU Law є чудове навчання та допоміжне, динамічне навчальне середовище, в якому вчителі керують, надихають і кидають виклик. Професори BU Law національному рівні визнані своїми юридичними навичками та стипендією, на передній план у дослідженні, письмовій формі та консультуванні як для державного, так і для приватного секторів. Але те, що їх однозначно визначає, - це їх відданість студентам, академічно, професійно та індивідуально. Це пояснює, чому школа постійно оцінюється Принстонським оглядом серед провідних юридичних шкіл країни для "кращих професорів". Школа також входить до 11% американських юридичних шкіл у США та світовому звіті, а також у верхній частині школи. десять у спеціальностях інтелектуальної власності, податкового та медичного права.

BU Law програми BU Law

У школі більше 300 студентів LLM приносять дивовижне поєднання фонів та інтересів до кампусу. Наша нинішня когорта представляє 54 різні країни походження. Середній вік студента LLM із BU Law 33 роки, вік від 20 до 72 років і 24% нашого LL.M. студенти мають вищу юридичну освіту до вступу до нашої школи. Наразі ці студенти навчаються за такими програмами:

  • LLM в програмі американського права
  • Вища освітня програма з банківського та фінансового права
  • Магістр права в програмі права інтелектуальної власності
  • Виконавчий LLM в програмі міжнародного підприємницького права
  • Податкова програма вищої освіти, яка включає повністю онлайн-варіант реєстрації

Крім того, ми пропонуємо кілька спеціалізованих програм сертифікатів для студентів, які не шукають повного досвіду LLM:

  • Правова англійська програма сертифікації
  • Сертифікат з управління ризиками та дотримання вимог підприємства
  • Сертифікат з міжнародного господарського права
  • Сертифікат планування нерухомості
  • Сертифікат у навичках транзакцій

Восени 2019 року ми також з гордістю повідомляємо про запуск нашого магістра з вивчення податкового права, ступінь магістра, що відкриває навчальну програму програми вищої податкової служби для бухгалтерів та інших професіоналів бізнесу.

Ознайомтеся з нашим повним профілем та заповніть форму запиту на інформацію, щоб отримати додаткову інформацію про всі наші програми!

Вищі факультети. Орієнтована підтримка студентів LLM.

Різниця в BU Law починається в класі: наш вищий факультет складається з видатних вчених і досвідчених практиків, які є доступними, доступними, експертом по змішуванню теорії з практикою, і прагне допомогти вам підняти свій професійний стан до нових вершин.

Наша підтримка студентів LLM неперевершена - ми надаємо академічну та професійну підтримку через консультації один на один, спеціально розроблені для задоволення професійних цілей кожного студента. Після закінчення навчання ви станете частиною успішної, глобальної мережі випускників висококваліфікованих адвокатів, які залишаються частиною спільноти BU Law довгий час після закінчення навчання.

А потім - Бостон, один з великих міст світу. Це вже готова лабораторія для юридичного навчання в ряді галузей.

П'ять найкращих програм ступеня LLM, безліч можливостей.

Вибирайте з п'яти програм LLM, всі вони шановані і три - банківські

LLM в Американській юридичній програмі є однією з провідних програм нації для глобальних практикуючих, які прагнуть дізнатися, як думають американські юристи, підходять до правових програм та керують питаннями клієнтів. Ви будете інтегровані в навчальний центр JD і матимете можливість вибрати з 200 курсів під час створення індивідуального навчального плану.

Програма випускників з банківської справи

LLM в програмі права інтелектуальної власності дає вам можливість навчитися передовій теорії та доктрині інтелектуальної власності від деяких провідних дослідників ІВ у світі. Протягом п'яти років поспіль US News

Виконавчий LLM в програмі міжнародного підприємницького права об'єднує глобальну мережу виконаних професіоналів з широкого спектру юридичних практик, галузей і підприємств, які шукають інтенсивний вплив на основні юридичні теми, що стоять перед транснаціональними підприємствами. Гнучке, змішане навчання виконавчого формату програми ідеально підходить для зайнятих практиків, які не можуть відвідувати традиційну дев'ятимісячну програму LLM.

Програма вищої податкової служби надає вам практичні навички, необхідні для успіху в галузі оподаткування, незалежно від того, чи отримаєте ви ступінь за допомогою навчання в житловому будівництві в Бостоні, в режимі он-лайн з дому або через поєднання обох форматів. Ступінь магістра в галузі оподаткування за BU Law оцінюється роботодавцями в усьому світі: ми посіли 8 місце в країні для податкових досліджень у США

Розташування

Бостон

Address
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 Бостон, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: