Auburn University at Montgomery College of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до навчального коледжу АУМ

Випускники нашого коледжу отримують ступінь бакалавра в галузі спеціальної освіти, виховання дітей, середньої освіти та кінезіології. Кандидати у випускники SOE можуть здобути ступінь магістра та спеціаліста з питань освіти в галузі консультування, лідерства, спеціальної освіти, раннього дитинства / початкових класів, читання середньої освіти та кінезіології. Кандидати також можуть отримати статус несертифікованого в галузі навчальних технологій.

Ми пропонуємо практичний досвід навчання та можливості зв’язку через стажування, практикуми та десятиденні резиденції. Ми віримо, що в АУМ ви відчуєте реальні життєві можливості та практичні навички в невеликому класі, що дозволить вам увійти в низку професійних галузей.

Ми прагнемо створити «Професійного викладача», компетентного, відданого та відбиваючого:

  • Компетентний - забезпечений знаннями, навичками та технологічним досвідом, щоб допомогти всім людям вчитися та розвиватися.
  • Прихильний - присвячений етичним практикам та співпраці, які служать основою різноманітного та інтелектуально життєвого суспільства.
  • Відображувальний - присвячений аналізу їх минулих практик таким чином, що сприяє постійному навчанню та вдосконаленню майбутніх практик.

Розташування

Монтгомері

Address
East Drive,7430
36117 Монтгомері, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія