Auburn University College of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Auburn Engineering має давні та багаті традиції передового досвіду в галузі інженерної освіти. Ми маємо найвищу рейтингову інженерну програму в штаті і стабільно входимо в число найкращих установ країни. Наш коледж дає більше третини випускників технічного факультету штату Алабама, а серед видатних випускників - чотири астронавти та Тім Кук, генеральний директор Apple, Inc.

Наші студенти роблять різницю в Інженерному коледжі. Ми представляємо найбільший коледж в університетському містечку Обернського університету з приблизно 5000 студентами та 900 аспірантами.

Ми розвиваємо середовище, яке робить акцент на основних принципах, практичній техніці та сильній робочій етиці, яка виділяє випускників Обернського машинобудування як лідерів на робочому місці та в громаді.

Слідуючи нашому баченню забезпечити динамічний факультет, який засвідчує досконалість освіти, саме ці люди створюють найвищу якість освіти для наших студентів. Наш факультет постійно піднімає планку для наших студентів, щоб вони були кращими в класі та в галузі. Завдяки нашому факультету студенти добре обізнані та готові вступити до робочої сили, щоб відповідати інженерним викликам завтра.

Розташування

Рудий

Address
West Magnolia Avenue,345
36849 Рудий, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія