Auburn University College of Architecture, Design and Construction

Введення

Прочитайте офіційний опис

Понад 1600 студентів з усього світу навчаються у CADC. Наші суворі та національно визначені програми міцно укорінені у грантовій місії Обернського університету.

Наші класи невеликі та викладаються високозайнятими та інноваційними викладачами, більшість із яких мають значний галузевий досвід. Індивідуальна увага є відмінною рисою інструкцій САПР.

Ми ставимо своє дизайнерське мислення та навички побудови для роботи над сучасними викликами, вирішуючи стійкі та справедливі рішення у всіх сферах забудованого середовища та розробки продуктів.

Ми вважаємо, що кожен заслуговує на хороший дизайн та конструкцію. Rural Studio, Urban Studio, студія ф’ючерсів та Центр будівельних інновацій та співпраці є одними з наших фірмових програм, які застосовують цю філософію на практиці.

Завдяки ретельно інтегрованим галузевим партнерствам, навчанню за кордоном, дослідницьким ініціативам, пропагандистській діяльності та можливостям лідерства, наш досвідчений та відданий професорсько-викладацький склад буде виховувати, кидати виклики та навчати вас.

Розташування

Рудий

Address
Graves Drive,361
36849 Рудий, Алабама, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія