Arkansas State University Mid-South

Введення

Прочитайте офіційний опис

АСУ середнього півдня вірить у зміну різниці.

Ось коротка історія, яка ілюструє прихильність ASU Mid-South до успіху наших студентів.

«Маленький хлопчик біг вгору-вниз по пляжу, гарячково кидаючи морських зірок назад у воду, перш ніж вони загинули. До нього підійшов старий. "Чи чесно ви думаєте, що ваша робота може щось змінити?" - скептично запитав він. Хлопчик подивився на нього блискучими очима, підняв морську зірку і сказав: "Це має значення для цієї!" і кинув морську зірку назад у море ". - Лорен Айзелі, автор

ASU Mid-South отримує численні компліменти для нашого містечка, наших територій, наших приміщень, нашого обладнання, наших технологій, і список можна продовжувати і продовжувати.

Однак найцінніше, чим ми володіємо, - це наша культура Середнього Півдня.

У що ми віримо? Що ми прагнемо робити? І що ми намагаємось досягти?

Існує тисяча способів виразити культуру середнього півдня АСУ, але ми обрали цю історію з морськими зірками, тому що вона настільки тісно пов’язана з тим, що ми робимо. Кожного разу, коли ми допомагаємо комусь досягти успіху, іноді, незважаючи на те, що здається неможливим, ми даємо цій людині нове життя.

Ми будемо робити все необхідне для подолання викликів, щоб донести до наших студентів ті результати, які потрібні їм для зміни їхнього життя. Справа не лише в тому, щоб пройти через ці дії. Йдеться про те, щоб зробити все, що потрібно для забезпечення успішності учнів.

У середині Півдня ми вважаємо, що ми зобов’язані піклуватися про людей, які тут мешкають. Подібно до того, як маленький хлопчик знав, що не може врятувати кожну вимиту на березі морську зірку, ми знаємо, що не можемо врятувати усіх. Але кожного разу, коли ми допомагаємо комусь у світлому майбутньому, ми здобуваємо велику перемогу для цього учня. І це не просто зупиняється на досягнутому. Це також перемога їхньої родини, нашої громади, нації та нашого світу.

Розташування

West Memphis

Address
West Broadway Avenue,2000
72301 West Memphis, Арканзас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: