Arizona State University Walter Cronkite School of Journalism and Mass Communication

Введення

Прочитайте офіційний опис

Курси журналістики пропонуються в штаті Арізона з 1931 року, коли президент Ральф Світман хотів публіциста. Він працевлаштував Вільяма Д. Тейлора у ролі зв’язків з громадськістю та як першого викладача журналістики в історії закладу.

У 1936 р. СЕ "Чак" Південний англійського факультету почав викладати перші класи журналістики. У 1946 р. Джордж К. "Паппі" Йейтс приєднався до факультету на посаді голови Відділу спеціальних служб і викладав деякі курси журналістики. Першочерговою роллю класів журналістики в перші роки було забезпечення талантів для створення студентської газети та щорічника.

Ернест Дж. Хопкінс, який визнаний засновником програми журналістики, був працевлаштований доцентом кафедри журналістики в 1949 році і став першим викладачем з журналістикою у своєму титулі. Відділ журналістики був створений з 10 пропонованими курсами. Перший клас радіоновин був запропонований в 1951 році, а спеціальність радіотелебачення з’явилася в 1954 році, як і перший клас з новинної фотографії.

Державна преса служила лабораторією для звітності та редагування занять. Зображення з ASU Sahuaro, 1956 рік.

У 1957 р. Журналістика покинула англійський факультет, а курси радіо-телебачення були вилучені з аудіо-візуальної програми для створення Департаменту масових комунікацій. Нова кафедра мала факультет з трьох та 31 спеціальностей; Марвін Аліскі служив головою. У 1958 році кафедра стала членом Американського товариства адміністраторів шкіл журналістики.

На початку Державна преса, газета університетського містечка, служила лабораторією для звітності та редагування занять. Радник був членом факультету, а також генеральним менеджером KAET-TV.

З 2005 по 2019 рік кількість студентів зросла більш ніж на 50 відсотків, а викладачі зросли більш ніж на 70 відсотків. Серед національних діячів журналістики, які приєдналися до факультету, є Леонард Дауні-молодший, колишній відповідальний редактор The Washington Post; Сара Коен, колишня редакторка даних The New York Times; Уолтер В. Робінсон, колишній редактор знаменитої команди "Spotlight" Бостонського глобусу; та Поліна Аррілага і Мод Білман, колишні редактори підприємств та розслідувань, відповідно, для The Associated Press. За той самий проміжок часу різноманітність студентів зросла майже до 40 відсотків, а різноманітність викладачів - до 30 відсотків.

Розташування

Фенікс

Address
North Central Avenue,555
85004 Фенікс, Арізона, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія