Arizona State University - Thunderbird School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Протягом більше 70 років Thunderbird розробляє лідерів з глобальним мисленням, діловими навичками та соціальною відповідальністю, необхідними для створення реальної, стійкої цінності для своїх організацій, громад та світу.

Присвячений підготовці студентів до глобальних лідерів та довірених громадян світу, Thunderbird була першою випускницею бізнес-школи, яка прийняла офіційну професійну присягу честі. Thunderbird розшукують аспіранти, фахівці та компанії, які працюють у всьому світі і прагнуть отримати лідерські навички, необхідні для досягнення успіху в глобальній економіці.

Thunderbird пропонує широкий спектр вищих освітніх програм та сертифікатів для студентів денних курсів, фахівців, які навчаються на відстані, та компаній. Ці програми включають опції Full-time, Online та Executive Education, які допоможуть вам проводити спеціалізацію в окремій сфері глобального бізнесу для подальшого вдосконалення ступеня та підвищення конкурентоспроможності.

Місія

Ми виховуємо світових лідерів, які створюють стійке процвітання у всьому світі.

Бачення

Ми будемо різко збільшувати свій позитивний вплив у світовій економіці, яка гостро потребує глобального таланту лідерства, якого ми створили.114233_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

Загальна інформація

Інтернет-спільноти, керовані Thunderbird, призначені для інформування користувачів про новини та події, пов'язані з Thunderbird, а також для обговорення та почуття спільності серед користувачів.

Адміністратори цих спільнот залишають за собою право видаляти будь-який вміст, опублікований таким чином:

  • Містить ненормативну лексику.
  • Продає або рекламує продукт або послугу.
  • Це наклеп.
  • Вважається недоречним.
  • Виступає або заохочує незаконну діяльність.
  • Порушує закони щодо торговельних марок або авторських прав
  • Може вважатися спамом або не має відношення до основного вмісту сторінки.
  • Не можна перекладати англійською мовою, використовуючи безкоштовне програмне забезпечення для онлайн-перекладу.
  • Порушує Заява про права та обов'язки Facebook.

Порушення кодексу поведінки студентів, що відбувається на соціальних сайтах Thunderbird, може призвести до перенаправлення до Управління прав та обов'язків студентів. Дякуємо за участь у фан-сторінці Thunderbird та за участь у нашій спільноті.

Історія Thunderbird

Thunderbird є однією з провідних міжнародних шкіл управління протягом десятиліть. З більш ніж 70-річним досвідом, Thunderbird продовжує виробляти лідерів, здатних вирішувати найбільші виклики світу. Оскільки світ продовжує інновації та зміни технологій 4-ої промислової революції змінюють спосіб життя та роботи, Thunderbird розробляє прості, етичні, глобальні лідери, які обладнані для створення стійкого бізнесу, економіки, культури та навколишнього середовища в усьому світі. 21 століття.

8 квітня 1946 року Школа Глобального Управління Thunderbird (відома як Американський інститут зовнішньої торгівлі [AIFT]) була зафрахтована на Глендейл, штат Арізона, авіабаза Другої світової війни, Thunderbird Field, де пілоти з усього світу прийшли на навчання під час воєнного часу. Генерал Бартон Кайл Yount отримав аеродром з вираженою метою розробки школи, орієнтованої виключно на міжнародну торгівлю і глобальні відносини. Генерал Янт був названий першим президентом Thunderbird, і створив бачення школи, яка залишається сьогодні - побудована на фразі, вигаданій оригінальним професорсько-викладацьким складом доктором Вільямом Літлом Шурцем: «Межі, що часто відвідуються торгівлею, рідко потребують солдатів». «Виховати світових лідерів, які створюють стійке процвітання у всьому світі».

Як AIFT, Thunderbird став першим у світі вищим навчальним закладом, який зосереджувався виключно на міжнародному управлінні, концентруючи навчальні програми на міжкультурному спілкуванні, регіональному бізнес-дослідженні та практичному, реальному навчанні в глобальних бізнес-нюансах. Thunderbird продовжує надавати глобальну освіту з управління в цій же моді сьогодні, з всесвітньо відомими факультетами, які мають великий досвід і досвід консультанта у всіх сферах міжнародного бізнесу.

Приєднання до найбільш інноваційного державного університету країни

У 2014 році Thunderbird став незалежним підрозділом Арізонського державного університету знань, що поєднує багаторічне спадщину Thunderbird з розвитком глобальних бізнес-лідерів з експансивними ресурсами ASU, а в 2018 році переїхав до жвавого університетського містечка ASU Phoenix. Цей крок приніс першу в світі магістра в галузі менеджменту під егідою школи №1, що займає перше місце в галузі інновацій.

Ступінь перетворень

В рамках злиття з ASU, Thunderbird перетворила свою програму МВА на інноваційний магістр глобального менеджменту (MGM), який посів перше місце за рейтингом Wall Street Journal / Times Higher Education за 2019 рік. від поєднання багатої історії Thunderbird з підготовки глобальних лідерів у таких навичках, як крос-культурний менеджмент, міжмовна комунікація, транскордонні переговори та багата історія інновацій ASU з дисциплін від біо-дизайну до журналістики, космічної науки до гуманітарних наук.

Наші ступінь портфоліо також включає престижного магістра глобального лідерства

Провідний шлях в управлінні освітою

Thunderbird Executive Education забезпечує розвиток світового класу та успішне лідерство за допомогою відкритих програм для осіб, які шукають можливості для розвитку кар'єри та спеціальні програми для глобальних організацій, які шукають індивідуальні рішення для вирішення своїх унікальних завдань. Зайнявши одне з найкращих у світі освітніх програм, компанія Thunderbird розширила свою продукцію протягом багатьох років, включаючи надійний вибір онлайнових програм сертифікації виконавців, міжнародних програм консорціуму, коучинг-виконавців тощо. У рамках злиття всі освітні програми виконавчої влади, які здійснюються через підприємство ASU, будуть консолідовані під Thunderbird, розширюючи портфель та його глобальний доступ.

Розширення нашого глобального сліду

Школу часто називають "міні-Організацією Об'єднаних Націй" через її різноманітне і всеохоплююче студентське тіло. Thunderbird також відомий у всьому світі своєю великою мережею випускників, яка налічує понад 43 000 осіб у майже 150 країнах світу. Thunderbird має більш ніж 170 глав випускників, які регулярно зустрічаються в 70 країнах.

Глобальний слід Thunderbird розширився протягом багатьох років, також з операціями в Женеві, Швейцарії, Москві, Росії, Дубаї, ОАЕ, Токіо, Японії та Сеулі, Корея. До 2025 року школа планує розширити свою діяльність до двадцяти глобальних вузлів.

Розташування

Фенікс

Address
400 E. Van Buren Street, Suite 900
85004 Фенікс, Арізона, США

Акредитації

AACSB Accredited