Arizona State University Edson College of Nursing and Health Innovation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сучасна галузь охорони здоров’я потребує фахівців, які можуть надавати допомогу як у лікарні, так і пацієнтам у цілому співтоваристві. Ось чому наші випускники отримують практичний досвід у найсучасніших середовищах моделювання, розробляють інноваційні рішення з міждисциплінарними партнерами та проводять дослідження разом із загальновизнаними викладачами. Наші випускники отримують не лише вищу освіту. Вони проходять навчання, необхідне для наступного покоління кар’єри в галузі охорони здоров’я.

У 1957 р. Університет штату Арізона започаткував Школу медсестер із 58 студентами. Сьогодні Коледж медсестер та інновацій в галузі охорони здоров’я Едсона забезпечує першокласну освіту для понад 4000 студентів та аспірантів. Студенти, які закінчують ступінь бакалавра наук з сестринського догляду (BSN) в Едсонському коледжі, мають рівень прохідності NCLEX у 92% проти середнього показника по країні 82%. Як ступінь магістра в галузі медсестер (MSN), так і ступінь доктора медичної практики (DNP) класифікуються американськими новинами та світовим звітом як дві найкращі програми в країні.

Нещодавній подарунок від сім'ї Едсон на 25 мільйонів доларів допоможе Едсоновому коледжу продовжувати свою лідерську та дослідницьку діяльність у галузі когнітивного розвитку, деменції та догляду за сім'єю. Подарунок також забезпечує стипендіальні кошти, які дозволять студентам здобути подвійний ступінь доктора наук / докторанту, який підготує їх до вчених-медсестер, які мають як практику, так і науковий досвід. Крім того, фінансування буде доступне для аспірантів з досліджень деменції та догляду за сім’єю.

Коледж Едсон АДУ глибоко залучений до регіону та громади, маючи давно налагоджені партнерські стосунки з клінікою Мейо, дитячою лікарнею Фенікс, Dignity Health, Всесвітньою організацією охорони здоров’я та багатьма іншими.

Розташування

Темпе

Address
85281 Темпе, Арізона, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: