School of Architecture - Syracuse University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1873 році, в Сіракузький університет Школа Архітектури незмінно входить до числа кращих шкіл архітектури в країні.

Причини найчастіше цитовані наш здійснив і різноманітний факультет, наш номер і різноманітність дослідження за кордоном, і наші національно-акредитовані, професійних освітніх програм, які надають студентам технічних навичок і знань у галузі культури, необхідної для практики в більш конкурентоспроможною глобальної майданчик.

Досвід студія, в основі наших програм, фокусується на інтенсивних досліджень творчого процесу, за підтримки найскладніших підходів до історії та теорії в контексті технологій, які інформують майбутнє нашої області. Школа забезпечує високу інноваційну середовище для дизайн-освіти, в якому студенти вигоду з обширного один-на-один зв'язку з виділеною факультету в офіційних оглядів і неформального спілкування.

Щоб підготувати студентів до світу, формованому глобалізації, Школа Архітектури пропонує навчання за кордоном семестру в Лондоні та Флоренції в наших університетських центрів, укомплектованих повний робочий день архітектурного факультету. Студенти також мають можливість провести семестр в Fisher центру університету в Нью-Йорку, держава-оф-арт об'єкта, відкритого в 2013 році. Коротше програми навчання за кордоном доступні в таких місцях, як Тайвань, Туреччина, Японія, Китай та Індія. Школа також приносить практикуючих світового класу і викладачів, щоб викладати і лекції в нашій домашній території кампусу, як показали наші відвідування лекцій за участю відомих архітекторів і дизайнерів, і наш програмі відвідин критик, в якому міжнародно визнаних професорів привести студії на території кампуса.

За останнє десятиліття, практика архітектури зазнала драматичні зміни, поміщаючи архітектор, знову ж таки, в центрі деяких з найбільш визначальних питань нашого часу. Школа Архітектури не тільки в ногу з цими змінами, але наші викладачі, співробітники, студенти та випускники привели і продовжують вести зусиль, щоб зробити світ кращим шляхом розробки досконаліших будівель і міст. Ми запрошуємо Вас відвідати і приєднатися до нас.

Майкл каже, Доктор філософії Декан факультету архітектури

Історія школи

В якості одного з найстаріших програм у США, Сіракузи Архітектура зросла з скромний початок, щоб стати національним лідером в навчанні майбутніх архітекторів.

Школа має багату і видатну історію, починаючи з 1873, через три роки після Сіракузького університет був заснований, коли архітектура була створена як один з двох нових відділів в коледжі образотворчих мистецтв Джорджа Comfort Фіск, декан нового коледжу образотворчих мистецтв , який заснував Музей Метрополітен у Нью-Йорку.

Відділ спочатку запропонував чотирирічну програму, що ведуть до бакалавра архітектури ступеня, перша програма такого роду в країні. Дін Фіск користується послугами професорів з відділу живопису та інститут вільних мистецтв. Він також підійшов місцеві архітектори, такі як Гораціо Нельсон Білий, Архімед Рассела і Уорд Веллінгтон Уорд, і попросив їх навчити архітектурний дизайн - без збереження заробітної плати. Опора на місцевих архітекторів для безкоштовного навчання тривало і в the1900-х років, частково через ощадливості, але і як стандартною практикою за зразком Еколь де витончених мистецтв в Парижі, у світі прем'єра архітектурної школи. Це вирівнювання відділу архітектури в коледжі образотворчих мистецтв створений дизайн центр, який переносить донині. Перші заняття закінчив в архітектурі були маленькі, з 74 студентів отримання ступеня в період між 1900 і 1922. Френсіс Уіппл Бігелоу стала першою жінкою, випускник школи в 1898 році. У міру зростання архітектура програми, вона зіткнулася з постійною проблемою пошуку достатнього простору. У перші роки свого, першим будинком коледж витончених мистецтв був у залі мов. Він рухався в нещодавно побудований Краус коледж в 1883 році, потім в Стил залі в 1908 році, і, нарешті, недавно розробленою, Skylit Слокум залі в 1919 році. Слокум був розроблений Фредерік гулянок, в 1895 випускника коледжу образотворчих мистецтв, яка не головував на архітектурне відділення від 1902 до 1934, а професор Ерл Hallenback класу 1897. Разом Revels і Hallenbeck розроблений ряд пам'яток Сіракузького університет, в тому числі Карнегі бібліотека, Archbold стадіон і Боун і Лаймана залах.

Під час пост-Першої світової війни період, європейського модернізму почала просочуватися в американські архітектурних шкіл. У той час як Сіракузького університет визнав цю тенденцію, вони як і раніше підкреслюють вчення більш традиційних, прагматичних стилів. Протягом цього періоду Університет зрозумів, що чотири роки навчальна програма не може адекватно обладнати архітектора для практики. У 1934 році, Лемюель C. Dillenback привезли з Колумбійського університету, щоб навчити дизайн. Незабаром він став завідувач кафедрою, і під його керівництвом, п'ятий рік був доданий в навчальну програму у вигляді дисертації, яка включає будівельні креслення і специфікації, з 184 кредитів, необхідних для закінчення школи. У 1937 році була створена аспірантура в області міського планування і досліджень. У 1930-х і 1940-х років ознаменував початок автономії для програми архітектури.

Прагматичний тон школи була акцентована після Другої світової війни, коли 150 ветеранів затоплені програму. Прагнучи потрапити на своє життя і кар'єру, вони були високо мотивовані і практична про свої цілі. У 1957 році, коли Dillenback відставці, професор Д. Кеннет "Doc" Sargent '27 змінив його, наполягаючи на збереженні титул і повноваження декана. Таким чином, школа стала окрема від коледжу образотворчих мистецтв. Відомий практикуючий, Сарджент почав викладати в 1930 році і глибокий вплив на програму протягом наступних сорока років. Сарджент надає великого значення професіоналізму, а також по широкому гуманітарну освіту. Він вважав, що архітектори повинні були бути добре освічені, щоб стати лідерами, і під час свого перебування на посту декана, варіант шестирічний була створена, що нагородив градусів B. Arch і М. Arch.

В кінці 60-х були роки студентських заворушень на Сіракузи кампусі, що був його вплив на школи архітектури. У 1969 році Сарджент у відставку з поста декана. Він змінив ряд діючих і тимчасових деканів, і врешті-решт Джон Фішер, який очолив школу як Дін тільки для декількох років. Вернер Seligmann, нагородами архітектор і влада Френка Ллойда Райта і Ле Корбюзьє, був призначений деканом в 1976 році, і встановити чіткий курс на найближчі десяток років. Видимість школи та міжнародна репутація зростала зі створенням програмі відвідин критики, лекцій та серії виставок, а також створення програми Флоренції в 1980. Наприкінці 80-х років, школа отримала грант IBM протягом майже півтора мільйонів доларів, що дозволяють для розвитку міждисциплінарного комп'ютерної лабораторії в Slocum. У 1990 році Seligmann у відставку з поста декана і повернувся на факультет. Програма Флоренція, часто називають "перлиною в короні архітектури навчального плану," як і раніше грати стратегічну роль між третім і п'ятим роками навчання. Брюс абатство, колишній голова і заступник декана в університеті Вірджинії, був названий декан в 1990 році. Сіракузький університет, стикається з серйозною фінансова криза, створений демографічних змін, оцінювати свої програми і прийшли до висновку, що, оскільки школа архітектури був великим центром якості, вона заслуговує додаткову підтримку. Зарплати були підняті, Слокум зал оновлені, встановлено нові обчислювальна техніка та факультет дослідження підтримуються. Архітектура студенти зайняли з кращим з тих, зізнався в університеті, і руки-на-підходу до навчання зробив Школа модель для особистісно-орієнтованого дослідницького університету. Під час свого дванадцятирічного перебування на посаді, Abbey розширив програму архітектури через більш курсів в галузі гуманітарних наук, більше факультативних, і заохочення більш різноманітних архітектурних точок зору.

У 2002 році абатство пішов з посади декана, щоб повернутися до Матч викладання. Професор Артур Макдональд очолив школу як проміжний декана протягом наступних двох років, а обшук був проведений для нового постійного декана.

Марк Роббінс вступив на посаду декана Школи Архітектури Сіракузького університету в 2004 році. Під керівництвом канцлера Ненсі Кантор, школа і університет став значні сили в місті Сіракузи, допомагаючи створити більш міських кампуса і більш щільну місто, а розпалювання дослідження кордонів між ними. Протягом цього часу, помічник декана і директора з розвитку та комунікаційних позицій були додані до адміністративної структури, щоб служити зростаючі потреби в школі. У 2007 році програма Сіракузи Архітектура Лондон був запущений в Фаррадей центру університету, а в 2009 році програма Сіракузи Архітектура в Нью-Йорку був представлений на новому студійному просторі в середині міста Манхеттен.

Ініціатива стипендія п'ятирічної далі різноманіття тіла студента була введена, а також вербування відвідувань у великих міських районах по всій країні, армованих цю ініціативу і розширення географічного нічию школи. Були встановлені партнерські з іншими центрами в університеті, щоб підтримати вчення і викладачів досліджень. У 2005 році на півночі штату: Центр дизайну, досліджень і нерухомості була створена в рамках Школи в якості ресурсу для міста, містечка і області, надаючи засоби, за допомогою яких архітектори, викладачі та студенти працювали реальні проекти в Сіракузах. Роббінс пішов з посади декана в 2012 році і професор Рендалл Корман служив в якості тимчасового декана з 2012 по 2013 роки.

У 2013 році Майкл Каже став десятим декан Школи. Він був у минулому декан коледжу дизайну в Університеті штату Кентуккі, а також колишній директор аспірантуру в Південній Каліфорнії Інститут архітектури в Лос-Анджелесі. Як учений і лідер в області дизайну освіти, Майкл підкреслює інноваційних підходів і міждисциплінарних зв'язків, спрямованих на вирішення реальних проблем.

В Сиракузах він розробив серію семінарів в нещодавно створеної Сіракузького університету Fisher-центр в Нью-Йорку називають Дизайн і Політика введені нові навчальні програми Випускник ВУЗу і встановив постійної співпраці з університетами та урядовими чиновниками в Тайвані та Гонконгу.

Розташування

Сіракуза

Address
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 Сіракуза, Нью-Йорк, США