Arcadia – College of Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Аркадія, заснований у 1853 році, є світовим університетом Філадельфії та піонером міжнародної освіти. Це приватний університет з високим рейтингом, який пропонує ступінь бакалавра, магістра та доктора. Окрім шести коледжів та шкіл у США, у нас є 10 центрів та офісів у всьому світі. Щороку наш викладач та працівники збагачують життя наших 3700 нинішніх студентів, 3000 учасників навчання за кордоном та понад 26 000 випускників.

Рейтинг та досконалість

Університет Аркадії отримав високу оцінку від відомих джерел вищої освіти.

Найкращі регіональні університети на півночі

Аркадія отримала високі оцінки у випуску «Best Colleges» за 2019 рік в США News & World Report США.

Кращі північно-східні коледжі

Аркадія - один із видатних коледжів та університетів на Північному Сході, рекомендований The Princeton Review.

Національний рейтинг у навчанні за кордоном

Про відсоток студентів, які беруть участь у навчанні за кордоном за останні роки.

Замок Сірі вежі

Національний історичний орієнтир, Замок Сірі вежі часто називають випускниками як одне з найяскравіших спогадів свого часу в Аркадії.

Збудований у 1898 році, будівля була архітектурним центром маєтку, що належить Вільяму Уельсу Гаррісону. У 1929 р. Університет Аркадія (тоді розташований у Дженкінтауні) придбав Сірі вежі у вдови та сина Гаррісона. Заняття проходили в Дженкінтаун та Гленсайд до 1962 року, коли університет повністю перейшов у власність Сірих веж.

У будівлі розміщені адміністративні офіси президента, провокації та управління зарахуванням. Його чудові кімнати першого поверху використовуються для проведення мітингів та заходів у кампусі. Студенти першого курсу проживають на верхньому поверсі.

Відмітний глобальний, інтегративний, особистий досвід навчання

Які основні цінності роблять Університет Аркадії відмітним - значення, які Аркадія забезпечує для кожного студента?

Обіцянка «Аркадія» підтверджує, що студенти матимуть чітко глобальний, інтегративний та особистий досвід навчання, який готує їх внести свій внесок та процвітати у різноманітному та динамічному світі.

Глобальний: Клас і далі

Глобальна перспектива

Університет Аркадії вірить у створення спільноти учнів, прихильних навчанню з високим впливом, яке відбувається із глобальним досвідом як частини академічної кар'єри студента. Бачення Аркадії полягає в тому, що студенти - включаючи багатьох, хто є першим поколінням у своїх сім'ях, які відвідують коледж - повинні на власні знання з інших країн та їх культур, пропонуючи такі програми, як:

 • Попередній перегляд був створений у 1994 році для ознайомлення студентів за кордоном, пропонуючи глобальний досвід в одній із 17 країн.
 • Досвід навчання за кордоном першого року (FYSAE) розпочався у 2003 році та розширився на два семестри.
 • Досвід навчання за кордоном на другому курсі (SYSAE) дає більше студентів можливість навчатися за кордоном.
 • Факультет з багатьох дисциплін розробив основні закордонні програми (MAP), для яких потрібен рік навчання за кордоном.
 • Коледж глобальних досліджень є міжнародно визнаним за надання студентам доступу до понад 130 програм у всьому світі.

Аркадія зобов’язана забезпечити нашим студентам можливість отримати глобальний досвід. Ми робимо це шляхом субсидування програм, надання надійного фонду стипендій та грантів та іншої фінансової допомоги для відвідування одного з центрів або програм Аркадії у всьому світі.

Це лідерство в піонерському програмуванні, чому Інститут міжнародної освіти (IIE) займає позицію в університеті №1 Аркадії за відсотком студентів, які беруть участь у навчанні за кордоном, що навчається за рівнями магістерських шкіл. За останні дев'ять років Аркадія займає перше місце.

136140_pexels-photo-1438072.jpeg

Інтегративний: застосовуйте те, що ви дізнаєтесь

Плануйте взяти на світ

Кожен студент Аркадії отримує численні можливості інтегрувати навчання в класі з реальними проблемами. Поєднання навчання та теорії ліберальних мистецтв із професійними вміннями та навичками готує випускників Аркадії до участі та процвітання у різноманітному та динамічному світі.

Художники виготовляють картини, скульптури та дизайни для виставок у Галереї. Студенти комунікацій отримують стажування в місцевих газетах та зарубіжних країнах. Бізнес-конкуренти конкурують з імітованими корпораціями. Психологічні спеціальності дізнаються про дослідження, засновані на доказах. Студенти, які навчаються, практикують нові прийоми під час викладання студентів.

Особисті: Увага світового класу

Знайдіть своє місце в Аркадії

Покоління за поколінням випускників Аркадії розповідають ту саму історію - особисту увагу, яку вони отримували від професора чи співробітника, які надихали їх, допомагали їм, керували ними. Це відмітна ознака освіти в Аркадії. Викладачі та співробітники знайомляться зі студентами та працюють з ними для досягнення своїх навчальних цілей. Студенти виграють від сильного наставництва, яке сприяє розвиткові навчання та розвитку. Залучення до життя кампусу розширює коло досвіду кожного учня.

Десятки клубів, цілий ряд культурно-мистецьких заходів, багатокультурне меню соціальних, культурних та релігійних заходів, діяльність залів проживання, а також міжколегіальні та внутрішньомунальні види спорту надають можливості для участі та лідерства.

Цінності місії, бачення та живих цінностей

З моменту заснування Коледжу Бівера в 1853 році до наших днів, Університет Аркадія продовжує чудову подорож як провідний заклад у навчанні за кордоном на тлі швидко мінливого конкурентного середовища вищої освіти.

Наше завдання

Університет Аркадії забезпечує яскраво глобальний, інтегративний та особистий досвід навчання інтелектуально допитливим студентам та аспірантам під час підготовки до стипендії, службового та професійного внеску.

Наше бачення, наша мрія, наша пристрасть

Новаторський, глобальний, інтегрований, гуманітарний та професійний досвід університету Аркадія виховує лідерів, які інтелектуально безстрашні та унікально підготовлені до життя та праці. Наше високо оцінене, засноване на цінностях навчальне співтовариство відображає світ, у якому ми хочемо жити.

Наші цінності

 • Адаптація: ми готуємо членів громади спритність як до вирішення багатогранних викликів громадянського життя, так і до реалізації нових стратегій у динамічному світі.
 • Досконалість: Ми ставимо перед собою завдання виконувати високі стандарти в освіті, досвіді та можливостях. Академічна майстерність засвідчується суворістю та енергійністю наших програм, а також якостями наших випускників.
 • Безстрашність: ми сприяємо безмежному навчальному середовищу в різних дисциплінах, що інтегрують різноманітні точки зору в нові знання та нові рішення складних проблем.
 • Цілісність: ми чесні та етичні у своїх діях, окремо та колективно, як інституція. Наш інтегративний досвід, заснований на вільних мистецтвах і науках, виховує інтелектуальну та соціальну відповідальність.
 • Інтелектуальна свобода: ми заохочуємо свободу думки та вираження поглядів незалежно від ідеологічних поглядів у нашій спільноті учнів.
 • Справедливість: Ми приносимо свої індивідуальні та колективні ресурси для досягнення позитивної трансформації в нашій громаді та світі. Ми завжди на сторожі несправедливості та її причин.
 • Повага: Прийняття нашої різноманітності створює насичену привітну атмосферу, коли різниця в культурі, перспективі та вірі збагачує академічний дискурс та життя в університеті та створює відчуття приналежності для всіх членів громади.
 • Відповідальність: Ми є відданими керівниками Аркадії, і будемо забезпечувати, щоб рішення приймалися відповідно до місії, цілей та вказівок інституцій.

Розташування

Гленсайд

Address
450 S. Easton Road
PA 19038 Гленсайд, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: