Прочитайте офіційний опис

будинкиАквінський коледж, Інклюзивна освітнє співтовариство йде корінням в традиції католицької та Домініканської, передбачає гуманітарну освіту з точки зору глобальної перспективи, підкреслює підготовка кар'єри зосереджені на керівництві і служінні іншим, а також сприяє прихильність до безперервного навчання, присвячений пошуку істини і загальним добре.

Візьміть віртуальну екскурсію по нашому кампусу, натиснувши тут

Наше бачення

Аквінський коледж визнаний виключним католицького гуманітарного коледжу, який готує людей для кар'єри керівництва і служби в розробці сталого і справедливого світового співтовариства.

Гуманітарні науки

Гуманітарний освіту є всебічну освіту, спрямованих на розвиток студентів, які процвітають в усіх вимірах життя. На Аквінського, в той час як студенти отримують підготовку кар'єри в конкретних дисциплінах, мета полягає в тому, щоб бути придатним для всього. Освіта для всього людини, який найкраще підходить для всього життя, а не тільки 9-5 робочий день, але готує вас до постійно мінливому світі.

Що він може зробити для мене?

 • Свобода ліберального освіти включає в себе духовну свободу і просуває образ мислення і життя, які дозволяють студентам усвідомити Божу мета для них в житті.
 • Зосередивши увагу на людину в цілому, студенти отримують розуміння того, як грати важливу роль в їх вільний час, наприклад, будучи хорошим другом, член церкви, чоловік або позитивний вкладника до товариства.
 • При придбанні широкого, основну освіту, студенти готуються до широкого спектру варіантів кар'єри протягом усього життя.
 • З меншим розміром і меншим відношенням студента / професора, ніж більші університети, ви будете отримувати більш персоналізований увагу, більш імовірно, віднести до стажуваннях і робочих місць і навчитися розвивати більш глибокі відносини.
результат

Є багато речей, щоб пишатися в Аквінського. Визнаний на національному рівні, і присуджується за наших сильних академічних програм, легка атлетика, успіх в галузі сталого розвитку та обслуговування зусиль, і перш за все результатів наших студентів.

Національні нагороди

 • Відзначають наші чітко католицькі і домініканські коріння, Аквінський був нагороджений Top 50 католицький коледж (2015 Рейтинг Кращого католицькому коледжів і університетів).
 • Аквинат також зайняв 3 місце серед західних шкіл "Найкраще значення" (2017 US News & World Report)
 • # 41 Кращий Midwestern регіональний університет (2016 CollegeChoice.net 2016 Рейтинг).

Успіх Студент

Є безліч можливостей для наших студентів, щоб дослідити їх інтереси. Незалежно від того, вивчаючи геть, виконуючи студентську дослідження або проводить стажування, є щось для всіх.

 • Аквінський має надзвичайно високу швидкість розміщення, де 90% наших випускників 2014 були або на роботу або в аспірантурах протягом шести місяців після закінчення навчання.
 • Стажування партнери, такі як Amway, Disney, Steelcase, Spectrum Health, Гранд-Рапідс, Музей мистецтв Ван-дослідного інституту Андел і Детройт Тайгерс і багато іншого!
 • Аквінський займає в топ-3 відсотки усіх бухгалтерських програм в країні на основі курсу іспит частот 2014 CPA.
 • У нас є майже швидкість прийому 70% в медичну школу, і процвітати в партнерстві з МГУ коледжу програми в області медицини раннього Assurance.
 • 100% випускників в області догляду та хімії працюють протягом 6 місяців після закінчення.
 • Навчання студентів пройти тест Мічиган для атестації вчителів у розмірі 92,4%.
 • Наші випускники мають швидкість прийому 90% в фізичному помічник, фізіотерапії та стоматології програм.
студенти
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Aquinas College

Майстер мистецтв у клінічній програмі консультування з питань психічного здоров'я в Aquinas College було створено для задоволення зростаючого попиту на фахівців з питань ... [+]

Навіщо вивчати клінічне консультування з питань психічного здоров'я?

Майстер мистецтв у клінічній програмі консультування з питань психічного здоров'я в Aquinas College було створено для задоволення зростаючого попиту на фахівців з питань психічного здоров'я. За даними Бюро трудової статистики, кількість нових робочих місць для ліцензованих професійних радників, за прогнозами, зросте на 39% порівняно з поточними показниками до 2025 року.... [-]

США Grand Rapids
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Aquinas College

Програма Майстер з менеджменту Аквінського (MM) пропонує більш широкий погляд на бізнес. Наші аспіранти навчаються стратегічно мислити, розуміти організаційну культуру і ... [+]

Чому керувати навчанням?

Програма Майстер з менеджменту Аквінського (MM) пропонує більш широкий погляд на бізнес. Наші аспіранти навчаються стратегічно мислити, розуміти організаційну культуру і ефективно мотивувати людей, які керують бізнесом.

Наші маленькі класи і гнучкі графіки дозволяють вам навчитися в своєму власному темпі. На швидкому шляху, ви можете закінчити програму в якості лише 18-місяців для студентів денної форми навчання, і 24-місяців для концентрацій. Або візьміть до семи років. Це повністю залежить від вас. Це лише частина переваги AQ.... [-]

США Grand Rapids
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
16 - 84 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

I Can Live With Passion

Dominican Pillar: Prayer

Dominican Pillar: Study

Dominican Pillar: Community

Address
1700 Fulton St. E
49506-1801 Grand Rapids, Michigan, США
Телефон
undefined