Apollos University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Аполлос університет був створений з місією щодо забезпечення вищої освіти для кваліфікованих студентів, які не могли б бути в змозі відвідати або дозволити собі традиційний університет. Університет був заснований в серпні 2004 року як університет некомерційного. У подальшій корпорації некомерційної була закрита і корпорація некомерційної була створена в травні 2005 року. Новий університет був названий Аполлос Університет Каліфорнії з «робити бізнес, як" (DBA) Apollos університет. Сьогодні, Аполлос знаходиться в штаті Монтана під назвою Apollos університету, Inc.

Аполлонов залишився вірним своїй первісній місії забезпечення вищої освіти для кваліфікованих студентів за допомогою інтернет-технологій і середовищ. Сьогодні в університеті навчаються студенти по всій території Сполучених Штатів і Канади, а також в Африці, Азії, Європі і на Близькому Сході. Аполлос обслуговує працюючих фахівців з усього світу, які не змогли б залишити свою роботу, щоб вступити в традиційному немережевих університету ..

Аполлос університет отримав схвалення від штату Бюро Каліфорнії для приватного Поствторічного і професійної освіти (BPPVE) в липні 2005 року, а потім поступив перший студент у вересні 2005 року. Пізніше було прийнято рішення про перехід в університет в Грейт-Фоллс, штат Монтана і отримав схвалення від штату Монтана Рада регентів 8 липня 2016, щоб відкрити кампус в Грейт-Фоллс, штат Монтана. Офіс в Хантінгтон-Біч, Каліфорнія, був закритий 30 вересня 2016 року і офіс в Монтані був введений в експлуатацію 1 жовтня 2016. Акредитація DEAC залишалася на місці і твердження VA оновлювався Монтана ефективної 1 жовтня 2016 року. Аполлос був затверджений в якості члена SARA (Державних авторизації і взаємність угод) на 7 грудня 2016 року. Сьогодні, Аполлос схвалений для навчання студентів у всіх 50 штатах і окрузі Колумбія.

За останні кілька років університет успішно вирощений і зарекомендував себе як студент університету в центрі. Її перший випуск відбувся в липні 2007 року, а випускники все без винятку, домоглися значних поліпшень у своєму професійному житті на основі знань і заохочення вони отримали від своїх програм ступеня Аполлос університету.

У своєму продовжували прагнути до якості; Рада директорів доручила Виконавчій раді проводити 3-й партії акредитації. Аполлос заявку на акредитацію в 2010 році і отримав статус акредитації в січні 2012 року. Університет в даний час є акредитованим членом освіти акредитаційної комісії Distance (DEAC). DEAC перераховані Департаментом освіти США в якості національно визнаною акредитації агентства.

Аполлос Університет також пишається тим, щоб служити членам військових та їх сімей Сполучених Штатів. (Ми пропонуємо гнучку, акредитовані онлайн програми для людей в усьому світі) Аполлос університет затверджено декількох програм допомоги навчання, пропонованих Департаментом США у справах ветеранів.

Наступні курси Аполлос схвалені для реєстрації, використовуючи один з перерахованих нижче програм:

 • Доктор ділового адміністрування (DBA)
 • Асоційований прикладних наук в галузі ділового адміністрування (AAS)
 • Бакалавр наук в галузі ділового адміністрування (BSBA),
 • Бакалавр наук в області інформаційних технологій (BSIT),
 • Програми сертифікації в різних бізнес-професій
 • Майстер ділового адміністрування (MBA)
 • Магістр наук в області організаційного управління (MSOM)

Зарахування в цих курсах є для ветеранів, а також їх подружжя в рамках програми MyCAA.

Опис місії

Аполлос університет є навчальним закладом вищої освіти, яка присвячена принципу забезпечення високої якості освіти за доступними цінами за навчання для студентів, які прагнуть підвищити свої кар'єрні можливості просування і підвищення їх лідерських навичок. Наші програми побудовані на фундаменті передачі знань, застосування знань, критичного мислення та дослідницьких навичок. Програми Аполлос пропонуються по всьому світу через інтернет, дистанційне навчання методиці, розробленої для задоволення потреб глобального студента, забезпечуючи при цьому індивідуальний сервіс для наших студентів.

Студент реєструє для класів кожен термін і несе відповідальність за оплату їх навчання, пов'язаних з цими класами не пізніше, ніж в перший день до того, як заняття планується почати.

 • Бакалаврат Вартість навчання $ 145,00 / в кредит
 • Майстри навчання $ 184,00 / в кредит
 • Докторська Вартість навчання $ 217,00 / в кредит

Всі студентські курси 3 кредитів кожен, а загальна вартість навчання за курс складає $ 435. Все, крім одного з курсів майстер рівня 3 кредитів кожен, а загальна вартість навчання за курс складає $ 552. Більшість курсів докторантури рівня 3 кредитів кожен, а загальна плата за навчання за 3 кредиту курсу становить $ 651. Проте, існує чотири 1 ½ кредиту докторантуру семінару і вартість кожного з цих курсів становить $ 325,50.

 • Розрахункова загальна вартість Associate програми становить $ 8775 ($ 25 збір бібліотека, $ 8700 за навчання (60 кредитів), і $ 50 Плата за закінчення) США.
 • Оціночна вартість Загальна програма бакалаврату становить $ 17475 ($ 25 збір бібліотека, $ 17400 за навчання (120 кредитів), і $ 50 Плата за закінчення) США.
 • Програма Вартість оцінюється Total магістра становить $ 6883 ($ 25 збір бібліотека, $ 6808 за навчання (37 кредитів), і $ 50 Плата за закінчення) США.
 • Оціночна вартість Спільної програми Докторської становить $ 13387 США ($ 100 Бібліотеки Фі, $ 13237 Вартість навчання (61 кредитів), і $ 50 Випускного внесок).

Підручник Грант

E-книги Підручники надаються студенту для найбільш курси безкоштовно через Аполлос університетський підручник Гранта. Підручник Грант покриває вартість електронної книги підручника.

Збори

Нижче збори та збори витрати, які студенти можуть понести за базову вартість навчання для конкретних програм навчання. Плата стягується, коли послуги надані.

 • Міжнародна Стенограма оцінка $ 250,00 Одноразовий Аполлос бібліотека Плата $ 25,00 Одноразово Аполлос бібліотека Плата (докторська) $ 100,00 Реєстраційний внесок (20% оплати) $ 200,00 максимум (див реєстраційний збір в каталозі) Виклику іспит $ 250,00 Late Реєстраційний внесок $ 25,00 Випускний Плата $ 50,00 Додаткова Стенограма Плата $ 10,00 Банківський переказ Плата (вхідний або вихідний) $ 25,00 Зміна програми Плата за $ 50,00 курс Подовжувач Плата (2 тижні) $ 50,00 Короткочасний відпустку Плата $ 50,00 Повертається Перевірити плата за $ 25,00 * Вказує збори, які не підлягають поверненню
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Перегляд Online DBA » Перегляд Online MBA » Перегляд Online BScs » Перегляд Online MSc » Перегляд Online Masters » Перегляд Associate of Applied Science »

Відео

A welcome message

Why Apollos?