Anna Maria College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Анна-Марія коледж є приватною, спільне навчання установа, заснована в 1946 році сестер святої Анни. З річним зарахування 1500 студентів, коледж пишається на наданні значення на основі сервіс-орієнтованого гуманітарну освіту. КУА зросла до пропонують різноманітні студентів спеціальностей, а також багато випускників та сертифіката програми, як на землі і-онлайн. Невеликий коефіцієнт студент-факультет дозволяє дуже персоналізований досвід навчання, у той час як скромний клас і кампус розмір дозволяє для оптимального участі студентів. Коледж пропонує 13 Відділ III NCAA спортивних програм для чоловіків і жінок. Кампус АМС зручно розташований в декількох хвилинах ходьби від Вустер, Массачусетс на 192 акрах в Пекстон.

Студенти Anna Maria коледжу отримують професійно-орієнтованої, гуманітарну освіту відповідно до католицької ідентичності та цінностей коледжу.

КУА відрізняє себе через свого профорієнтаційної ліберальної освіти, доступної та гнучкою факультету, невеликих розмірів класу, і різних спільних навчальних заходів, включаючи Відділ III легкої атлетики. Популярні майорів включають кримінального правосуддя, пожежної науки, музичної терапії, сестринська справа, соціальну роботу та управління спорту.

КУА пропонує програму відзнакою, а також численні й унікальні можливості навчання за кордоном. Анна-Марія Коледж також є членом вищої освіти Консорціуму Центральної Массачусетс, в групі з 12 коледжів, які дозволяє студентам, щоб перетнути регістр без додаткових витрат.

Місія & Цінності Анна-Марія коледж, католицький вуз, визнає своє зобов'язання служити його безпосереднього оточення, штату Массачусетс, нації і світу шляхом надання освіти, збереження навчання і спонсорство досліджень.

Заснована в римсько-католицькій традиції вищої освіти, Anna Maria коледж підтримується і управляється відповідно до значень в іудейсько-християнської традиції і відповідно до ідеалами його засновниць, сестер святої Анни. Ці ідеали, які відображають розвиток загального людської істоти, а також включають в себе розширення доступу до якісної освіти, освітніх інновацій та поваги до практичним навичкам.

Зокрема, Анна Марія коледж бачить свою місію бути, що з зміцнення у своїх учнів інтелектуальної залученості, підготовка кар'єра, соціальна поінформованість, прихильність до справедливості і миру, релігійного і морального чутливості і способу життя здатний витримати ці межах балансу.

Крім того, коледж прагне сприяти розвитку того почуття поваги до самого себе і до інших, а також почуття відповідальності перед суспільством і в світі.

Для здійснення цієї місії, коледж пропонує своїм студенти програми інтеграції гуманітарну освіту і підготовку сильного кар'єри. Для його аспірантів, коледж пропонує навчання з метою стимулювання високих стандартів особистого розвитку і професійного росту, а також зрілого почуття відповідальності.

При виконанні своєї ролі в якості вищого навчального закладу, Анна Марія коледжі не дискримінує на основі якого-небудь юридично захищеної категорії в управлінні його освітньої політики, правилами прийому, стипендії, кредитних програм та інших коледжів, керованих програм.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Master » Перегляд Bachelor » Перегляд Програми BAs » Перегляд Річні програми MBA » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстра в галузі кримінального правосуддя

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 семестри September 2018 США Worcester

Анна-Марія коледж визнає, що фахівці в галузі кримінального правосуддя стикаються зі зростаючими труднощами, які вимагають знання і високу оцінку нашої різноманітному суспільстві. Протягом багатьох років програми кримінального правосуддя Anna Maria Коледжу змінилися з національної сцені, сприяючи і проживає в одні з найвищих академічних стандартів у цій галузі. [+]

Анна-Марія коледж визнає, що фахівці в галузі кримінального правосуддя стикаються зі зростаючими труднощами, які вимагають знання і високу оцінку нашої різноманітному суспільстві. Протягом багатьох років програми кримінального правосуддя Anna Maria Коледжу змінилися з національної сцені, сприяючи і проживає в одні з найвищих академічних стандартів у цій галузі. Як галузі кримінального правосуддя росли і розвивалися, так що є наші програми, які продовжують стояти в якості моделі для академічної зміни і досконалості. Співпраця і партнерства дозволили програми, щоб забезпечити утворення та керівництво за рамки традиційних шкільних стін. Акцент на інтелектуальну залученість, підготовки кар'єри, суспільної свідомості, і справі миру і справедливості є наріжними каменями нашої програми. Факультет приносить широкий спектр освітніх досягнень і професійного досвіду в класі. Викладачі та студенти зібралися разом як спільнота вчених і учнів в придбанні знань в постійно мінливій області і досліджувати межі цього знання за допомогою наукових досліджень і аналітичного мислення. Анна-Марія коледж освічені фахівці в галузі кримінального правосуддя мають прихильність професіоналізм і передового досвіду, а обізнані про свої обов'язки перед суспільством.... [-]


майстра в області консультування і психології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 семестри September 2018 США Worcester

Ця програма пропонує широкий спектр курсів, призначених для підготовки студента функціонувати в різних агентств психічного здоров'я. Вона не призначена для осіб, чиї кар'єри увагу освітньої консультації в школах, а також не цю програму призводять до ліцензування. [+]

Ця програма пропонує широкий спектр курсів, призначених для підготовки студента функціонувати в різних агентств психічного здоров'я. Вона не призначена для осіб, чиї кар'єри увагу освітньої консультації в школах, а також не цю програму призводять до ліцензування. Дванадцять курси трьох (3) годин семестру кожен потрібні для ступеня. Це включає в себе курси в дев'яти (9), необхідних областях, три (3) курси за вибором з освіту або психології. Вимога буде відмовитися тільки якщо кандидат завершила рівноцінну роботу курс в цій області. Письмове комплексне обстеження потрібно на завершення програми.... [-]


майстра в промисловому і організаційної психології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 місяця September 2018 США Worcester

Промислові / Організаційна психологія (Психологія I / O) є найбільш швидкозростаючим область кар'єри як повідомляє Міністерство праці США. Між 2012 і 2022, робочі місця в цій галузі, як очікується, зросте на 53%. [+]

Промислові / Організаційна психологія (Психологія I / O) є найбільш швидкозростаючим область кар'єри як повідомляє Міністерство праці США. Між 2012 і 2022, робочі місця в цій галузі, як очікується, зросте на 53%. Стартова зарплата консультанта рівня магістра в 2012 році склала $ 65 000. Середній річний оклад становив $ 80000.

Що психологія праці?

Промислово-організаційні (IO) психології є наукове дослідження на робочому місці. Строгість і методи психології стосовно проблем критичної відношення до бізнесу, в тому числі управління талантами, коучингу, оцінки, відбору, навчання, організаційного розвитку, продуктивності і роботи і особистого життя.... [-]


майстра освіти

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 семестри September 2018 США Worcester

Один з інавгураційних програм концентрації в Anna Maria коледжу, заснованого в 1946 році, була програма Освіта. Анна-Марія коледж запропонував підготовчі програми педагога, затверджені Департаментом початкової та середньої освіти (Dese) з 1982 року. Ці програми відповідно до місії коледж сприяння інтелектуальної участі, підготовку кар'єри, соціальної обізнаності, прихильність справедливості і миру, релігійного і морального чутливості і способу життя, здатного забезпечити їх межах балансу. Навчальні програми, мають намір сприяти розвитку того чи почуттям поваги до самого себе і до інших, і почуття відповідальності перед суспільством і світом. [+]

Один з інавгураційних програм концентрації в Anna Maria коледжу, заснованого в 1946 році, була програма Освіта. Анна-Марія коледж запропонував підготовчі програми педагога, затверджені Департаментом початкової та середньої освіти (Dese) з 1982 року. Ці програми відповідно до місії коледж сприяння інтелектуальної участі, підготовку кар'єри, соціальної обізнаності, прихильність справедливості і миру, релігійного і морального чутливості і способу життя, здатного забезпечити їх межах балансу. Навчальні програми, мають намір сприяти розвитку того чи почуттям поваги до самого себе і до інших, і почуття відповідальності перед суспільством і світом.... [-]