Anaheim University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Anaheim університет є одним з перших онлайн вищий навчальний заклад засновано в 1996 році з його адміністративними офісами, розташованими в Anaheim, Каліфорнія. Anaheim університет акредитована Сертифікаційна комісія дистанційної освіти (DEAC). УНІВЕРСИТЕТЧерез його впроваджений онлайн лицем до лиця навчального середовища, надає можливості для студентів по всьому світу, щоб взаємодіяти з найвідомішими фахівцями в своїх областях, дозволяючи їм обом поглибити свої знання та розвивати свої професійні навички в зручні і інтерактивне середовище. Anaheim університет пропонує онлайн-програму англійською мовою педагогічної освіти, ділове адміністрування, міжнародному бізнес, збалансоване управління, підприємництво і кіновиробництво.

Anaheim університет прагне до свого девізу, «Студенти По-перше, завжди.» Ви і ваші кращі інтереси нашої першої турботою. Наша мета полягає в тому, щоб надати студент по всьому світу з можливістю отримання якісної освіти в той же час при просуванні своєї кар'єри. Доступне навчання дозволяє студентам оплатити курс, звичайно, як вони йдуть через програму, що дозволяє багатьом закінчити без будь-яких боргів або студентських кредитів.

Місія

Anaheim університет був створений в якості унікального, інноваційного та сталого вищого навчального закладу для задоволення освітніх потреб різних і глобального тіла студента через навчальні програми вищої якості. Присвячується особистісно-орієнтована філософія, Anaheim університет робить вищу освіту доступною для кваліфікованих студентів по всьому світу через інтернет, так і на кампусі дослідження.

Anaheim університету Цілі

Скориставшись можливостями, доступними через найновіші технологічні інновації, Anaheim університет був розроблений, щоб бути глобальним інститутом з мультикультурної точки зору з програмами, призначеними для задоволення потреб своїх різноманітних студентів. Для досягнення цієї мети, Anaheim університет має наступні цілі:

  • Досконалість академічного навчання через керівництво і досвід спеціалізованого факультету
  • Використання нових і надійних технологій
  • Впровадження технології на основі навчальних ресурсів
  • Задоволення освітніх потреб студентів, пропонуючи навчальні програми, інакше недоступних для тих студентів з-за доступ, вартість, або графік роботи
  • Забезпечення навчального середовища, в якій студенти можуть відігравати активну роль у процесах навчання
  • Підтримка академічного середовища, де викладачі можуть доставити освітні програми вищої якості
  • оцінки регулярних курсів і програм та оцінки для забезпечення якості навчального плану

Розташування

США Інтернет

Address
1240 S. State College Blvd.
92806-5150 США Інтернет, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: