American Consortium of Universities (INTERLINK)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Американський консорціум університетів (ACU) являє собою групу акредитованих вищих навчальних закладів з чудовими програмами і функціями. Її члени служать освітні потреби тисяч іноземних студентів з усього світу. Обсяг пропозиції ACU досить різноманітна, і далекосяжні наслідки, починаючи від асоційованих градусів до докторських програм в різних областях, в тому числі передових досягнень науки, техніки і технологій, а також програм, як різноманітні, як бухгалтерський облік, інжиніринг, право, управління бізнесом, текстилю, продуктів харчування і спортивна медицина.

ACU не тільки про сильних академічних програм. Іноземні студенти процвітають в установах, прихильних міжнародної освіти, про що свідчать ресурси - людей, споруд, допоміжних служб, etc.- вони присвячують йому. Це зобов'язання виникає з місії, а не тільки, щоб допомогти іноземним студентам відзначитися педагогічно, але залучити їх внесок у збагачення академічних і середовища навчання для американських студентів. Він також виходить з інституційних програм ACU для відправки американських студентів в інші країни з метою вивчення; їх культурне навчання призводить їх бути кращими громадянами світу і однокурсники з іноземними студентами, коли вони повернуться.

Американський консорціум університетів (ACU) сприяє міжнародному прийом студентів на випускників та студентів програм на своїх організацій-членів, які пропонують широкий спектр академічних програм, відмінних і послуг. Допомога студентам в досягненні швидкості англійською мовою, і пристосуватися до нової академічної і культурної середовища забезпечується Інтерлінк центрами на кожному кампусі.

ACU LOCATIONS

ЧЛЕНИ

Вальпараїсо університет

Вальпараїсо університет (Valpo) є приватним університетом 4500 американських і міжнародних студентів з США і 40 країн світу. Послідовно оцінюється як один з кращих університетів Середнього Заходу, Valpo перерахований серед цих університетів в США пропонують краще співвідношення ціни. Valpo мав довгу і славну традицію вітаючи іноземних студентів усіх культурних традицій і традицій. З метою сприяння істинного міжнародної освіти для своїх студентів і викладачів, університет пропонує багато програм, які втягують студентів і викладачів в крос-культурного діалогу, культурних обмінів, вчитися за кордоном і сервіс-можливості для навчання. Valpo розташований всього в годині їзди від Чикаго в безпечної, дружній міста 31000.

Університет Північної Кароліни в Грінсборо

Університет Північної Кароліни в Грінсборо (UNCG) є складною, сприятливою, і займається співтовариство, яке стоїть осібно від інших університетів через нашу загальну вартість, щоб "робити щось більше в цілому." Ми визначаємо перевагу не тільки людей, ми залучаємо і високий рівень досягнень вони переслідують, а й змістовних внесок, який вони роблять. Із засудженням розширення прав і можливостей всіх, ми створили унікальне середовище співпраці та відкритості, яка живить цікавість і пристрасть. Наше різноманітне співтовариство приєднується разом з розумінням того, що якісь питання за уроки, витягнуті в класі, як вони переносяться вперед, щоб зробити різницю в нашій кар'єрі і громад.

Інтеграція міжкультурного і міжнародний досвід і перспективи в досвід навчання кожного студента, UNCG є глобальним університетом, в якому люди будь-якої расової або етнічної ідентичності, віку або фону може досягти інформованої оцінку їх власних і різних культур. Це співтовариство активно беруть участь студентів, викладачів, співробітників і випускників, заснованих на відкритому діалозі, колективна відповідальність і повагу різних вкладів кожного члена.

Амвросій університет

Університет Сент-Амброз (САУ) є акредитованим, всеосяжний університет, відомий за його прихильність до навчання, гуманітарних наук, соціальної справедливості та обслуговування. Rated серед кращих регіональних університетів, SAU пропонує понад 70 областей дослідження, що ведуть до ступеня бакалавра, магістра та доктора наук. Найбільш поширеними напрямками бакалаврат для своїх міжнародних студентів інженерія, комп'ютерні науки, бізнес і менеджмент. На рівні магістратури, програми з високим рівнем міжнародної реєстрації є Майстер бухгалтерського обліку, магістр ділового адміністрування та магістра наук в галузі управління інформаційними технологіями.

Університет штату Індіана

Університет штату Індіана (ISU), громадського докторська дослідницького університету пропонуючи студентів і аспірантів градусів в більш ніж 100 спеціальностями, забезпечує видатні освітні можливості для студентів, підвищує якість життя шляхом поширення знань шляхом навчання та наукових досліджень, а також сприяє творчої та наукової програмування.

Університет штату Монтана

Університет штату Монтана знаходиться в одному з найбільш вражаючих параметрів коледжу в США. Він пропонує всі переваги великого університету з доброзичливим спільнотою меншого університетського містечка. Заснований в якості всеосяжного, громадського землі гранту інституту в 1893 р, МГУ є одним з 50 найбільш технологічно передових університетів світу. З його 16,440 студентів, 722 є міжнародними з 75 різних країн. низький студент МДУ на факультет співвідношення 19: 1 робить професор доступні і надає практичні можливості для навчання. Студенти МДУ можуть досліджувати свої інтереси, отримати нові перспективи, і отримати професійний край, необхідний для створення динамічного майбутнього.

Seattle Pacific University

Студенти обирають Seattle Pacific University (SPU) для своїх строгих академічних кіл, що підтримує спільноти, зірок в Сіетлі місця, і бачення, щоб залучити культуру і змінити світ. SPU християнський університет з більш ніж 4000 студентів і студентів з 39 країн і 45 держав. Випускники SPU відомі компетенції і характер, в результаті чого позитивних змін в спільнотах по всій земній кулі.

Мовні центри Інтерлінк

Успіх в сучасному світі вимагають підвищеної крос-культурної компетентності та ефективні комунікативні навички. Знання другого мови, особливо англійської, має життєво важливе значення для іноземних студентів і ділових людей. З цією метою INTERLINK надає унікальну навчальну програму, натхненну теорій навчання, досліджень і практичного застосування. INTERLINK досвід дозволяє учням брати активну участь в різних лінгвістичних, академічних, і крос-культурних умовах. Індивідуальні потреби і прогрес ретельно контролюються, і протягом усього цього процесу, учні отримують заохочення, підтримка і допомога.

Розташований на кампусах топ-рейтинг університетів США, INTERLINK пропонує своїм студентам повний доступ до всіх об'єктів і багатьох академічних послуг, в тому числі допомога з умовним прийомі в цих установах. Крім того, студенти можуть зустрітися з американськими студентами і викладачами, аудит або взяти класи для кредиту, і досвід життя університетського містечка. Протягом всього перебування студентів, викладачів і спеціалізований персонал допомогти їм з їх особистими, культурними і науковими проблемами.

ПРИЙОМ CONDITIONAL

Академічно кваліфіковані студенти, які не мають необхідного знання англійської мови можуть бути допущені до умовно установі члена ACU, якщо вони реєструються на Інтерлінк до початку їх наукових досліджень. Після успішного завершення програми і при виконанні умов, як зазначено в початковому листі умовного допуску установи члена ACU, вони можуть бути допущені як звичайні студенти. Деякі університети члени ACU вимагають, щоб студенти уявити заповнені бланки заяв, офіційні стенограми зі шкіл раніше відвідували, документацію з фінансів і, можливо, рекомендаційні листи. Інші університети повинні тільки переглянути офіційні стенограми, щоб прийняти рішення про прийнятність умовного студента. У всіх випадках однією з умов буде або досягти зазначений TOEFL або IELTS бал або завершити Інтерлінк програму успішно. Допомога в застосуванні до університетів надається безкоштовно для всіх Інтерлінк студентів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд курс » Перегляд PhD » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

MSc

Магістр наук в галузі міжнародної економіки і фінансів в університеті Вальпараїсо

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 місяця September 2018 США Valparaiso

Магістр наук в галузі міжнародної економіки і фінансів (МЕФ) надає студентам теоретичні та аналітичної підготовки в економічних, фінансових, культурних та управлінських аспектів глобального бізнесу і комерції. Це 37-кредитна програма призначена для міжнародних і американських студентів, які прагнуть розвивати навички, щоб ефективно рекомендувати стратегії і політики в області верхньої оперативного управління в складній глобальної бізнес-середовищі. [+]

The Магістр наук в галузі міжнародної економіки і фінансів (ІЕФ) надає студентам теоретичні та аналітичної підготовки в економічних, фінансових, культурних та управлінських аспектів глобального бізнесу і комерції. Це 37-кредитна програма призначена для міжнародних і американських студентів, які прагнуть розвивати навички, щоб ефективно рекомендувати стратегії і політики в області верхньої оперативного управління в складній глобальної бізнес-середовищі. Програма, яка може бути завершена протягом 18 місяців очного курсових робіт, вимагає вивчення в області фінансів, статистики та глобальних проблем економіки. Випускники цієї навчальної програми буде добре позиціонується, щоб працювати в прибуток, некомерційних і державних секторів.... [-]


Магістр наук в галузі міжнародної торгівлі і політики в університеті Вальпараїсо

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 15 - 18 місяця September 2018 США Louisville

The Міжнародна торгівля і програма політики (МСП) забезпечує підготовку в політичних, правових, культурних і соціальних аспектів глобальної торгівлі, бізнесу та економіки. Це 37-кредитна програма, відмінна від ступеня МВА, призначений спеціально для міжнародних і американських студентів, що бажають розвивати знання і розуміння в областях, пов'язаних з міжнародними відносинами, політикою, бізнесом, права і політики. [+]

The Міжнародна торгівля і програма політики (МСП) забезпечує підготовку в політичних, правових, культурних і соціальних аспектів глобальної торгівлі, бізнесу та економіки. Це 37-кредитна програма, відмінна від ступеня МВА, призначений спеціально для міжнародних і американських студентів, що бажають розвивати знання і розуміння в областях, пов'язаних з міжнародними відносинами, політикою, бізнесом, права і політики. Програма, як правило, завершується через 15-18 місяців, якщо студент починає курсову восени, складається з сердечника 25 кредитів. Звідти студенти можуть переслідувати одну з декількох варіантів, в тому числі трек Commerce, слід політики, в неспеціалізованій доріжки і / або дипломну доріжки. Студенти, які не є носіями англійської мови може додати англійську мову для бізнесу їх основних вимог. До 3 елективних кредити можуть бути взяті з мовних курсів в нерідною мовою студента.... [-]


Для зв'язку
Адреса місце знаходження
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, 80027 US
Адреса місце знаходження
Washington, District of Columbia, US
Адреса місце знаходження
Bozeman, Montana, US