Allen University

Введення

Прочитайте офіційний опис

створені з Африканської методистської єпископальної (AME) Церква'S бажання навчати знову звільнених рабів, Аллен університет була заснована в 1870 році як приватний, Крістіан, Гуманітарні науки, Історично Чорний Коледж і Університет (HBCU).

dtyka

Аллен університет названий на честь Річард Аллен, Засновником AME Церква. Аллен університет, Визнаний першим університетом у Південна Кароліна заснована Афроамериканці для освіти афро-американців, Також є першим університетом імені після того, афроамериканця, У той час як первинний фокус Аллен університет тренував міністрів і вчителів, університет виріс за ці роки з підготовки та оснащення випускників в інших академічних областях. Університет прагне забезпечити високу якість навчання для своїх студентів.

Присвячується успішності учнів

Сьогодні Аллен університет виросла запропонувати 21 концентрації в восьми академічних спеціальностей, включаючи математику та природничі науки, гуманітарні науки, управління бізнесом, релігії та суспільних наук. Кожен член нашого викладацького має ступінь магістра, З багатьма містять PhDs, студенти Аллен університет насолоджуватися дружною навчального співтовариства з виділеним факультету і доступ до реальним досвідом. Як тільки ви ступити на території кампусу, ви стаєте частиною сім'ї Аллена.

Розташування

Колумбія

Address
1530 Harden Street
Columbia, SC

29204 Колумбія, Південна Кароліна, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: