Albany State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заява про бачення

Albany State University стане всеосяжним університетом та потужним каталізатором економічного зростання та розвитку Південно-Західної Грузії. ASU буде визнано за його інноваційну та творчу доставку відмінних освітніх програм, широкого залучення громадськості та державної служби, а також творчих стипендій та прикладних досліджень, які збагачують життя різноманітних виборчих округів, які обслуговує університет.

Опис місії

Albany State University , що є гордістю членства в університетській системі Грузії, піднімає свою громаду та регіон, пропонуючи широкий спектр програм випускників, бакалаврів, асоціацій та сертифікатів у своїх головних кампусах в Олбані, а також у стратегічно розміщених філіалах і в Інтернеті. Успішно навчаючи та навчаючись, Університет готує студентів до ефективних внесків до глобально різноманітного суспільства, де знання та технологія створюють можливості для особистого та професійного успіху. АСУ поважає і спирається на історичні коріння своїх інституційних попередників з його відданістю доступу та сильному культурному спадщині, яка поважає різноманітність у всіх його формах і надає всім студентам необхідну їм основу для досягнення успіху. Через творчу науку, дослідження та державну службу факультет університету, співробітники, студенти та адміністратори утворюють стратегічні альянси всередині та за кордоном для сприяння розвитку громад та економіки, що сприяє поліпшенню якості життя громадян Південно-Західної Грузії та інших країн.

Керівні принципи

Прагнути до досконалості

Albany State University буде прагнути до досконалості у викладанні та навчанні, таким чином, стаючи першокласним навчальним закладом для студентів з південно-західної Грузії та отримавши визнання як провідний південний регіональний університет.

Втілення різноманітності

Будучи історично чорним навчальним закладом, який очолює висококваліфікований факультет та штат, Albany State University охоплюватиме різноманіття у всіх його формах, включаючи вік, гендерну ідентичність, расу та етнічність, країну походження, релігію, рівень здібностей, сексуальну орієнтацію та статус ветерана - і прагнути сприяти подібному прийняттю та святкуванню цього різноманіття.

Розширити доступ до вищої освіти

Як університет доступу, Albany State University буде сприяти успіху студентів для всіх, запросивши студентів різного рівня академічної підготовки, зберегти низькі витрати, пропонувати гнучкі класні заняття та методи навчання, а також з'єднання високих очікувань студентів з винятковими наставництва, консультування та навчання.

Підніміть історично занедбані населення

Albany State University визнає і вирішує численні проблеми, з якими стикаються афроамериканці та інші студенти кольорового віку, дорослі учні, студенти першого покоління, студенти з низьким соціально-економічним рівнем та інші з незабезпечених верств населення, а також формуються міцні партнерські відносини з державними органами К-12 , а також громадським організаціям з метою підвищення рівня доступу та успішності.

Сприяння економічному розвитку

У рамках своєї відданості навчанню та вивченню Albany State University сприятиме економічному розвитку в Олбані та на південно-заході Грузії шляхом участі у прикладних дослідженнях, узгодженні його ресурсів з підтримкою виявлених потреб, розробці та розвитку академічних програм для задоволення зростаючих потреб, формування широких стратегічне партнерство, постачання кваліфікованої робочої сили та сприяння розвитку підприємницької діяльності.

Розташування

Олбані

Address
College Drive,504
31705 Олбані, Грузія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія