Akron University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Підготовка та підключення до кар'єри студентів "

Коледж ділового адміністрування (CBA) був створений як професійний коледж при Університеті Акрона в 1953 році. Сьогодні ми виділили себе як національну репутацію та визнану в усьому світі інституцією для розвитку бізнес-професіоналів та лідерів.

Інвестовані фахівці області

Наша активна бізнес-мережа насправді відрізняє нас. Студенти CBA миттєво приєднуються до ділової мережі з 25 000 випускників - 400 + на керівних посадах керівництва. Понад 270 професіоналів особливо підключені до CBA завдяки службі в консультативних радах, які регулярно збираються, щоб надати експертизу та керівництво щодо прийняття навчальних програм та стратегічного напряму. Члени Консультативної ради допомогли розробити наші відповідні ринкові спеціальності та вражаючі програми для випускників, що сприяють кар’єрі студентів. Члени Консультативної ради щороку пропонують студентам CBA бізнес-стажування та кооперації, проекти та змагання.

Професійний розвиток читає студентів

Надійна професійна розробка, орієнтована на кар’єру та практичні можливості навчання - від сотень стажувань до реальних проектів у класі - відрізняють ЦБ від інших установ. Наша програма визначення професійного розвитку EDGE пропонує десятки позакласних можливостей кожного семестру, які переносять навчання поза аудиторією та ставлять студентів на шлях до готовності до кар’єри. Завдяки цьому студенти можуть налагоджувати мережу з професіоналами, які працюють в наших консультативних радах. Ці зусилля допомагають забезпечити готовність та з’єднання студентів до того часу, як вони закінчать навчання. Починаючи з 2019 року, наш персонал з професійного розвитку буде розміщений у новому центрі професійного розвитку в розмірі 5,2 мільйона доларів, який об'єднає всі ресурси професійного розвитку CBA в одному центральному місці.

Викладання факультету в CBA - не асистенти

Наша місія забезпечити наших студентів, які закінчують кар'єру готовими та зв’язаними, підтримується нашими висококваліфікованими та пристрасними викладачами. У той час як наші професори CBA проводять якісні дослідження, вони також навчають студентів на повній формі навчання, часто в сучасних закладах та навчальних лабораторіях. Вони часто спілкуються з професіоналами області та працюють з десятками компаній у кожному семестрі, щоб шукати реальні проекти, які надають практичні можливості навчання, підключаючи аудиторії до залів залів.

Місія Коледжу ділового адміністрування

У той час як Коледж ділового адміністрування (CBA) був заснований як професійний коледж Університету Акрона (UA) в 1953 році, бізнес-класи вперше були запропоновані в UA в 1916 році, майже 100 років тому!

Історично ми зосереджувались на наявності сильних програм та досвіду для залучення якісних студентів та викладачів. Сьогодні цей фокус залишається під час виконання нашої місії:

Підготувати наших студентів, щоб вони стали компетентними та відповідальними бізнес-професіоналами та лідерами. Ця місія керується переконанням, що бізнес - це прикладна, глобальна дисципліна, що відображається в нашому широкому партнерстві з бізнес-спільнотою через численні консультативні ради, класні проекти та стажування, а також через різноманітні можливості навчання.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

Відвідайте національну бізнес-школу з подвійною акредитацією

Організації, що займають рейтинг, регулярно визнають наші програми та загальну якість досвіду роботи в Коледжі ділового адміністрування (CBA).

Рейтинг - аспірантура

Програми випускників CBA включаються до списку «Найкращих шкіл бізнесу» The Princeton Review щороку з 2005 року. Шкіли визнаються на основі високоякісних академічних програм та сприятливих думок студентів, які оцінюють і повідомляють про свій досвід в університеті.

Bloomberg Businessweek класифікував програму MBA за сумісництвом серед найкращих в країні. Ці рейтинги базуються на показниках задоволеності студентів, академічної якості та результатах після закінчення навчання, як-от працевлаштування.

Новини США та Всесвітній звіт віднесли програму MBA CBA до числа найкращих програм MBA за сумісництвом у США. Рейтинг складає на основі середнього балу експертної оцінки, а також чотирьох факторів, що стосуються студентів - середній бал GMAT, середній бал середнього бакалаврату , роки досвіду роботи студентів, які вступають до програми, та відсоток студентів, які навчаються за сумісництвом.

Журнал генерального директора оцінив нашу MBA як програму першого рівня. На основі якості програми та успішності студентів.

Рейтинг - Бакалавриат

Businessweek уже шість років поспіль класифікує нашу бакалаврську бізнес-школу як одну з найкращих у Сполучених Штатах. Businessweek базує рейтинги на академічній якості програм, результатах післядипломної підготовки студентів, задоволеності рекрутерів та дев'яти показниках задоволеності студентів.

Новини США та Всесвітній звіт оцінюють CBA як одну з найкращих бізнес-програм для студентів в країні. Цей рейтинг базується виключно на оцінці експертів. Американські Новини опитують деканів та старших викладачів у кожній студентській програмі, акредитованій AACSB International, і просять оцінити якість усіх програм, з якими вони були знайомі.

Подвійна акредитація AACSB

Починаючи з 1966 року, CBA була акредитована AACSB International, що є ознакою досконалості в управлінській освіті та є найвищим досягненням для бізнес-шкіл у всьому світі. Менше 6 відсотків бізнес-шкіл у світі - 716 з 13 000 - досягли цього визнання. Крім того, CBA є однією з лише 181 бізнес-шкіл, які отримали додаткову спеціалізовану акредитацію за своїми обліковими програмами.

Школи акредитовані на основі 21 стандарту, що стосується кваліфікації викладачів, стратегічного управління ресурсами, взаємодії викладачів та студентів, а також зобов'язання щодо постійного вдосконалення та досягнення навчальних цілей у програмах ступенів.

Акредитація підтверджує прихильність CBA до якості та постійного вдосконалення. Це запевняє наших потенційних студентів, випускників, академію та нашу громаду, що коледж:

 • Керує своїми ресурсами для досягнення нашої місії підготовки компетентних та відповідальних бізнес-професіоналів та лідерів.
 • Просуває знання бізнесу та менеджменту за допомогою факультетських досліджень та стипендій.
 • Він забезпечує якісне викладання та поточні навчальні програми.
 • Виховує змістовні взаємодії між нашими студентами та викладачами.
 • Випускає випускників, які досягли конкретних цілей навчання з нашої теми.

Ласкаво просимо студентів та абітурієнтів

Випускні програми університету Акронського коледжу ділового адміністрування (CBA) мають багату традицію прийому студентів з усього світу. Щороку у нас є студенти, які представляють понад 30 країн, які беруть бізнес-класи, і за останні 15 років мали понад 50 студентів Фулбрайта. Наші викладачі також мають різноманітні знання, включаючи галузевий досвід, і приїжджають з багатьох країн. Ми цінуємо уявлення, які пропонує різноманітне населення.

Міжнародні студенти мають певні кроки для вступу та успішної участі в програмі випускників CBA. Ми створили цю сторінку, щоб надавати посилання на важливі кроки та іншу корисну інформацію для студентів з-за меж США. Для вас буде важливо прочитати пов’язані на цій сторінці сторінки, щоб забезпечити безперебійну обробку вашої заявки, щоб ви могли почати планувати приєднання до нас в Akron!

Університет Акронської вищої школи обробляє заявки та затверджує вступ на всі програми випускників на кампусі. Інформація, спеціально для іноземних студентів, збирається на частині веб-сайту, включаючи оформлення документів Visa (I-20) та обов'язкове медичне страхування.

До приїзду в Акрон

Міжнародні студенти можуть домовитись про те, щоб приймаючі сім’ї допомагали їм після приїзду, звертаючись до Global Ties-Akron. Інша інформація про статус візи, прибуття в Акрон та що взяти з собою можна отримати у Центрі міжнародних студентів та науковців.

Більшість офісів університету Акрона закрито в суботу та неділю, тому студентам, які приїжджають у цей район у вихідні, потрібно буде домовитись про готель чи сім’ю господарів, перш ніж приїхати до Акрона. Транспорт доступний з міжнародного аеропорту Клівленда Хопкінса або аеропорту Акрон-Кантон.

У перший робочий день (з понеділка по п’ятницю) ви повинні відвідати Центр міжнародних студентів та науковців, щоб подбати про всі візові, страхові та інші вимоги до нових студентів. Після цього слід відвідати наш офіс.

Будь ласка, зв'яжіться з нами перед тим, як виїхати зі своєї країни, щоб запланувати консультаційну зустріч.

Проживає в Акроні

Багато студентів та випускників прокоментували доступне житло в Акроні, а також велику різноманітність культурних та розважальних закладів, доступних на північному сході Огайо. Трансфер на кампусі та система міських автобусів забезпечують перевезення в межах регіону, щоб студенти могли обійтись без машини.

Житло в Акрон

Житло поза кампусом

Поруч з кампусом є багато квартирних комплексів та будинків, які надають житло для студентів. Існує ряд, що знаходиться в безпосередній близькості від коледжу ділового адміністрування. Оскільки більшість наших особистих випускних класів пропонуються ввечері, багато студентів вважають, що квартири, близькі до CBA, є кращими. Ви можете перевірити відстань до адреси CBA за адресою 259 S. Broadway, Akron, OH 44308.

Житло на кампусі

Більшість будинків на території університету - для студентів, які навчаються на бакалавраті. Кілька залів проживання приймають аспірантів.

Дістатися навколо північного сходу Огайо

Трансфер з університету Акрон Роо Експрес надає послуги в університеті та в сусідній громаді для студентів, викладачів та співробітників університету з дійсною ідентифікацією університету - Zip Card. Гості також можуть поїхати на трансфер, якщо їх супроводжує хтось із ZipCard.

Система Akron Metro Bus пропонує MetroZip, який забезпечує безкоштовне перевезення студентів навколо округу Самміт на будь-який звичайний маршрут метро, проводячи поштову картку. Це доступно для студентів, викладачів та працівників. Послуги SCAT виключені з цієї програми.

Ви також можете сісти на автобус метро до Клівленда всього за 4 долари. Регулярний тариф становить 5 доларів США, зі знижкою в 1 долар за допомогою вашої поштової картки. Служба експрес-послуг Northcoast до Клівленда пропонує два маршрути, що відбуваються в районі Акрон, ця послуга проводиться лише в будні дні і працює рано вранці та пізно вдень.

Метро в деякі свята не працює.

Подорож навколо Сполучених Штатів

Для більш віддалених подорожей до США автобус Greyhound Bus доступний від Akron, а залізничний транспорт Amtrak доступний у Cleveland або Alliance. Також в Акрон є різноманітні агенції з прокату автомобілів. Аеропорт Кантон Акрон та Міжнародний аеропорт Клівленда Хопкінса забезпечують доступ до ряду авіакомпаній.

Пори року, що змінюються - що носити і як підготуватися

Університет Акрона має осінь три семестри, яка починається в серпні (влітку) і закінчується в грудні (взимку), весною, яка починається в січні (взимку) і закінчується в травні (навесні). Літо, що починається в травні (навесні) і закінчується в серпні (літо). Це означає, що якщо ви переїжджаєте в Акрон на навчання, ви будете відчувати два сезони кожного семестру, і вам потрібно буде гардероб, який охоплює всі сезони. Більшість студентів одягаються у діловий повсякденний одяг для відвідування уроку, якщо вони не проводять презентації, і в цьому випадку вони одягаються у професійний одяг. У Акроні та північному сході Огайо є безліч заходів, заходів та місць, де можна насолодитися.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

Стипендії, робота, можливості фінансової допомоги та вартість

На підтримку досконалості у навчанні, і Університет Акрона, і Коледж ділового адміністрування пропонують широкий спектр стипендій та інших можливостей для допомоги студентам у навчальних заняттях. Ці стипендії надаються корпораціями, фондами, професійними організаціями, викладачами, випускниками та іншими особами.

Федеральна програма навчання

Фінансування федерального коледжу на навчання доступне аспірантам. Вам слід подати форму FAFSA і звернутися до Служби фінансової допомоги студентів університету Акрона для отримання додаткової інформації або ознайомитись з інформацією про придатність.

Стипендії коледжу ділового адміністрування

Щороку Коледж ділового адміністрування присуджує понад 100 випускників та бакалавратів як діючим студентам CBA, так і початківцям.

Стипендії університету

Університет Акрона пропонує стипендії спеціально для спеціальностей CBA.

Зовнішні можливості стипендії

Університет пропонує стипендії поза коледжем, надані різними зовнішніми організаціями.

Зайнятість студентів

Студенти можуть знайти можливості працевлаштування в кампусі чи поза ним. Міжнародні студенти обмежуються працевлаштуванням у кампусі, якщо вони не беруть участь у програмі стажування.

Стажування

Аспіранти обмежуються можливостями стажування, які відображаються на стенограмах як кредитний / кредитний клас. Для аспірантів доступні обмежені варіанти кооперативу.

Стипендія UA ARMY ROTC

Можливості стипендії доступні кваліфікованим аспірантам коледжу бізнесу через армію ROTC в Університеті Акрона. Завдяки цій стипендії ви можете отримувати гроші на витрати на навчання в школі та проживання, а також навчання лідерства світового рівня. Участь в армії ROTC передбачає:

 • Гроші на стипендії для покриття навчання та зборів, книг та деяких витрат на проживання
 • Лідерське навчання
 • Унікальний досвід досвіду навчання
 • Pathway до кар’єри у військовому та цивільному житті

Ми вітаємо можливість розповісти більше про армію ROTC в Університеті Акрона. Зверніться до аспірантури, щоб поговорити з радником із стипендій.

Процес прийому

Критерії прийому випускників: Відповідь COVID-19

Розглядаючи обставини та події, пов’язані з пандемією COVID-19, Коледж ділового адміністрування застосовуватиме цілісний підхід до прийому випускників в ОАЕ на 2020-21 навчальний рік. У цьому середовищі неможливо ігнорувати зовнішні фактори, що впливають на окремі обставини та життя. Багато хто знаходить свою роботу та кар’єру в перехідний період, і Коледж ділового адміністрування хоче надати якомога більшу гнучкість будь-якому студенту, який вирішив наприкінці року відвідувати аспірантуру в UA. Як результат, будь-який заявник може подати клопотання про відмову від стандартизованої вимоги до випробувань на вступ. Кандидати можуть вирішити включити ці бали, але тести не будуть потрібні.

Починаючи з 22 травня, CBA відмовляється від плати за заявку на осінь 2020 року.

Завершення процесу прийому

Як студент, який подає матеріали для вступу, важливо, щоб ви подавали все необхідне та вчасно. У контрольному списку матеріалів нижче перелічені вимоги. Комісія з прийому випускників розглядає всі заявки, отримані для всіх випускників програм коледжу ділового адміністрування (CBA).

Університет Акронської аспірантури здійснює контроль за вступом на всі програми випускників. Вони забезпечують обов'язковий онлайн-процес подання заявок. Студенти можуть подавати необхідні форми через систему онлайн-заявок. Елементи, які не надаються в онлайн-системі до подання, можуть бути надіслані до Випускних програм у бізнес-офісі. Після подання заявки та надання стенограм вища школа передасть інформацію про вашу заявку до Управління випускних програм CBA (Коледж ділового адміністрування, кімната 412, Акрон, ОН 44325-4805) для ознайомлення.

Кінцеві терміни - внутрішні та міжнародні

Домашні студенти

 • Початок осіннього семестру - 1 серпня
 • Початок весняного семестру - 1 грудня
 • Початок літнього семестру - 1 травня
 • Субота MBA - тільки осінній старт - 1 серпня

Міжнародні студенти

Вища школа рекомендує подати заявку за шість місяців до початку семестру, в якому ви плануєте розпочати навчання. CBA рекомендує подати заявку не пізніше наступних дат:

 • Падіння - 15 червня
 • Весна - 15 жовтня
 • Літо - 15 березня

Інтернет-матеріали та матеріали, надіслані електронною поштою

Щоб подати заявку, вам потрібно заповнити частину онлайн-заявки та надіслати певні матеріали поштою або електронною поштою на gradcba@uakron.edu до встановленого терміну.

Щоб подати заявку, виконайте всі наступні дії.

Крок 1. Заповніть онлайн-заявку, яка включає:

 • Заява
 • Плата за заявку відмовлена для заявників на осінь 2020 року
 • 45 доларів для вітчизняних студентів Відмовилися від претендентів на осінь 2020 року
 • 70 доларів для студентів-іноземців, які відмовились від претендентів на осінь 2020 року
 • Плата за повторну заявку в розмірі 45 доларів США відхилена для заявників восени 2020 року

Крок 2: Надішліть електронною поштою або надішліть електронною поштою gradcba@uakron.edu

 • Принаймні 2 рекомендаційних листа (поділіться цим посиланням зі своїми рекомендаціями)
 • Ваше поточне резюме
 • Постановка мети, що описує вашу історію. Опишіть, що спонукає вас до досягнення ступеня та які характеристики призведуть до вашого успіху. Якщо ви подаєте заявку на суботу МВА міждисциплінарної концентрації, будь ласка, вкажіть свій інтерес до суботи MBA у першому абзаці.
 • Офіційні стенограми. Усі стенограми повинні бути подані до аспірантури. Студенти можуть подати неофіційні копії на gradcba@uakron.edu для цілей прийому, але офіційний стенограф повинен бути представлений або надісланий до аспірантури, розташованої в будівлі Лей Холла.
 • Стандартизовані тестові бали. Неофіційні копії можуть бути надіслані на gradcba@uakron.edu для опрацювання вступу.
 • GMAT (надішліть копію результатів). Попросіть, щоб офіційна копія була надіслана в Університет Акрона або при здачі тесту, або після. Комісія з прийому випускників (GAC) вважає, що претенденти мають мінімальний бал GMAT 500. Для тих претендентів, які мають бали трохи нижче цього рівня, можна подати клопотання до Приймальної комісії з вимогою тимчасового вступу.
 • Інші стандартизовані тести. Студенти, які склали GRE, MCAT, PCAT, LSAT або CAT, можуть попросити розглянути питання про вступ на основі цих балів. Очікується, що студенти, які надають CAT, забезпечать бали 90% або вище. Якщо студент ще не склав тест, перевагу надає GMAT. Студенти із спільного бізнесу та права можуть вимагати, щоб Школа права пересилала всю документацію до CBA та аспірантури. Детальнішу інформацію див. У процесі подання заявки на отримання спільної ступеня.

Студенти, які здобули ступінь магістра, доктора або юриспруденцію з американського університету, можуть подати заявку на вступ на базі доктора. Загальна заява студента буде розглянута, і GAC залишає за собою право вимагати GMAT для вступу.

Кандидати можуть подати клопотання у GAC про відмову від GMAT, GRE або інших стандартизованих тестів, якщо вони досягли трьох років професійних обов'язків, після закінчення ступеня бакалавра в акредитованому університеті. За заявою ви можете надіслати нашу онлайн-формуляр прохання про відмову від тестування. Рішення про відмову буде переглянуто під час огляду GAC.

Студенти з досвідом роботи менше трьох років можуть подати запит на відмову на основі нашої відповіді COVID-19. Заявники повинні зазначити виняток COVID-19 у розділі "додаткова інформація" на нашій онлайн-формі заяви про відмову від тестування.

Коледж ділового адміністрування, як правило, не пропонує абітурієнту без стандартизованого тестового бала. Якщо ви здобули ступінь бакалаврату, що не є діловим, та ще не склали стандартизований тест, ви можете записатись на ступінь, що не здобуває ступеня, що дозволяє взяти до дев'яти (9) кредитних годин на курсовій роботі Gateway або Foundation під час підготовки до ваш стандартизований тест. Однак зауважте, що студенти, які шукають ступінь, мають пріоритет для вступу до класів. Цей варіант без обмежень обмежується домашніми студентами.

Вимоги до мови

Тест з англійської мови Duolingo тимчасово дозволений замість особистого TOEFL.

2 березня 2020 р. - Враховуючи закриття центрів тестування в районах, які постраждали від спалаху коронавірусу (COVID-19), Акронський університет схвалив використання тесту з англійської мови Duolingo (DET) для демонстрації рівня володіння англійською мовою. DET буде прийнятий замість особистих TOEFL та IELTS до 31 березня 2020 р. Кандидатам потрібно буде отримати бал DET 115 або вище, щоб задовольнити наші вимоги щодо кваліфікації для прийому випускників.

Ми продовжуватимемо уважно стежити за ситуацією і будемо робити подальші міркування як обґрунтовані. Дякую.

Очікується, що міжнародні студенти, і навіть деякі постійні резиденти, демонструватимуть доказ володіння англійською мовою. Це можна зробити, надавши прийнятні бали на тесті на англійську мову як іноземну (TOEFL), на міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS) або через тестування, яке доступне в Інституті англійської мови університету Акрона (ІФІ). Ті, хто не досягає очікуваних мінімальних балів 79 у TOEFL або 6,5 за IELTS, можуть подати заявку на умовний вступ на вивчення англійської мови в UA-ELI.

 • Мінімальні бали TOEFL з 79 Інтернет-тесту або 550 Тесту на паперовій основі
 • Мінімальна оцінка IELTS 6,5 за IELTS

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

Розташування

Акрон

Address
259 S. Broadway St.
Akron, OH

44325 Акрон, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited