Academy of Art University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як і місто, це називається будинком з 1929 року, Академія мистецтв університету існувала завжди в авангарді інновацій і творчості. Академія і Сан-Франциско виросли разом і служив взаємних джерел натхнення і таланту, погляньте назад на помітних моментів в історії Академії в Сан-Франциско.

academyart

Наша історія

Як і місто, це називається будинком з 1929 року, Академія мистецтв університету завжди існував в авангарді інновацій і творчості. Академія і Сан-Франциско виросли разом, і служив в якості взаємних джерел натхнення і таланту - озирнутися на помітних моментів у історії Академії в Сан-Франциско.

У що ми віримо

Ні-Бар'єрні Приймальна

Все, що потрібно, це пристрасть для навчання та розвитку ваших навичок в якості художника.

Громада Підтримка

Ми закликаємо наших студентів, щоб досягти їх творчий потенціал в атмосфері підтримки і глибокого співробітництва.

Етика в ст

Ми вважаємо себе-і прагнути прищепити нашим студентам-найвищих етичних стандартів особистого та професійного цілісності.

Вчіться у фахівців

Ми вважаємо, що кращі вчителі фактичні робочі оголошень. Наш факультет складається з мистецтва і дизайну експертів, які стверджують, кар'єри на передньому краї галузевих тенденцій.

Міський Громадянин

Дізнавшись від нашого будинку в Сан-Франциско, ми прагнемо, щоб віддати культури в дусі щедрості і співчуття.

academyart

Наше керівництво

Річард С. Стівенс

Академія мистецтв коледжу був створений в Сан-Франциско в 1929 році Річард С. Стівенс, образотворчого мистецтва художника і креативного директора для Sunset Magazine. За підтримки своєї дружини, пані Клари Стівенс, він відкрив нову школу в орендованому горищі при 215 Кірні Санкт навчити рекламного мистецтва. Протягом декількох років, видатний факультет практикувати мистецтва і дизайну професіоналів допоміг сформулювати філософія прокату, встановлених професіоналів шкільному навчити майбутніх фахівців. У 1933 році навчальна програма була розширена, щоб включити моди ілюстрації, а в 1936 році був доданий штраф художній відділ.

Д-р Річард А. Стівенс

Річард і син Клари, доктор Річард А. Стівенс, переїхав в ролі президента в 1951 році, і його керівництво привело до розширення від 50 студентів в більш ніж 5000, з значним розширенням спеціальностей кафедри. У 1966 році школа була включена та надано повноваження пропонувати ступінь бакалавра в образотворчому мистецтві Бюро з приватним вища та професійно-технічної освіти в штаті Каліфорнія. Випускник програми був відкритий в 1977 році і затверджений в 1983.

Доктор Еліза Стівенс

Доктор Еліза Стівенс, внучка засновника нашої школи, вдалося її батька на посту президента Академії мистецтв університету в 1992 році. Доктор Стівенс був націлений на розширення навчальної програми Академії, щоб залишитися в курсі нових технологій і тенденцій в галузі, а також розвивається держава-оф-арт-об'єктів і ресурсів. У 2004 році назва школи було змінено від Академії мистецтв коледжу в Академію мистецтв університету в знак визнання її глибини, обсягу та якості освіти.

Сьогодні університет є найбільшим приватним школа мистецтва і дизайну в країні. Студенти тепер мають можливість продовжити бакалавра витончених мистецтв, бакалавр мистецтв, бакалавр наук, бакалавр архітектури, доцент мистецтв, магістр витончених мистецтв, магістр гуманітарних наук, магістр архітектури, мистецтва навчальний мандат, сертифікат програми, і продовжуючи художні курси підвищення кваліфікації в 28 областях дослідження.

академія

Факти про нас

2002 - Ми пропонуємо інноваційний онлайн-освіту в галузі мистецтв з 2002 року.

70+ Ми вважаємо, більше 70 студента і випускники художніх виставок та виставок галереї в Сан-Франциско щороку.

112 - Наш різноманітний студентів і випускників співтовариство представляють більше 112 країн світу.

17 - Студенти процвітають в 17 житлових об'єктів по всьому Сан-Франциско.

16 - Наша спортивна програма NCAA має 16 люті міжвузівських команд.

Для отримання додаткової інформації про наші ступені випускних робіт, середній борг студентів, які закінчили програму та іншу важливу інформацію, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт за адресою: Http://www.academyart.edu/disclosures

За допомогою цієї форми, я дати згоду Академії мистецтв отримати AUTODIALED І / АБО попередньо записане TELEMARKETING викликів і текстові повідомлення, ВІД або від імені Академії мистецтв НА ТЕЛЕФОНЕ (S), представлений тут. Я розумію, що моє згода не УМОВА МОЄЇ отримує допомогу від Академії мистецтв. ВСЕ дзвінки можуть бути записані для забезпечення якості.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Master in Illustration

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

[+]

The МЗС Ілюстрація Вища школа навчальний план підкреслює візуальну зв'язок і майстерність технічних та концептуальних здібностей і включає в себе інтенсивне навчання у розробці ідей, рішення проблем і художньої майстерності. Студенти просять, щоб розтягнути свої таланти і навички, удосконалювати, які підвищать своє мистецтво, розширення можливостей для їх роботи. . [-]

Master in Interior Architecture & Design

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

[+]

Презентаційні навички Інтеграція усній і візуальний матеріал, щоб представити ідеї ясно. Технічні навички проектування Ефективно застосовувати принципи з двох і трьох мірної проектування до традиційних і цифрових засобів масової інформації. Ефективно застосовувати колір у всіх аспектах візуальних комунікацій Професійної готовності Проведіть професійне портфоліо, що відповідає промисловим стандартам Створити бізнес-план, що демонструє знайомство з ділової та професійної практики Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат, середньої заборгованості по кредиту студент, потенційних професій та іншої інформації. Акредитований член WSCUC, насадити, CIDA (БФА-IAD, МЗС-ДВА), NAAB (B.ARCH *, M.ARCH), СТС (Каліфорнія Викладач облікових). Обов'язки програма ступеня в даний час не пропонує онлайн-курси. ** B.ARCH даний час знаходиться в стані кандидатури. Всі іноземні студенти потрібна віза для в'їзду в США і додаток OPT, щоб продовжити своє перебування після закінчення школи. . [-]

майстер в галузі ландшафтної архітектури

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання September 2018 США San Francisco

Програма МЗС забезпечує поглиблене вивчення для студентів, що навчаються кар'єру в галузі ландшафтної архітектури. [+]

Магістр (MA) ступінь М. Ландшафтна архітектура Unit Вимоги Основні 36 одиниць загальною 36 одиниць М. Ландшафтна архітектура Ступінь вимоги Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в всі необхідні 36 одиниць Магістерська програма Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дизайн Рішення Продемонструвати основну команду з ключових принципів, систем та елементів дизайну, які інформують двох- і тривимірну конструкцію і склад Продукція для оборони дизайн та планувальні рішення, що відображають усвідомлення історичних, екологічних та кліматичних факторів на даному сайті Творчо вирішувати проблеми проектування ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ПРОЦЕС Провести дослідження і достатньо проаналізувати висновки на відповідних моменти в процесі проектування Дослідіть достатні концепції та альтернативи, і перевірити їх проти відповідних критеріїв і стандартів природних систем Виявити і оцінити ключові функції і процеси знайти на сайті (наприклад, типів грунтів, окремих видів рослин, рослинних угруповань, дикої природи, кліматичних умов і гідрології), щоб визначити проектні можливості та обмеження ЛЮДИНИ і соціальних факторів Продемонструвати розуміння складнощів, які існують між поведінкою людини і відкритому просторі в проектних пропозицій Технічних систем і МАТЕРІАЛИ Застосування принципів стійкості в розробленні технічно точними і екологічно чутливих сортування та дренажні плани і іригаційних систем Виберіть і оцінювати матеріали, які обидва підвищення естетичних та екологічних якостей даного сайту і забезпечують програмних вимог клієнта та / або групи користувачів Історія, теорія, і критика Продемонструвати розуміння основних традицій дизайну, ідей і впливів в дизайн пропозицій Візуальних і вербальних ЗВ'ЯЗОК Консолідація досліджень і представити ідеї в короткій і переконливою презентації словесної Виберіть підходящий репрезентативну ЗМІ, у тому числі комп'ютерної графіки та малювання від руки,... [-]

майстер в галузі промислового дизайну

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Школа програми МЗС промислового дизайну забезпечує поглиблене вивчення протягом орієнтованих областях фізичного проектування. На додаток до класі і спільного курсових, кожен студент працює в напрямку отримання остаточного дипломний проект. [+]

The Школа програми МЗС промислового дизайну в забезпечує поглиблене вивчення протягом орієнтованих областях фізичного проектування. На додаток до класі і спільного курсових, кожен студент працює в напрямку отримання остаточного дипломний проект. МЗС промисловий дизайн Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Промисловий дизайн Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати можливості їх дипломний проект Поясніть актуальність свого проекту для їх професійних цілей Заповніть затвердженої обсяг роботи, яка представляє собою просунутий рівень досягнення у своїй області фокуса Дослідження та аналіз Чітко визначити проблему / можливість, гіпотезу, основні цілі та вимоги до продукції в їх коротенько проекту Провести належних досліджень і спілкуйтеся результати, використовуючи відповідні допоміжні матеріали Візуальна зв'язок Проводити роботи, який демонструє майстерність у брендингу, графіки, малювання, рендеринг, 3D моделювання і модель рішень процес проектування Дослідіть матеріали, кольору, форми, виробничі, ергономіки / людського фактора, і стійкість Включення розуміння витрат, перелік матеріалів і специфікацій в процесі планування дизайну Використовуйте інноваційні процеси та методології проектування для розробки концептуально сильних проектів (у тому числі мозкового штурму, відображення, ескізи, і синтезу / тестування багатьох ідей) Дослідіть вторинних конструкцій: упаковка, машинобудування, користувальницький інтерфейс, та / або досвід користувача Презентаційні навички Дайте чіткі й лаконічні професійні презентації (вербальне і візуальне) Точно представити свої ідеї в... [-]

майстер в костюми

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Навчальна програма МЗС уточнює Мода і фокусується ваш індивідуальний художнє бачення з передовою курсових в дизайні, мерчендайзинг, текстиль, трикотаж і. Студія курси відточити свої знання галузевих стандартів, поєднуючи чудовий дизайн з майстерністю новітніх цифрових інструментів. [+]

The МЗС Навчальний план Мода уточнює і фокусується ваш індивідуальний художнє бачення з передовою курсових в області дизайну, мерчендайзингу, текстильній промисловості і трикотажу. Студія курси відточити свої знання галузевих стандартів, поєднуючи чудовий дизайн з майстерністю новітніх цифрових інструментів. Магістратура кандидатів керуються через спрямований дослідження, яке завершується у виробництві модної колекції і портфеля, або мерчандайзингу проекту. МЗС костюмам Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС костюмам Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС костюмах - програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Художник по костюмах Дисертація Створити обсяг роботи, який буде побудований в портфель, який представляє просунутий рівень досягнення, націленими на кіноіндустрії. Проведення досліджень з розробки креативних концепцій і побудувати візуальну історію. Продемонструвати постійний рівень якості проектування від підготовки виробництва через зйомках фільму. Провести конкретні дослідження, засновані на даному сценарії, який показує чітке розуміння потреб костюм для історії. Дизайн костюмів, які підтримують потреби історії та персонажів. Зв'язок дизайнерські ідеї 2 вимірах з використанням традиційних та / або цифрові носії. Розробка концепції дизайну 2D в 3D повною мірою реалізовані костюми для виробництва фільму. Застосувати передові методи проектування 3D для створення одягу на професійному рівні. Співпраця Ефективно співпрацювати, щоб справити творчі проекти. Професійної готовності Створити відповідну і оригінальні портфель і супутні матеріали, які можуть бути використані, щоб продати себе в індустрії Візит www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат,... [-]

майстер в моді

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Навчальна програма МЗС уточнює Мода і фокусується ваш індивідуальний художнє бачення з передовою курсових в дизайні, мерчендайзинг, текстиль, трикотаж і. Студія курси відточити свої знання галузевих стандартів, поєднуючи чудовий дизайн з майстерністю новітніх цифрових інструментів. [+]

The МЗС моди Навчальний план уточнює і фокусується ваш індивідуальний художнє бачення з передовою курсових в дизайні, мерчендайзинг, текстиль, трикотаж і. Студія курси відточити свої знання галузевих стандартів, поєднуючи чудовий дизайн з майстерністю новітніх цифрових інструментів. Магістратура кандидатів керуються через спрямований дослідження, яке завершується у виробництві модної колекції і портфеля, або мерчандайзингу проекту. МЗС Мода Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Мода Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС Мода - програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати можливості їх дипломний проект Спеціальні навички: Дизайн Дизайн Дисертація: Створення тіло роботи, яка буде побудована в портфель, який представляє просунутий рівень досягнення та орієнтовані на конкретний сегмент ринку. Провести дослідження, щоб розвивати свій творчий задум і побудувати візуальну історію. Продемонструвати хороше розуміння свого ринку Зв'язок їх ідеї дизайну 2 вимірах з використанням традиційних та / або цифрові носії Створення розширених плоских технічні креслення специфікації вручну і за допомогою комп'ютера. Дизайн колекції, що демонструють глибоке розуміння модного дизайну і передових технічних навичок. Спеціальні навички: 3-мірна дизайн / Технічний дизайн / CDFP Дисертація: Створення тіло роботи, яка буде побудована в портфель, який представляє просунутий рівень досягнення та орієнтовані на конкретний сегмент ринку. Застосувати передові методи проектування 3D для створення одягу на професійному рівні Спеціальні навички: Прикладна Текстильний дизайн... [-]

майстер в моді журналістики

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Програма М.А. Мода Журналістика розроблений, щоб дати студентам підвищення кваліфікації в оволодінні журналістики для друку, Інтернету та інших платформ. 42-блок програми завершується остаточний проект дисертації та студенти закінчать з надійною портфеля зразків письма, що відображають голос і перспективи вони готові принести в цій захоплюючій промисловості. [+]

The Журналістика Мода М.А. Програма призначена, щоб дати студентам підвищення кваліфікації в оволодінні журналістики для друку, Інтернету та інших платформ. 42-блок програми завершується остаточний проект дисертації та студенти закінчать з надійною портфеля зразків письма, що відображають голос і перспективи вони готові принести в цій захоплюючій промисловості. М. Мода Журналістика Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 6 одиниць Магістратура гуманітарних наук 3 одиниці Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 42 одиниць * в утвердженні директор М. Мода Журналістика Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 42 всі необхідні підрозділи М. Мода Журналістика - програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати можливості їх дипломний проект Дослідження, план, і написати дисертацію, що складається з одного з наступних: серія від трьох до п'яти тематичних статей для друку або інтернет-видання; функціонуючий сайт моди; від трьох до п'яти випробувань пагони вивчає певний жанр або набір стилів, демонструючи основи стилю; або проект, який сходиться два або більше з вищевказаних категорій Візуальна зв'язок Застосування основних принципів дизайну для творчості Усні та письмові комунікації Написати переконливі матеріали для друку, в Інтернеті, або мовні ЗМІ Очевидно, передати ідеї та концепції, використовуючи специфічний мову індустрії моди Ефективно крок ідеї Проводити ефективні інтерв'ю Розвиватися як особистий голос і здатність адаптуватися голос, щоб відповідати різні печатки / інтернет-видань мода журналістика Провести поглиблене дослідження з розробки матеріалів для друку, в Інтернеті, або мовні ЗМІ. Продемонструвати здатність виконувати редакційні "пакети", "комбінуючи різні журналістські функції... [-]

майстер в області графічного дизайну

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

З його цілеспрямованого процесу розвитку теза, школа програми МЗС графічний дизайн підкреслює поглиблене вивчення області та закликає студентів, щоб розширити свої дизайнерські навички у створенні контенту, авторства, підприємництва та соціальних інновацій. [+]

З його цілеспрямованого процесу розвитку теза, школи Програма МЗС графічний дизайн в підкреслює поглиблене вивчення області та закликає студентів, щоб розширити свої дизайнерські навички у створенні контенту, авторства, підприємництва та соціальних інновацій. МЗС графічного дизайну вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Академічне дослідження 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Графічний дизайн Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Критичний і творче мислення Провести відповідні дослідження, щоб дізнатися про проблеми і можливих рішень Ініціювати відповідний рівень участі аудиторії та участі Продемонструвати винахідливість і гнучкість, необхідну для зачати і виконати проектні рішення Концептуальні навички Створити переконливі і привабливі візуальні комунікації, які передають відповідні повідомлення та ідеї Проблеми вирішувати за допомогою процесу проектування Розробка проектних рішень, які функціонують ефективно протягом певного контексту (соціального, культурного, технологічного, економічного і т.д.) Формальні навички Створити візуальних комунікацій, що демонструють компетентні офіційні дизайнерські навички, які включають: ієрархії, типографіка, естетику, склад і будівництво значущих зображень Продемонструвати компетентність в ЗМІ, матеріали, інструменти, технології та методів Професійної готовності Продемонструвати звуку організації та навички управління дизайн-проект Ефективно представити і спілкуйтеся ідеї Продемонструвати навички, необхідні для обраної кар'єри шляхом подання компетентним органом роботи Дисертація проекту МЗС Проведіть дипломний проект всеосяжної випускник, успішно використовує дизайн, щоб вирішити для виявленої проблеми Запропонуйте випускник дипломний проект, який ідентифікує проблему, і має потенціал для успішного розвитку, використовуючи дизайн Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні... [-]

майстер в письмовій формі для кіно, телебачення і цифрових ЗМІ

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 3 років September 2018 США San Francisco

МЗС у письмовій формі протягом кіно, телебачення і цифрових медіа є інтенсивна програма яка концентрується виключно на листи, качку і діловій стороні будучи професійним письменником. У цьому високо спільної середовищі, буде написати дві кіносценарії, три специфікації телевізійних сценаріїв і специфікації пілота. [+]

The МЗС у письмовій формі протягом кіно, телебачення і цифрових медіа є інтенсивна програма, яка концентрується виключно на листи, качку і діловій стороні будучи професійним письменником. У цьому високо спільної середовищі, буде написати дві кіносценарії, три специфікації телевізійних сценаріїв і специфікації пілота. Ви також будете персонал письменник на двох веб-серії. Так що, якщо ваша мета для завершення товарної обсяг роботи, який готовий до літературної представництва, продажів або варіантів сценарію, відкритих завдань листи і штабних посадах, наша програма дасть вам творчу краю вам потрібно. МЗС Писати для кіно, телебачення і цифрових медіа Unit вимоги Основні 60 одиниць загальною 60 одиниць МЗС Писати для кіно, телебачення і цифрових медіа Ступінь вимоги Успішне завершення остаточного огляду Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в всі необхідні 60 одиниць МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дослідження Ефективно проводити поглиблені дослідження і застосовувати результати, щоб створити справжні розповідь світи, персонажів і діалогу Історія розвитку навичок Створення історія ідей для художніх фільмів і телебачення, які привертають інтерес читачів промисловості Розробка цікаві історії, які свіжі, творчі і затребуваною Застосувати необхідні інструменти для розробки сценарного історії, які структурно звуку Створити чіткі співчуваючі або чуйними символів Критичне мислення Аналіз проблем розповідь / сценарію і знайти творчі рішення Письмові навички презентації Написати переконливі loglines і приміщень Написати теми, які відображають сильну точку зору Написати добре розвинені процедури або обриси і конспекти Сценарна майстерність Написати сценарії, які демонструють команди в історії структура, структура сцени, розвиток персонажа, опис дій, діалогу і підтексту Качкі навички Pitch розповіді ефективно... [-]

майстер в розробці ігор

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Програма МЗС Розробка ігор дозволяє студентам для подальшого їх кар'єри, синтезуючи традиційні мистецтва і дизайну основи з сьогоднішніми новаторських технологій. Студенти вирівняти свою майстерність через руки-на прототипування ігрової механіки і створення мистецтва, а потім шляхом створення дипломний проект і промисловість якість портфеля. [+]

The Програма МЗС Розробка ігор дозволяє студентам для подальшого їх кар'єри, синтезуючи традиційні мистецтва і дизайну основи з сьогоднішніми новаторських технологій. Студенти вирівняти свою майстерність через руки-на прототипування ігрової механіки і створення мистецтва, а потім шляхом створення дипломний проект і промисловість якість портфеля. Розділ Розробка МЗС гри Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС гри Ступінь розвитку Вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати здійсненність проекту дисертації Створити дипломний проект, який демонструє майстерність інтерактивного дизайну гри і спеціальних знань ігрового мистецтва або гри і рівень дизайну. Візуальна зв'язок Критично оцінити естетику, значення і вплив образів. Технічні та прикладні науки Продемонструвати майстерність інструментів і технологій, пов'язаних з області спеціальності Продемонструвати знайомство з сучасними гри технології виробництва і процесів, виконуючи ігрові документів і відтворений рівень Презентаційні навички Представити свої ідеї та рішення в переконливій і добре організованому порядку. Критичне мислення та вирішення проблем Створити графік і основні етапи проекту і управляти ресурсами для досягнення цілей проекту Дослідження і генерувати ефективні рішення відповідно до терміну. Продемонструвати складний рівень розуміння гри мистецтва або дизайну Професійної готовності Виробляти професійну демо котушки або портфель, який відповідає галузевим стандартам. Робота спільно та ефективно у виробничому середовищі. Спеціальні навички: мистецтво гри Модель, текстури і світла 3-мірні форми, які... [-]

майстер в ювелірних і металевих мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Програма МЗС Ювелірні & Metal Мистецтво підкреслює передові студії курсові і розвиток концепції. Студенти зосередитися на навчанні навичкам, виготовлення модульної лиття, методи лазерного різання, а також вивчення крос-культурні теми, перш ніж приступати окремих шляхів спрямованого Дослідження. [+]

The Ювелірні вироби і МЗС програми Металеві Мистецтво підкреслює передові студії курсові і розвиток концепції. Студенти зосередитися на навчанні навичкам, виготовлення модульної лиття, методи лазерного різання, а також вивчення крос-культурні теми, перш ніж приступати окремих шляхів спрямованого Дослідження. Ювелірні вироби та МЗС Unit Металеві Мистецтво Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць . [-]

майстер візуальної розробки

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США San Francisco

Програма Візуальний МЗС розвитку надає передові курсову роботу в натюрморт, малюнок малюнок, дизайн персонажів, концепт живопису, дизайну макета для анімації та інших основних навичок професійних візуальних розробників. [+]

The Програма Візуальний МЗС Розробка надає розширені курсову роботу в натюрморт, малюнок малюнок, дизайн персонажів, концепт живопису, дизайну макета для анімації та інших основних навичок професійних візуальних розробників. Мета кожного аспіранта є завершення підпис дисертації книга демонстрації проектних робіт для проекту на основі історії. МЗС Unit візуальної розробки Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Ступінь вимоги візуальної розробки Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати можливості їх дипломний проект Проведіть професійно-проект стандарту, з місцевого змісту для промисловості, демонструючи художні здібності Художній Можливість Продемонструвати малюнок і композиційні навички Створити значення досліджень, які демонструють розуміння освітлення, композиції, простору і Дослідження і критичне мислення Застосувати візуальний дослідження для розробки рішень Продемонструвати розуміння виробничого трубопроводу, представляючи ефективний графік на середньостроковий огляд (тільки MPR) співробітництво Ефективно співпрацювати, щоб справити творчі проекти Візуальний Розробка Застосувати кольори та елементи дизайну відповідно до загальної зовнішній вигляд плівки. Елементи дизайну, щоб підтримати оповідь Продемонструвати наступність у візуального розповіді Презентаційні навички Створення привабливих професійної якості презентаційних матеріалів Ідеї ​​Pitch чітко і професійно Професійної готовності Проведіть професійного рівня цифрових та друкованих портфель підходящий для шукаючих роботу в промисловості Продемонструвати звітності для планування складних проектів, пріоритетів завдань і задоволення проект віхи. Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат, середньої заборгованості по... [-]

майстер в історії мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Ступінь Історія мистецтва М.А. розроблений, щоб дати студентам поглиблене розуміння західної історії мистецтва. Програма пропонує спеціалізації в древньому мистецтві, середньовічного мистецтва, мистецтва епохи Відродження, бароко, 18 і мистецтва 19-го століття, і довоєнного сучасного мистецтва. [+]

The Історія мистецтва М.А. ступінь розроблений, щоб дати студентам поглиблене розуміння західної історії мистецтва. Програма пропонує спеціалізації в древньому мистецтві, середньовічного мистецтва, мистецтва епохи Відродження, бароко, 18 і мистецтва 19-го століття, і довоєнного сучасного мистецтва. Мистецтво історична навчальна програма в парі з шести кредитів класів студії образотворчого мистецтва, які дозволяють нашим студентам познайомитися з традиційними методами дрібного виробництва мистецтва, включаючи картини, гравюри, скульптури та. Цей шлюб історії мистецтва та образотворчого мистецтва досліджень пропонує перспективу, через які мистецтво і його історичне траєкторія може бути однозначно оцінена і оцінив. М. Мистецтво Історія Unit Вимоги Основні 30 одиниць Студія 6 одиниць РАЗОМ 36 одиниць М. Історія мистецтва Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна ГПД 2.0 Мінімальний ступінь С в всі необхідні 36 одиниць Навичками читання в одному з наступних мов: Французька, німецька, італійська, португальська, грецька або іспанська * * Якщо досвідчений в іншій європейській мові, які не перераховані, проконсультуватися з приймальної комісії. ПРИМІТКА: Студенти повинні продемонструвати знання в читанні, принаймні однієї європейської мови до середини. Європейська мовна курсових не можуть застосовувати до ступеня магістра. Магістерська програма Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Мистецтво Історичне знання Продемонструвати передові спеціалізовані знання певного періоду або галузі історії мистецтва, у тому числі творчого процесу і пов'язаних з інтелектуальною питань, через остаточного письмового дисертації. дослідження і аналіз Дослідження і переконливо аналізувати / стверджують, арт-історичне питання та / або теоретичної позиції Застосувати теоретичні та методологічні підходи до інтерпретації західного мистецтва і архітектури. Провести незалежну наукові дослідження, підкреслюючи загальне розуміння художніх історичних питань і творчого процесу... [-]

майстер звукового дизайну

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Продемонструвати передові розуміння особливих елементів і в цілому комбінацій звукового дизайну. [+]

М. Sound Design Unit Вимоги Основні 30 одиниць Магістратура гуманітарних наук 6 одиниць РАЗОМ 36 одиниць * в утвердженні директор М. Sound Design Ступінь вимоги Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в всі необхідні 36 одиниць MA Sound Design Програма Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Уміння слухати і критичного мислення Продемонструвати передові розуміння особливих елементів і в цілому комбінацій звукового дизайну Саундтрек для візуальних засобів масової інформації Створити звук, який підтримує або підвищує емоційний вплив візуальних образів Виробничі та технічні навички Продемонструвати знання з програмним забезпеченням, пов'язаних з методами виробництва сучасне звучання Професійної готовності Подумайте критично і продемонструвати гнучкість у створенні або редагування аудіо для потреб клієнтів Заповніть остаточний проект, який відображає професійних цілей Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат, середньої заборгованості по кредиту студент, потенційних професій та іншої інформації. Акредитований член WSCUC, насадити, CIDA (БФА-IAD, МЗС-ДВА), NAAB (B.ARCH *, M.ARCH), СТС (Каліфорнія Викладач облікових). Обов'язки програма ступеня в даний час не пропонує онлайн-курси. ** B.ARCH даний час знаходиться в стані кандидатури. Всі іноземні студенти потрібна віза для в'їзду в США і додаток OPT, щоб продовжити своє перебування після закінчення школи. Вибір STEM затвердженої програми дозволяє на користь того, щоб бути в змозі застосовувати протягом тривалого 24-місячного факультативного практичного навчання (OPT) залишаються працювати в країні після закінчення навчання. Наступні майорів академії претендувати на 24 місяців STEM розширення: Розширений Архітектурне проектування; Реклама; Реклама & Фірмові технології ЗМІ; Анімація і візуальні ефекти; архітектура; Архітектурне проектування; Мистецька освіта; Комунікації і медіа технології; Розробка ігор; Програмування ігор;... [-]

майстер кінофільми & телебачення

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3  September 2018 США San Francisco

Школа програми Кінофільми & Телебачення МЗС пропонує передові, багатогранний вивчення кіномистецтва. У центрі уваги перебувають поверхову будівлю, кінематографія, режисура, монтаж, а також різні аспекти, що виробляють. Студенти виробляти котушку роботи, яка відображає їх вишуканий талант і професійної готовності. [+]

The Школа програми Кінофільми & Телебачення МЗС пропонує передові, багатогранний вивчення кіномистецтва. У центрі уваги перебувають поверхову будівлю, кінематографія, режисура, монтаж, а також різні аспекти, що виробляють. Студенти виробляти котушку роботи, яка відображає їх вишуканий талант і професійної готовності. МЗС Кінофільми & Телебачення Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативи 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць МЗС Кінофільми & Телебачення Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Запропонуйте теза, гідний ступеня МЗС Продемонструвати можливості дисертації Заповніть затвердженої обсяг роботи, яка представляє собою просунутий рівень досягнення у своїй області фокуса (кінематографії, режисури, монтажу, виробництва, проектування виробництва, або сценарний) розповідання Застосувати свої навички спілкування спеціальності розповіді і ідеї ефективно у фільмах Дослідження Провести необхідні дослідження для кінопроектів. Комунікативні навички Поясніть свої проекти і дисертації пропозицію чітко і конкретно до експертної комісії, використовуючи професійної термінології. Продукція комплексні MidPoint і остаточний огляд книг, які включають в себе всі необхідні елементи для їх зони фокусування. Співпраця Навички Продемонструвати докази роботи у творчих команд на декількох проектах. Професійної готовності Створити переконливі демо котушки або портфель на ринок себе можливості промисловості (відповідно до їх професійними цілями). Розробка маркетингових планів для їхньої кар'єри. Спеціальні навички: Кінематографія Ефективно працювати з різними кіно і цифрових камер, об'єктивів і аксесуарів. Дизайн і виконувати творчі схеми освітлення і вибір, які служать історію. Застосувати принципи композиції і рух камери для підвищення... [-]

майстер музики скорингу і композиції

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Написати або редагувати музику для різних візуальних середовищ (наприклад, кіно, телебачення, анімації, ігор, мультимедіа та рекламних роликів) на професійному рівні. [+]

М. Музика скорингу і композицію, Вимоги Основні вузли 33 Магістратура гуманітарних наук 3 одиниці РАЗОМ 36 одиниць * в утвердженні директор М. Музика Скоринг & Склад Ступінь вимоги Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в всі необхідні 36 одиниць М. Музика Скоринг & Склад програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Композиція музики Продемонструвати розуміння передових концепцій мовою музики: гармонія, мелодія, ритм і Організувати та організувати музику на професійному рівні Написати або відредагувати музику для різних візуальних середовищ (наприклад, кіно, телебачення, анімації, ігор, мультимедіа та рекламних роликів) на професійному рівні Виробничі та технічні навички Продемонструвати знання з програмним забезпеченням, пов'язаних з методами виробництва сучасне звучання Професійної готовності Подумайте критично і продемонструвати гнучкість у створенні або редагування музики для потреб клієнтів Заповніть остаточний проект, який відображає професійних цілей Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат, середньої заборгованості по кредиту студент, потенційних професій та іншої інформації. Акредитований член WSCUC, насадити, CIDA (БФА-IAD, МЗС-ДВА), NAAB (B.ARCH *, M.ARCH), СТС (Каліфорнія Викладач облікових). Обов'язки програма ступеня в даний час не пропонує онлайн-курси. ** B.ARCH даний час знаходиться в стані кандидатури. Всі іноземні студенти потрібна віза для в'їзду в США і додаток OPT, щоб продовжити своє перебування після закінчення школи. Вибір STEM затвердженої програми дозволяє на користь того, щоб бути в змозі застосовувати протягом тривалого 24-місячного факультативного практичного навчання (OPT) залишаються працювати в країні після закінчення навчання. Наступні майорів академії претендувати на 24 місяців STEM розширення: Розширений Архітектурне проектування; Реклама; Реклама & Фірмові технології ЗМІ; Анімація і візуальні ефекти; архітектура;... [-]

майстер музичної продукції і звуковий дизайн для візуальних засобів масової інформації

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3  September 2018 США San Francisco

Програма МЗС забезпечує поглиблену підготовку в музиці і звуковий дизайн. Студенти орієнтуються за допомогою завершення остаточного проекту, який дипломної відображає їх широту музики і аудіо експертизи. [+]

The Програма МЗС забезпечує підвищення кваліфікації в музиці і звуковий дизайн. Студенти орієнтуються за допомогою завершення остаточного проекту, який дипломної відображає їх широту музики і аудіо експертизи. МЗС Музика Виробництво & Sound Design візуальних вимог Медіа Unit Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Музика Виробництво & Sound Design візуальних вимог Медіа Ступінь Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Студенти будуть зачати і завершити оригінальний тезу МЗС, яка представляє собою просунутий рівень досягнення в галузі створення музики або звукового дизайну для візуальних засобів масової інформації. Композиція музики Розширений розуміння мови музики: гармонія, мелодія, ритм і. Організувати та організувати музику на професійному рівні Написати або відредагувати музику для різних візуальних середовищ (наприклад, кіно, телебачення, анімації, ігор, мультимедіа та рекламних роликів) на професійному рівні Саундтрек для візуальних засобів масової інформації Створити музику або звук, який підтримує або підвищує емоційну впливу візуальних образів (або візуального матеріалу). Виробничі та технічні навички Продемонструвати на рівні експертів знання з програмним забезпеченням, пов'язані з сучасними методами виробництва музики. Професійної готовності Подумайте критично і продемонструвати гнучкість у створенні або редагуванні музика для потреб клієнтів. Ефективно співпрацювати з творчою командою на даному проекті, таких як плівки, телешоу, анімації, ігри, мультимедійний проект, або комерційні. Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат, середньої заборгованості по кредиту студент, потенційних професій... [-]

майстер образотворчого мистецтва

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 3 років September 2018 США San Francisco

Майстер образотворчого мистецтва програми надає студентам основу для поглибленого вивчення в малюнка і живопису, гравюри, скульптури та. Студенти орієнтовані на технічній і концептуальної розробки в переносному, абстрактного або ландшафтних робіт. [+]

The Майстер витончених мистецтв програми надає студентам основу для поглибленого вивчення в малюнка і живопису, гравюри, скульптури та. Студенти орієнтовані на технічній і концептуальної розробки в переносному, абстрактного або ландшафтних робіт. Школа образотворчого мистецтва забезпечує аспірантів з студійного простору, виставкових галерей, і світових об'єктів класу. МЗС Вишукані Unit Мистецтво Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Вишукані Ступінь Мистецтво Вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати здійсненність проекту дисертації Проведіть тіло професійного рівня мистецтва буде виправдовувати професійний виставку галереї, демонструючи особисте бачення, строгість і згуртованість у стилі, групи і концепції Візуальна зв'язок Робота з відповідною кваліфікацією в вибраному середовищі або середовищ. Планування й розробка Концептуальна Проведення проекту дослідження, пов'язані з Дослідіть ідеї і суглобові поняття. Виберіть відповідні матеріали і методи для підтримки концепції. критичний аналіз Критично оцінити роботу, використовуючи особисті об'єктивних критеріїв: опис фактів, аналізуючи склад, інтерпретуючи зміст, і, судячи результатів. Комунікативні навички Дайте чіткі й лаконічні професійних презентацій (усні та візуальні). Професійно нинішні ідеї в письмовому вигляді. Професійної готовності Проведіть галерея готових професійне портфоліо. Виробляти професійні рекламні матеріали. Спеціальні навички: естамп Продемонструвати знання у відповідних методів гравюри Продемонструвати навички editioning Відвідайте www.academyart.edu щоб дізнатися більше про сукупні витрат, середньої заборгованості по кредиту студент, потенційних професій та іншої інформації. Акредитований... [-]

майстер у веб-дизайні і нових засобів масової інформації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2018 США San Francisco

Програма МЗС забезпечує поглиблене вивчення для студентів, що навчаються кар'єру у веб-дизайні і нових засобів масової інформації. Прогрес в ступені МЗС вимірюється через суворий процес, і в середині, і заключних оглядів. [+]

The Програма МЗС забезпечує поглиблене вивчення для студентів, що навчаються кар'єру у веб-дизайні і нових засобів масової інформації. Прогрес в ступені МЗС вимірюється через суворий процес, і в середині, і заключних оглядів. Студія курси розвивати творчі та технічні хватку, з увагою до оволодіння дизайну користувальницького досвіду, в той час як просунуті курси забезпечити цілеспрямоване середовище навчання для побудови остаточних проектів дисертацію. Студенти випускників з портфоліо і комплексний проект теза демонстрації їх таланту. МЗС Веб-дизайн та нові медіа Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Веб-дизайн та нова ступінь Медіа Вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявіть чітко певний дизайн-проект, гідний ступеня МЗС Забезпечити доказ концепції, що демонструє можливості проекту Проведіть остаточну дипломний проект дизайну Демонстрація мислення і візуальної комунікації і технічні навички, Дизайн Мислення Провести відповідні дослідження ринку і застосувати висновки проектних рішень Продемонструвати знання дисертації тему і визначити ресурси для розробки контенту Визначити відповідну платформу (и) і адаптувати проекти, відповідно, Візуальна зв'язок Ефективно використовувати сітки, ієрархія, друкарні, колір і склад Продемонструвати інтерактивні принципи проектування, як відповідні проекту Технічні здатності Продемонструвати розуміння технічних навичок, необхідних для виконання дипломний проект. User Experience Чітко визначити цільову аудиторію демонструє розгляд первинних і вторинних користувачів Розробка остаточного плану тестування на основі вихідних досліджень Застосувати результати тестування для уточнення проекту протягом... [-]

майстер фотографії

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Програма МЗС забезпечує передовий досвід і інтенсивне вивчення фотографічному середовищі. Навчальна програма охоплює ядро ​​історичну перспективу, передові теоретичні та концептуальні розробки в традиційній, експериментальної та цифрової зйомки фотографії, пост-виробництва та продукції. [+]

The Програма МЗС забезпечує передовий досвід і інтенсивне вивчення фотографічному середовищі. Навчальна програма охоплює ядро ​​історичну перспективу, передові теоретичні та концептуальні розробки в традиційній, експериментальної та цифрової зйомки фотографії, пост-виробництва та продукції. Програма завершується з формальної дипломний проект і повне зібрання творів, що підтримує тезу і демонструє кожного студента унікальне бачення і талант. МЗС Фото Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Фото Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Підготувати дипломний проект розширений рівні в рамках цифровий або традиційної спеціалізації, демонструючи майстерність і синтез навичок, які викладаються в програмі. Розробка дипломний проект Запропонувати міцну концепцію, підходящу для уточнення і розвитку. Виберіть відповідним складною і посильну проект. Справжнє згуртованим органом роботи Успішно сформулювати кінцевий результат проекту. Продемонструвати достатню підготовку для свого проекту (дослідження, рішення проблем) Концептуальні та навички проектування Зробити креативні рішення, які оптимізують концептуальну середу, згуртованість і особистий стиль Інтеграція концептуальні та технічні елементи фотографії, щоб передати історію, ідея, або емоції Ефективно розгорнути елементи дизайну в композиції та презентації знімків. Технічні навички Використання ефективних стилів освітлення, техніка та обладнання, відповідні даній області комерції, фотожурналістики / документальний, або дрібних додатків мистецтва, а визначається проектів та професійної фокусі Майстер експозиції, співвідношення освітлення, і пост-продакшн навичок, доречно в проекті. Зв'язок і аналіз Зв'язок ідеї та пропозиції чітко в... [-]

майстер художньої освіти

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Готує студентів, щоб стати успішними вчителів мистецтва в К-12 класі в Сполучених Штатах. [+]

Готує студентів, щоб стати успішними вчителів мистецтва в К-12 класі в Сполучених Штатах Програма відповідає вимогам національних і Каліфорнії Art стандартів освіти Один семестр Студент Викладацький наставником майстер вчителя в державній школі Bay Area Після завершення всіх курсових та педагогічної вимог і проходять всіх чотирьох Каліфорнія вчителів оцінок ефективності випробувань (CALTPAs); студенти рекомендується для Каліфорнії K-12 Art викладання облікових даних Заключний проект - адвокат! Студенти створити динамічну презентацію мистецтва пропагандистської діяльності, інформування громадськості щодо важливості художньої освіти для креативної економіки 21-го століття. МАТ художньої освіти треку I * Одиниця Вимоги (доступна тільки ОВК-БФА художньої освіти студентів) Основні вузли 21 Студія Art Основні 3 одиниці Режисер Дослідження 6 одиниць РАЗОМ 30 одиниць * Будь ласка, перевірте вимоги для деталі МАТ художньої освіти треку я Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна 3,0 сукупний середній бал Мінімальний ступінь С в всі необхідні 30 одиниць Вимоги Unit ВСУ художньої освіти Трек II Основні вузли 33 Студія Art Основні 3 одиниці Режисер Дослідження 6 одиниць РАЗОМ 42 одиниць * в утвердженні директор Вимоги Ступінь ВСУ художньої освіти Трек II Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна 3,0 сукупний середній бал Мінімальний ступінь С в 42 всі необхідні підрозділи Магістр у викладанні результатів навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Навчальні навички Зробити предметом зрозумілою для студентів Калібрувальні навчання студентів з використанням різних стратегій за оцінкою Брати участь і підтримувати всі студенти в навчанні Досвід інструкції Планування та дизайн навчання для всіх студентів Створити і підтримувати ефективну середовище для навчання студентів Розробка в якості професійного педагога... [-]

Master

майстер (МЗС) Фотографія

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 3 років September 2018 США San Francisco

Поверніть вашу пристрасть у кар'єрі. В Академії художній школі університету Фото, у вас є всі можливості і ресурси для просування вашої пристрасті в готовому корпусі роботі. Вчіться у факультету працюючих фахівців і почати нове пригода сьогодні. [+]

Поверніть вашу пристрасть у кар'єрі. В Академії художній школі університету Фото, у вас є всі можливості і ресурси для просування вашої пристрасті в готовому корпусі роботі. Вчіться у факультету працюючих фахівців і почати нове пригода сьогодні. Майстер витончених мистецтв (MFA) ступінь The Програма МЗС забезпечує передовий досвід і інтенсивне вивчення фотографічному середовищі. Навчальна програма охоплює ядро ​​історичну перспективу, передові теоретичні та концептуальні розробки в традиційній, експериментальної та цифрової зйомки фотографії, пост-виробництва та продукції. Програма завершується з формальної дипломний проект і повне зібрання творів, що підтримує тезу і демонструє кожного студента унікальне бачення і талант. МЗС Фото Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * За директор твердження МЗС Фото Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Підготувати дипломний проект розширений рівні в рамках цифровий або традиційної спеціалізації, демонструючи майстерність і синтез навичок, які викладаються в програмі. Розробка дипломний проект Запропонувати міцну концепцію, підходящу для уточнення і розвитку. Виберіть відповідним складною і посильну проект. Справжнє згуртованим органом роботи Успішно сформулювати кінцевий результат проекту. Продемонструвати достатню підготовку для свого проекту (дослідження, рішення проблем) Концептуальні та навички проектування Зробити креативні рішення, які оптимізують концептуальну середу, згуртованість і особистий стиль Інтеграція концептуальні та технічні елементи фотографії, щоб передати історію, ідея, або емоції Ефективно розгорнути елементи дизайну в композиції та презентації знімків. Технічні навички Використання ефективних... [-]

майстер в анімації та візуальних ефектів

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

МЗС в Animation & Візуальні ефекти програми фокусується на розвитку навичок в будь-якому з численних областей знань в рамках анімаційної і візуальних ефектів промисловості. Програма навчає студентів з усіх аспектів анімації та візуальних ефектів, від ідеї до пост-продакшн. [+]

The МЗС в Animation & Візуальні ефекти програми фокусується на розвитку навичок в будь-якому з численних областей знань в рамках анімаційної і візуальних ефектів промисловості. Програма навчає студентів з усіх аспектів анімації та візуальних ефектів, від ідеї до пост-продакшн. Комунікації, співпраці та управління часом навички підкреслюється протягом програми для забезпечення випускників пристосуватися до інтенсивної професійної культури, що їх чекає. МЗС Анімація & Вимоги Візуальні ефекти Unit Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Анімація & Візуальні ефекти Вимоги Ступінь Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дисертація проекту МЗС Уявити оригінальну концепцію дисертації гідне ступеня МЗС Продемонструвати здійсненність проекту дисертації Проводять професійний стандарт проект, з місцевого змісту для промисловості, демонструючи технічну і художні здібності. Технічні навички Продемонструвати центр з анімаційних технологій і програмного забезпечення. Презентаційні навички Очевидно обговорити роботу і робочий процес з комітету з розгляду, використовуючи термінологію галузі. Ефективно передати ідеї Комітету з розгляду Створення привабливих, професійної якості презентаційні матеріали PreProduction навички (розробка проекту) Виконати проекти, що демонструють увагу: дослідження, аналітичного мислення, деталі, гнучкості у вирішенні проблем, і перегляду. Співпраця Ефективно співпрацювати, щоб справити творчі проекти Професійної готовності Уявити всеосяжний демо котушка / портфель демонструючи професійного рівня досягнення спеціальних навичок Продемонструвати звітності для планування складних проектів, пріоритетів завдань і задоволення проект віхи. Робочий процес проекту документа. Спеціальні навички: традиційної анімації Продемонструвати гарні... [-]

майстер в галузі архітектури

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

NAAB акредитованим Майстри архітектури є цілісним професійна програма пропонується в двох треків. Присвячується відносин теорії, аж до дати технічних розробок, передових архітектурного проектування і практики створення та будівництва, програма має виняткову профіль. [+]

NAAB акредитовані Майстри архітектури являє собою цілісний професійна програма пропонується в двох треків. Присвячується відносин теорії, аж до дати технічних розробок, передових архітектурного проектування і практики створення та будівництва, програма має виняткову профіль. Через знають і практикуючий факультеті, ми даємо можливість нашим студентам стати відповідальними лідерами в своїй області, які мають навички уявити собі, спроектувати і побудувати бажано і життєздатне майбутнє, і, отже, внести вклад в активну еволюції суспільства. Вимоги Я Unit М. Arch Track Основні 48 одиниць Режисер Дослідження 6 одиниць Факультативні * 9 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор Архітектура М. Arch Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальна ступінь З усього потрібно 63 одиниць (Track I) або 87 одиниць (Track II) Вимоги Unit М. Arch Track II Основні 66 одиниць Режисер Дослідження 6 одиниць Факультативні * 15 одиниць РАЗОМ 87 одиниць * в утвердженні директор БЕРЕЗЕНЬ програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Дизайн: Продемонструвати розвиток розвідки дизайну і розуміння всієї програми Візуальна комунікація: Візуально передачі ідей через руки ескізу / креслення, в тому числі мальованої створення ескізів, дизайн процесу ескізів і схем Візуально передачі ідей через архітектурних креслень (цифрові або іншим чином): план ділянки, план, секції, висота, і 3D уявлення Проводять точні фізичні моделі дизайнерських ідей Письмове спілкування: Ефективно підсумок проекту і процесу в добре продуманої заявки і тез книги Презентаційні навички: Професійно представити пропозицію дисертацію і остаточний проект Будівельні системи, матеріали і методи: Продемонструвати розуміння матеріальних систем і будівельних деталей Продемонструвати розуміння будівельних систем (в тому... [-]

майстер в рекламі

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років September 2018 США San Francisco

Спираючись на ваших життєвих ситуацій, пов'язаних з художнім і технічним навичкам ви купуєте, ви будете готові до кар'єри в якості арт-директора, копірайтера, або творчою стратега. Оволодіння передовими принципами і рекламних концепцій принесені до життя, працюючи незалежно один від одного і спільно на унікальній портфеля. [+]

Спираючись на ваших життєвих ситуацій, пов'язаних з художнім і технічним навичкам ви купуєте, ви будете готові до кар'єри в якості арт-директора, копірайтера, або творчою стратега. Оволодіння передовими принципами і рекламних концепцій принесені до життя, працюючи незалежно один від одного і спільно на унікальній портфеля. МЗС Рекламні Unit Вимоги Основні 27 одиниць Режисер Дослідження 18 одиниць Магістратура гуманітарних наук 12 одиниць Факультативні * 6 одиниць РАЗОМ 63 одиниць * в утвердженні директор МЗС Реклама Ступінь вимоги Успішне завершення проекту дипломної Мінімальна сукупна бал 2.0 Мінімальний ступінь С в 63 всі необхідні підрозділи МЗС програми Результати навчання Аспіранти будуть відповідати таким критеріям продуктивності студент: Стратегічних комунікацій Розробка стратегічних елементів, спрямованих на цільового клієнта, продукту / послуги, і на ринку Зберіть, оцінювати і застосовувати необхідну інформацію, у тому числі історичних досліджень, в стратегічної роботи Візуальна зв'язок Використовуйте відповідний візуальний ЗМІ, в тому числі малюнок від руки, щоб передати основні елементи Застосувати відповідні принципи проектування, щоб стратегічне і творчості Вербальна комунікація Передайте творчі ідеї, концепції і бренду тон шляхом залучення та складну мову на кожному етапі творчого процесу Зв'язок усній та письмовій формі з унікальним і універсальним голосом Концептуальна Мислення Зв'язок відповідних цілей шляхом використання привабливих естетичних вибір Подумайте концептуально та виконання проектів за межами традиційних рекламних носіїв Розглянемо різні точки зору, і досягти обгрунтовані висновки в рамках концептуальної і процесу проектування Професійної готовності Уявіть складну і оригінальну портфель придбати роботу в галузі. Чітко визначати цілі кар'єри і план їх досягнення Зв'язок стратегічних концептуальних і мистецькі цілі на професійному рівні Відправити роботу відповідно до... [-]

Відео

Jaguar + Academy of Art University: Designing Jaguar

Для зв'язку

Academy of Art University

Адреса, рядок 1 79 New Montgomery St. CA
94105 San Francisco, Каліфорнія, CA, США
Веб-сайт http://www.academyart.edu/
Телефон +1 800-544-2787