American Business And Technology University

Введення

Прочитайте офіційний опис

АБТУ різниця

Американський бізнес і технологічний університет є національну акредитацію 100% онлайн університету розташований в Середньому Заході. У АБТУ, ми прагнемо бути унікальним, забезпечуючи краще вищої освіти і ліквідації суєти ходити на роботу, високий рівень навчання, жорсткого планування і застарілої технології. АБТУ використовує новітні технології і освітні концепції з нашої 100% в Інтернеті, і живі класи. Студенти мають можливість взаємодіяти з їх інструктором з використанням відео, голосу і цифрових засобів масової інформації, щоб отримати максимальну вигоду від кожної сесії. На відміну від більшості інтернет-шкіл, які тільки дозволяють вам спілкуватися по електронній пошті з малоефективних часом відгуку, АБТУ прагне приносити живі інструктори безпосередньо до студента. Використовуючи персональний комп'ютер, смартфон або настільний апарат, наші студенти можуть взяти клас в будь-якому місці, і подивитися його в будь-який час. Всі лекції також записуються і можуть бути переглянуті у зручний для Вас, щоб задовольнити Ваші напружений графік роботи. АБТУ здатний доставити цей високоякісну освіту, зберігаючи при цьому ціни за навчання, що приблизно половина середнього показника по країні.

Чому АБТУ? Подивіться, що американський бізнес і технології Інтернет Університет може запропонувати:

Індивідуальний підхід - Кожен студент працює в парі зі спеціальним координатором успіху як їх точки дотику. Інноваційний - 100% онлайн, живі інтерактивні заняття, 1-3 дні на тиждень. Зручність - Все лекції записуються для вашої зручності з 24/7 відтворення. Економічність - АБТУ завжди вірила в освіту без боргів і надає доступне навчання з великою кількістю варіантів фінансування, грантів і знижок, в тому числі планів виплат з нульовою процентною ставкою. Мобільність - Доступ до класній кімнаті і засоби навчання онлайн, 24/7 з вашого мобільного пристрою. Військовий доброзичливий - Активний борг, ветеранів та членів їх сімей користуються додатковими стипендії та знижки.

Місія

Американський бізнес і технологічний університет прагне забезпечити якість, доступні, відповідні, і інтерактивні можливості дистанційного навчання. Програми Університету зосереджені на знаннях і навичках, необхідних, щоб допомогти нашим студентам підвищити свій професійний розвиток, просування або особисте життя.

цілі університету

Американський бізнес і технологічний університет буде: використовувати технологічно насиченою середовищі і ефективні, інтерактивні, студент-орієнтованих методів навчання. Присутні відповідні кар'єри, орієнтовані освітні програми, засновані на поточних дослідженнях і промисловій практиці. Співпрацювати з представниками промисловості та фахівців-практиків, роботодавців і об'єднань у розробці та оцінці ефективних програм. Вправа економічно ефективних стратегій для забезпечення доступних можливостей для отримання освіти. Забезпечити відмінні і своєчасні послуги підтримки студентів.

Цілі університету для випускників

Після закінчення курсу випускники АБТУ продемонструють: Ефективні письмові та усні навички спілкування. Кількісні міркування і критичні навички вирішення проблем. Знання і застосування технології. Знання та навички в обраній ними галузі дослідження.

Історія установа

У міру того як світ стає все більш залежить від нових та інноваційних технологій, розваг, національної оборони і безпеки; Персональні / глобальні комунікації і технологічні навички стають все більш важливими для особистого і національного економічного виживання. Сильний освітній фон допомагає забезпечити безпеку роботи в обраній галузі кар'єри. Американський бізнес і технологічний університет (АБТУ) прагне надати нашим студентам навички, необхідні для задоволення сьогоднішні "постійно мінливі, високо технічні вимоги, на робочому місці. АБТУ була заснована в 2001 році Сем Атия, з принципом, щоб забезпечити технічну освіту, яке кар'єра цілеспрямований і доставлено 100% в Інтернеті за допомогою живої інструкції. Американський бізнес і технологічний університет Рада директорів об'єднав досвід більше 100 років в бізнесі і технології поле. Кожен член ради приносить унікальний і особливий досвід для цього інституту.

Модель навчання - Живі і інтерактивні!

Американський бізнес-технологічний університет розробили складний, але зручний, он-лайн системи доставки, яка дозволяє жити взаємодія між викладачем і студентами. Модель АБТУ складається з живих аудіо і відео лекції на чолі з інструктором і запропонував в зазначений час. Інструктор проводить лекцію багато, як традиційні налаштування класної кімнати: всі студенти в віртуальному класі здатні брати участь і задавати питання в Інтернеті, почути інструктора, і отримати безпосередні відповіді. Студенти мають можливість спостерігати за візуальне уявлення в той час як вони слухають лекції інструктора. Американський бізнес-технологічний університет є акредитованими Військовий університет Дружні Інтернет.

Чи не можете зробити онлайн-лекцію? Не хвилюйтеся! Приходьте в клас в будь-який час!

Модель Американський бізнес-технологічний університет забезпечує найкраще з обох світів: синхронних і асинхронних повідомлень. Класи можуть бути відтворені так часто, як хотілося б. Модель АБТУ додатково надає можливість для студентів, які не можуть відвідувати живі лекції в певні моменти часу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Відео

American Business & Technology University Has Live Interactive Online Classes!

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
1018 West St. Maartens Drive
St. Joseph, Missouri 64506

Saint Joseph, Міссурі, MO, 64506 US