Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

Введення

Прочитайте офіційний опис

З більш ніж 100-річною традицією та історією, Академія Ріцумікан відкрила АПУ у квітні 2000 року як перший в Японії справді міжнародний університет. Наші випускні школи заохочують студентів до повної англійської мови навчальних програм у унікальному багатокультурному середовищі. Вищі навчальні заклади в APU зосереджують увагу на дослідженнях в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, з вивченням варіантів, спрямованих на вирішення складних питань, що стоять перед суспільствами та середовищами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також управління, зосереджуючись на японському стилі бізнесу та динамічному світі Міжнародний бізнес. Вищі навчальні заклади АПУ повністю акредитовані Міністерством освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії (MEXT).

Світова класна освіта

Випускні програми АПУ були обрані за кількома престижними стипендіальними схемами в останні роки, включаючи "Спільну програму стипендій Японії / Світового банку" та програму стипендії "Азіатський банк розвитку та Японії". Деякі інші організації, які фінансуються нашими аспірантами, включають Міністерство фінансів Індонезії, японські корпорації, органи місцевого самоврядування та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA).

Справді міжнародне середовище

Кампус - унікальний прохід до світу, який залучає студентів та викладачів з усього світу. Наші японські викладачі також приходять до нас з різними міжнародними кар'єрами та академічним досвідом. Ця надзвичайно багата суміш мови та культури заслужила АПУ репутацію "глобальної села" Японії.

Японський досвід

Оскільки заняття в аспірантурі ведуться повністю англійською мовою, попереднє знання японської мови не вимагається. Проте для тих, хто з великим інтересом вивчає японську мову, початковий клас проводиться спеціально для аспірантів без додаткових витрат. Зануренившись у культуру Японії, студенти можуть поставити свої нові мовні навички, щоб вони використовували щодня.

Міжнародна акредитація

- Станом на серпень 2016 року - Азіатсько-Тихоокеанський університет ім. Ріцумікан є акредитованим членом AACSB International - Асоціацією з розвитку університетських шкіл бізнесу ( http://AACSB.edu/ ). Азіатсько-Тихоокеанський університет Рицумеїкан є одним з трьох інституцій Японії, метою якого є досягнення ця акредитація. З цих закладів ми є єдиним, хто пропонує ділову програму для студентів як англійською, так і японською мовами та має єдину AACSB-акредитовану програму англійської мови в Японії.

Розташування

Беппу

Ritsumeikan Asia Pacific University

Address
1-1 Jumonjibaru, Beppu, Oita
874-8577 Беппу, Префектура Ōita, Японія
Телефон
+81-977-78-1119

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія