The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія інституту походить з ранніх днів Університету Вест-Індії, з утворенням Інституту соціальних та економічних досліджень (ISER) в 1948 році. ISER була створена заздалегідь факультету соціальних наук з метою побудови надійний фундамент емпіричних даних про Карибський регіон і чудово функціонував у цій якості протягом деяких п'ятдесяти років. У 2000 році ISER об'єдналася з Консорціумом Вищої школи соціальних наук (CGSS), яка була романом п'ятнадцятирічної ініціативи з підготовки аспірантів з міждисциплінарною перспективою. SALISES прагне об'єднати найкращі дослідницькі традиції ISER з високоякісним викладанням вищої освіти та наглядом, який був відмінною рисою CGSS.

SALISES має філії на трьох кампусах Університету Вест-Індії:

  • Кейв-Хілл, Барбадос
  • Мона, Ямайка
  • Сент-Аугустін, Тринідад і Тобаго

Кожну галузь очолює директор.

З унікальним засвоєнням викладання викладання і досліджень, SALISES пропонує дві відмінні програми на MSc і MPhil / Ph.D. рівнів. Курси проводяться, головним чином, науковими співробітниками, які володіють історією наукових досліджень та чудовим викладанням.

Заява про бачення

Бути всесвітньо відомим інститутом для вищої освіти та дослідницьких рішень в галузі розвитку.

Опис місії

Впливати на академічні, громадські та політичні дебати; проводячи дослідження та випускні навчання з точки зору Карибського басейну в межах міждисциплінарного, малого та порівняльного контексту.

Розташування

Кінгстон

Address
Office of the Vice Chancellor
The University of the West Indies
Regional Headquarters
Kingston 7

Кінгстон, Парафія святого Андрія, Ямайка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія